Φυσίγγια για την Φάσσα

Εχει δοκιμασει κανεις σε φασσα τα silver 32gr του Κενταυρου? Τετοια εποχη που κραταει ο καιρος ακομα..

*Υγ: μην με κοιτατε σαν εξωγηινο που μιλαω για 32γραμμ σε φασσα και οχι 34-36....συμβαινουν και αυτα!
Στέφανε εγώ πήρα να δοκιμάσω τα express 32 σε νο6 όπως και τα classica 32 της nobel sport όπως και τα 206 formula 33 σε νο7 της ίδιας εταιρείας. Μην μασάς.. Νομίζω τα silver ο κενταυρος τα έβγαζε με g3000. Σε νορμάλ καιρό γτ να υστερούν?
 
Στέφανε εγώ πήρα να δοκιμάσω τα express 32 σε νο6 όπως και τα classica 32 της nobel sport όπως και τα 206 formula 33 σε νο7 της ίδιας εταιρείας. Μην μασάς.. Νομίζω τα silver ο κενταυρος τα έβγαζε με g3000. Σε νορμάλ καιρό γτ να υστερούν?
Κώστα τελικά τα δοκίμασες ? και αν ναι, για πες εντυπώσεις .
 
Κώστα τελικά τα δοκίμασες ? και αν ναι, για πες εντυπώσεις .
Σε χαρτί έριξα τα δύο (express 32 και classica) και ήταν και τα δύο πολύ καλά. Σε πουλιά δυστυχώς δν έχω βρει ακόμα για να δούμε τι κάνουν. Επιφυλασομαι όμως.. Πολυ καλη εντύπωση μου άφησαν και τα 206 που τα έριξα σε κάτι μακρινές τσίχλες λόγω έλλειψης των γαλάζιων. Τώρα αν δν δοκιμαστούν πάνω στα πουλιά (φασσες) όπως καταλαβαίνεις δν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα
 
αμα ηθελα να ριξω 32γρ στην φασσα ,μονο εκει θα πηγαινα.
Για ποιο λογο πας σε παραπανω γραμμαρια? Λογω συνθηκων (υγρασια-θερμοκρασια) περιβάλλοντος που παιζει η φασσα ή για αλλους λογους?
Ρωτω γτ τωρα εχω αρχισει και το ψαχνω λιγο περισσότερο με τα γραμμαρια..(την βλεπω την δουλεια να κολλαω και να αρχισω να γεμιζω και εγω παρεπιπτόντως)!
 
Το δοκίμασα και εγώ σε 6αρι,σε τενεκέδες,σε χαρτί,σε κάτι γερακοτσιχλες και σε 2 φάσσες, εξαιρετικό και σε συγκεντρώσεις και σε διατρήσεις μένει να το δοκιμάσω τώρα σε κρύο καιρό να δω και εκεί τι κάνει....
Σε 4 3 παρτο φίλε και ναι για τις συνθήκες που λες. Εγώ για μετά τα πήρα αλλά δεν κρατήθηκα. Ανοίγουν λίγο γιατί είχε ζέστη. Ο συγκεντρωτηρας ο μαλακός που ανέβασα πάει ταμάμ με το κικς
 
Back
Top