Φυσίγγια για την Φάσσα

Τα εμποριου τηρουνε καπια στανταρ πχ εαν ειναι πολυ σφιχτα δε τα περνουν πολλα ατομα εαν κλωτσανε παλι δε τα περνει κανεις οποτε κατι κερδιζεις και κατι χανεις και στις δυο περιπτωσεις ιδιογωμωση η εμπορικα το θεμα ειναι μη χασουμε κανα χερι ματι μαπα
 
Λεβέντες καλησπέρα.Χθες μου έφερε ένας φίλος ένα κουτάκι rotweil game edition colombo ...Δύο πραγματα μου κέντρισαν την προσοχή...τα 32γρ και το γράφημα στην πίσω πλευρά που δίνει υπερκαλυψη της απαιτούμενης ενέργειας καταβολής στα 35m...τα έχει δοκιμάσει κανείς με αυτογεμες να μας πει γνώμες...???
 
Λεβέντες καλησπέρα.Χθες μου έφερε ένας φίλος ένα κουτάκι rotweil game edition colombo ...Δύο πραγματα μου κέντρισαν την προσοχή...τα 32γρ και το γράφημα στην πίσω πλευρά που δίνει υπερκαλυψη της απαιτούμενης ενέργειας καταβολής στα 35m...τα έχει δοκιμάσει κανείς με αυτογεμες να μας πει γνώμες...???
Το μονο αρνητικο που εχω να πω ειναι η τιμη του.Τα 35 για πλακα!
 
Το μονο αρνητικο που εχω να πω ειναι η τιμη του.Τα 35 για πλακα!
Ξέρουμε πυρίτιδα;;; Ισπανική να φανταστώ;;
Εγώ για 32 γρ τα βρήκα πολύ ακριβά .
Στην προκειμένη περίπτωση, το όνομα μιλάει Κωστή....πανάκριβα!!
 
του κουτουμανου ειναι ακομα πιο φορτωμενα..μετρημενα...


ζολο παρε κουτουμανου για τα πολλα κρυα κ παρε κανα b&p με mb36 ..εγω εχω δουλεψει ολη τη γκαμα κ τα ρημαδια βαρανε καλα . dual power σε ν 7+4 κ ν 3+6 απιστευτα σκοτωματα. mb extra πολυ καλο .mb long range..

κανε δοκιμες στα περιστερια τελη σεπτεμβρη κ βλεπεις τι σου αρεσει.
Με τι οπλο φίλε?
 
Back
Top