Φυσίγγια για την Φάσσα

Ρε παιδια ερώτηση.. Εχω κατι 5 άρια κ 6 άρια vendetta. Υπάρχει κάποιος να τα έχει χρησιμοποιήσει στη φασσα να μας πει εντυπώσεις. Εγώ ρίχνω με αλλά φυσίγγια και δεν ψάχνομαι αλλά από την άλλη τα έχω πληρωσει και το να μένουν στο ντουλάπι ειναι κρίμα. ( εάν αξίζουν) Πιο κρίμα βέβαια θα είναι να τα χρησιμοποιήσω και να φάω καμιά φόλα... Εκεί θα με βαρεσει εγκεφαλικό.. 🤣
μη φοβασαι ρε!τι ανδρας εισαι εσυ!ριχτα![να μας πεις και εμας! 🤭 ]
 
Ρε παιδια ερώτηση.. Εχω κατι 5 άρια κ 6 άρια vendetta. Υπάρχει κάποιος να τα έχει χρησιμοποιήσει στη φασσα να μας πει εντυπώσεις. Εγώ ρίχνω με αλλά φυσίγγια και δεν ψάχνομαι αλλά από την άλλη τα έχω πληρωσει και το να μένουν στο ντουλάπι ειναι κρίμα. ( εάν αξίζουν) Πιο κρίμα βέβαια θα είναι να τα χρησιμοποιήσω και να φάω καμιά φόλα... Εκεί θα με βαρεσει εγκεφαλικό.. 🤣
Χάρισε τα στα διπλανά καρτέρια.
 
Ρε παιδια ερώτηση.. Εχω κατι 5 άρια κ 6 άρια vendetta. Υπάρχει κάποιος να τα έχει χρησιμοποιήσει στη φασσα να μας πει εντυπώσεις. Εγώ ρίχνω με αλλά φυσίγγια και δεν ψάχνομαι αλλά από την άλλη τα έχω πληρωσει και το να μένουν στο ντουλάπι ειναι κρίμα. ( εάν αξίζουν) Πιο κρίμα βέβαια θα είναι να τα χρησιμοποιήσω και να φάω καμιά φόλα... Εκεί θα με βαρεσει εγκεφαλικό.. 🤣
Ρίξε τα με καλό καιρό η νοτιά σε τυφλό καρτέρι που σου βγαίνουν φάτσα

Δεν είναι για πέταμα
 
Η για τη χαριστική βολή
Αστειεύομαι .big smile.
Διονύση για κάνε και καμία δοκιμή και ανέβασε να τη δούμε
Λοιπόν μια μέρα θα τα βάλω από περιεργεια, αν είναι μουφα τα πεταω στο ρέμα όπως είναι.. Δεν τα ξαναγυρίζω πίσω..
 
Ρε παιδια ερώτηση.. Εχω κατι 5 άρια κ 6 άρια vendetta. Υπάρχει κάποιος να τα έχει χρησιμοποιήσει στη φασσα να μας πει εντυπώσεις. Εγώ ρίχνω με αλλά φυσίγγια και δεν ψάχνομαι αλλά από την άλλη τα έχω πληρωσει και το να μένουν στο ντουλάπι ειναι κρίμα. ( εάν αξίζουν) Πιο κρίμα βέβαια θα είναι να τα χρησιμοποιήσω και να φάω καμιά φόλα... Εκεί θα με βαρεσει εγκεφαλικό.. 🤣
Αν δεν τα ριξεις ποτε δεν θα ξερεις . Οποτε αναλαμβανεις το ρισκο (οπως και ολοι μας, λιγο πολυ ) με τα διαφορα φυσιγγια που κατα καιρους παιρνουμε
 
Ναι δεν λεω....αλλα και 40€ το κουτι αϊ θινκ ιτς του ματς ( ποσο μάλιστα οταν δεν εχει πουλια)
Όταν δεν έχει είναι καλύτερα να ρίχνεις τα ακριβά,είναι λίγες οι ευκαιρίες τουλάχιστον να είναι το φυσίγγι όσο το δυνατόν καλύτερο
Αλλά και 40€ το κουτί παραπάει....
 
Όταν δεν έχει είναι καλύτερα να ρίχνεις τα ακριβά,είναι λίγες οι ευκαιρίες τουλάχιστον να είναι το φυσίγγι όσο το δυνατόν καλύτερο
Αλλά και 40€ το κουτί παραπάει....
Έπη ΠΑΣΟΚ θα τα ρηχναμε στα τσιχλοκιτσιφα .sarcastic.
 
Όταν δεν έχει είναι καλύτερα να ρίχνεις τα ακριβά,είναι λίγες οι ευκαιρίες τουλάχιστον να είναι το φυσίγγι όσο το δυνατόν καλύτερο
Αλλά και 40€ το κουτί παραπάει....
Τσιμπαει λιγο το 40€.
Βεβαια μπορει να μην τα ριξω οποτε να μου μεινουν για τα επομενα 5 χρονια (ετσι οπως παει το πραμα) κ να τα πουλησω αφου θα εχει ανεβει η τιμη τους...εμποριο γαρ!
 
Δεν ειναι για πεταμα τα βεντετα,τα ειχα ρηξει εναρξη και σε κατι περασματα. Εναρξη φασσα τρυγονι σε 6,εχει 5 χρονια 6. Ναι με καλο καιρο ειναι ωραιο φυσιγγι και μαλακο
Τα ειχαμε ρηξει και στα αγριοπεριστερα σεπτεμβρη .μια χαρα ηταν
 
Δεν ειναι για πεταμα τα βεντετα,τα ειχα ρηξει εναρξη και σε κατι περασματα. Εναρξη φασσα τρυγονι σε 6,εχει 5 χρονια 6. Ναι με καλο καιρο ειναι ωραιο φυσιγγι και μαλακο
Τα ειχαμε ρηξει και στα αγριοπεριστερα σεπτεμβρη .μια χαρα ηταν
Χειμώνα τα έριξες καθόλου?
 
Αν
Χειμώνα τα έριξες καθόλου?
τα ειχα ρηξει σε ενα ντου με *** αγ.δημητριου ,ειχαν μεινει καποια και πραγματικα οτι και να πω δεν εχει ουσία γιατι δεν θυμαμαι ουτε κατι ιδιαιτερο αλλα και τα πουλια τα βαρουσαμε στα 15 μετρα.

Οπως και να χει να τα ρηξει ο φιλος με browning δεν εχει θεμα και για καλο καιρο εναρξη ειναι ταμαμ 34αρια για μακρυνες βολες.

Τωρα αμα με ρωτησεις αν θα τα ξαναεπαιρνα,θα ελεγα οχι γιατι εχω καλυτερες επιλογες
 
Back
Top