Φυσίγγια για την Φάσσα

Άσε αγόρι μου, άντε να σου κρατήσω ένα και από αυτό .big smile. .yelling.( πάρε κάνα τηλέφωνο και βάλε βαιπερ)
Eχεις να μου στειλεις φωτο στο viber(θα σου στειλω εγω στον αριθμο σου..) αν δεν μπορεις εδω??
Γιατι αυτο θελω να το δω οπωσδηποτε....:oops:
6,7,7 1/2,8....Αυτα τα νουμερα εδινε ο αντιπροσωπος στις διαφημισεις τοτε...το ιδιο κ στην Κυπρο...κ στο σαιτ της Rio αν μπεις τωρα θα δεις πως δεν εχει χοντρα....
πουθενα δεν εχω δει αναφορα για pigeon ν4 η 5......
παρολα αυτα δεν εχω και λογο να μην σε πιστεψω....
 
Eχεις να μου στειλεις φωτο στο viber(θα σου στειλω εγω στον αριθμο σου..) αν δεν μπορεις εδω??
Γιατι αυτο θελω να το δω οπωσδηποτε....:oops:
6,7,7 1/2,8....Αυτα τα νουμερα εδινε ο αντιπροσωπος στις διαφημισεις τοτε...το ιδιο κ στην Κυπρο...κ στο σαιτ της Rio αν μπεις τωρα θα δεις πως δεν εχει χοντρα....
πουθενα δεν εχω δει αναφορα για pigeon ν4 η 5......
παρολα αυτα δεν εχω και λογο να μην σε πιστεψω....
Δεν υπήρχαν και εγώ το θυμάμαι εδώ μάλιστα έβρισκα μόνο τα 7.5
 
Κανόνισε εσύ να πάρει κανενα αδέσποτο τον ταχογράφο .... :)

Δεν υπαρχει περιπτωση.....τοσο συγκεντρωτικο φυσεκι.......τι ειναι αυτα που λες Βασιλη μου.......για καλο
και για κακο του εφτιαξα προστατευτικο απο πλεξιγκλας φιλε!!!! ;)
 
Δεν υπήρχαν και εγώ το θυμάμαι εδώ μάλιστα έβρισκα μόνο τα 7.5
Υπήρχαν ( αφού τά έχω κι όλας) τα πούλαγε τότε ο Αποστολίδης.πεθανε τώρα ο άνθρωπος και το έχουν τα παιδιά του το μαγαζί αλλά δεν ασχολούνται πλέον με κυνηγιτικα.( Είχε πάρει και ο μητσιαλης τότε κούτες )
 
Αλεξ εαν τα σκαγια ειναι 6ρια και ο κυκλος οπως μετρησες εχει 171 σκαγια μεσα...το ποσοστο
συγκεντρωσης ειναι 55%....η γομωση 36 γραμμαριων εχει 313 σκαγια μεσα στο φυσεκι.

ΟΚ. Ας λενε οτι θελουν.....σημερα παραγγειλα ενα κουτι 25 φυσιγγιων με Ν6 σκαγια...οταν το παραλαβω
θα σφαξω πρωτα ενα....και το δευτερο θα το ριξω σε στοχο....να δω αποτυπωση και ταχυτητα... μου
εκανε εντυπωση αυτο το 450 V2,5 με 85% συγκεντρωση στα 35 μετρα...θα μετρησω και σκληροτητα σκαγιων
θα την συγκρινω με τα δικα μου επινικελωμενα...
Παιδες τα φυσιγγια τα βρηκα μεσω ιντερνετ απο ενα μαγαζι στο Ναυπλιο....Σωστος επαγγελματιας
Σalapatas το ονομα του.....μου εκανε εντυπωση........πολυ ΣΩΣΤΟΣ.....Μπραβο του!!! :)
Και βγαζει και καλες προσφορες
 
Επαθα σοκ νυχτιατικα........:oops::oops::oops:


οι φωτο ειναι του οutlander.......



View attachment 19638
View attachment 19639
Αυτό φίλε για τούς λαγαδες είναι θησαυρός, κρίμα που δεν το φέρνουν πια εδώ σε χοντρά νούμερα δεν ξέρω αν το βγάζουν κι όλας πια σε ν4.
 
Σου βαζω φωτο για να δεις τις εξωτερικες διαφορες κ στο χρωμα.....
Αριστερα ειναι το παλιο pigeon( καλυκας uee)..
Δεξια ειναι τα επομενα σε καλυκα maxam...Αυτα που εχεις ειναι τα τελευταια τα τωρινα..Με τις αλλαγες των κουτιων αλλαζαν κ τα τυπωματα..το ιδιο ισχυει κ για τα υπολοιπα rio...
20201208_003609.jpg
Αυτό φίλε για τούς λαγαδες είναι θησαυρός, κρίμα που δεν το φέρνουν πια εδώ σε χοντρά νούμερα δεν ξέρω αν το βγάζουν κι όλας πια σε ν4.
Και για τους παπιατζηδες οταν κ οπου επιτρεπετε το μολυβι...
Η καλκο τα εχει σε ν6 και 7 1/2..εντωμεταξυ τωρα στο σαιτ της Rio τα εχει σε ν 7 1/2 και 8.....
υγ Αυτο που σκεφτηκα ειναι μηπως τα 4αρια ηταν "ειδικη" παραγγελια για εδω του τοτε αντιπροσωπου......Γιατι ειμαι σιγουρος πως με την επιτυχια που ειχε αυτο το φυσιγγι θα του ζηταγαν κ χοντροτερα....


