Φυσίγγια για την Φάσσα

Κύριοι από ιδιογομωση είμαι άσχετος.οποτε ψάχνω κάθε χρόνο στα φυσίγγια του εμπορίου . φέτος τα πράγματα γίνονται πιο δύσκολα γιατί πρέπει να βρω αυτά που θα έχουν καλή απόδοση σε διευρυμένο αυλό....και να σκοτώνει στο πολύ κρύο.εχετε να προτείνετε κάποια τις προκοπής ? Ευχαριστώ.
 
Κύριοι από ιδιογομωση είμαι άσχετος.οποτε ψάχνω κάθε χρόνο στα φυσίγγια του εμπορίου . φέτος τα πράγματα γίνονται πιο δύσκολα γιατί πρέπει να βρω αυτά που θα έχουν καλή απόδοση σε διευρυμένο αυλό....και να σκοτώνει στο πολύ κρύο.εχετε να προτείνετε κάποια τις προκοπής ? Ευχαριστώ.
Για τη όπλο Σταύρο;;;
 
Κύριοι από ιδιογομωση είμαι άσχετος.οποτε ψάχνω κάθε χρόνο στα φυσίγγια του εμπορίου . φέτος τα πράγματα γίνονται πιο δύσκολα γιατί πρέπει να βρω αυτά που θα έχουν καλή απόδοση σε διευρυμένο αυλό....και να σκοτώνει στο πολύ κρύο.εχετε να προτείνετε κάποια τις προκοπής ? Ευχαριστώ.
Θήραμα, απόσταση, όπλο, τιμή φυσιγγίου ;;;
Ποτέ δεν είχα διευρυμένο, αλλά απ' ότι ακούω τα ρίχνει σχεδόν όλα και καλά.
Οπότε διάλεξε απλώς νούμερο :)

Διβασική σίγουρα.
Remington, percorso να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
 
Θήραμα, απόσταση, όπλο, τιμή φυσιγγίου ;;;
Ποτέ δεν είχα διευρυμένο, αλλά απ' ότι ακούω τα ρίχνει σχεδόν όλα και καλά.
Οπότε διάλεξε απλώς νούμερο :)

Διβασική σίγουρα.
Remington, percorso να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
Άσε τα φυσίγγια και τους διευρυμένους αυλούς εσύ πρωί πρωί και πήγαινε κόψε για κανένα ντορό .yel.
 
Θήραμα, απόσταση, όπλο, τιμή φυσιγγίου ;;;
Ποτέ δεν είχα διευρυμένο, αλλά απ' ότι ακούω τα ρίχνει σχεδόν όλα και καλά.
Οπότε διάλεξε απλώς νούμερο :)

Διβασική σίγουρα.
Remington, percorso να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
ΦΑΣΑ, απόσταση 37-40 m με . remington 1187. τιμη εως 14 ευρω.το percorco to εχω δοκιμαση σε 6αρι που ρίχνω και είχα πολλά αίματα. επισης εχω δοκιμαση RC 35gr. BASCHIERI & PELLAGRI 35,36,38 .λαμπρο 34.και καποια του κιργια36 και 40 gr. τα σουπερ κασια και τα rc μεχρι τωρα ηταν τα καλυτερα .federal kai remington ειναι αριστα αλλα μεγαλο κοστος.
 
ΦΑΣΑ, απόσταση 37-40 m με . remington 1187. τιμη εως 14 ευρω.το percorco to εχω δοκιμαση σε 6αρι που ρίχνω και είχα πολλά αίματα. επισης εχω δοκιμαση RC 35gr. BASCHIERI & PELLAGRI 35,36,38 .λαμπρο 34.και καποια του κιργια36 και 40 gr. τα σουπερ κασια και τα rc μεχρι τωρα ηταν τα καλυτερα .federal kai remington ειναι αριστα αλλα μεγαλο κοστος.
Εγώ θα συνέχιζα με τα RC Σταύρο.
 
το πρόβλημα αρχίζει μόλις κανει εκείνο το φαρμακερο κρυο στους -15.. Στους- 5 όλα καλα. γι αυτο ψάχνομαι.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Επιλογή-φυσιγγίου-για-δύσκολες-καιρικές-συνθήκες.3438/
Κοίτα και αυτό το τοπικ Σταύρο ίσως σε βοηθήσει να καταλήξεις για τις θερμοκρασίες που αναφέρεις.
 
Back
Top