Τάσο να και ένα Quick Apostolidis&co 8αρι
View attachment 19647View attachment 19648

οπως εισαι κανε μια ανατροπη στο κιβωτιο να δω τι εχει γιατι στραβωθηκα απο το ζουμαρισμα....yelling.
Κρατα το για σε μια ακρη...ηταν κ ωραια παναθεμα τα....
 
Και βγαζει και καλες προσφορες

Μου εκανε εντυπωση Τολη η ευγενεια τους και ο τροπος εξυπηρετησης τους.....μια ΚΥΡΙΑ που μιλησα
μαζι της στο τηλεφωνο.....μονο χαλί να την πατησω δεν εγινε.....φοβερος ανθρωπος....ΚΥΡΙΑ με τα
Ολα της....και παλι ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!!:)
 
Μου εκανε εντυπωση Τολη η ευγενεια τους και ο τροπος εξυπηρετησης τους.....μια ΚΥΡΙΑ που μιλησα
μαζι της στο τηλεφωνο.....μονο χαλί να την πατησω δεν εγινε.....φοβερος ανθρωπος....ΚΥΡΙΑ με τα
Ολα της....και παλι ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!!:)
Καλημερα Νικο αντε να το δουμε κι αυτο τι λεει για καντο μια κωλονοσκοπιση τωρα που εχεις και ταχογραφο να δουμε γτ εγω δε τα πολυπιστευω αητα που διαφιμιζοηνε για το volcano
 
Καλημερα Νικο αντε να το δουμε κι αυτο τι λεει για καντο μια κωλονοσκοπιση τωρα που εχεις και ταχογραφο να δουμε γτ εγω δε τα πολυπιστευω αητα που διαφιμιζοηνε για το volcano

Καλημερα Τολη μου....Τα φυσιγγια μου τα εστειλαν με την ACS..... πεμτη με παρασκευη πιστευω να τα εχω....δεν
εχουμε καθε μερα καραβι φιλε....Μακαρι και να κανουν.....αυτα που γραφει στο κουτι....ΜΑΚΑΡΙ.... ιδωμεν...
Εδω η κολαση.....εδω και ο παραδεισος....θα το σφαξω πρωτα..... και μετα θα το ριξω και θα το μετρησω...
Θα σας βαλω φωτο απο ολη την διαδικασια.....και τα αποτελεσματα ....θα μετρησω και διατρηση....ξερεις
τι ψειρα ειμαι.....μακαρι να κανει αυτα που λεει......Θα ριξω 5 φυσιγγια....και θα βγαλω μεσο ορο φιλε!!! ;) :)
 
Καλημερα Τολη μου....Τα φυσιγγια μου τα εστειλαν με την ACS..... πεμτη με παρασκευη πιστευω να τα εχω....δεν
εχουμε καθε μερα καραβι φιλε....Μακαρι και να κανουν.....αυτα που γραφει στο κουτι....ΜΑΚΑΡΙ.... ιδωμεν...
Εδω η κολαση.....εδω και ο παραδεισος....θα το σφαξω πρωτα..... και μετα θα το ριξω και θα το μετρησω...
Θα σας βαλω φωτο απο ολη την διαδικασια.....και τα αποτελεσματα ....θα μετρησω και διατρηση....ξερεις
τι ψειρα ειμαι.....μακαρι να κανει αυτα που λεει......Θα ριξω 5 φυσιγγια....και θα βγαλω μεσο ορο φιλε!!! ;) :)
Άμα βγαλη πανό από 400 μέτρα σφηραμου
 
Άμα βγαλη πανό από 400 μέτρα σφηραμου

Το ΄΄φοβαμαι'' .....αυτο που λες κουζουλε!!!! Δεν θελω να πιστεψω ομως....οτι θα βγαλει κατι τετοιο...
ειναι χοντρο ρισκο για την εταιρεια φιλε!!! 450 στο V2,5 ομως ακουγεται καπως....+ 85 % συγκεντρωση.....
εμενα με εντυπωσιασε.......θα δουμε Γιανναρε....μακαρι να ειναι οπως τα λεει και τα γραφει....γιατι ο κοσμος
μια φορα πιανετε μαλακας φιλε!!!!! ;)
 
γιατι ο κοσμος
μια φορα πιανετε μαλακας φιλε!!!!! ;)
Μπορείς να κοροϊδεύεις λίγα άτομα για μεγάλο χρόνο, πολλά άτομα για λίγο χρόνο αλλά όχι όλους για πάντα.
Καλημέρα Νίκο ... σου ήρθε ο ταχογράφος ;
 
Back
Top