Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα κανένας με τον Ρουμελιώτη και τα φυσίγγια που έφτιαξε ίσως είναι ακόμα καλύτερα.τα σχόλια είναι για τις δοκιμές που πρέπει να ξανακάνουμε και για το ρίσκο μιας αγοράς ενός προϊόντος που είναι εντελώς καινούργιο.
Σε αυτό δεν είχε καμία επιλογη. Σταμάτησαν την csb και πηγε στην psb. Το έχει πει από πολύ νωρις. Καταλαβαίνω ότι είναι ρισκο να παραγγείλεις ποσότητα χωρίς να δοκιμασεις. Αλλά σκεφτείτε ότι άλλοι και μεγάλοι κιόλας του χώρου σου γεμίζουν σήμερα με χαβιάρι και την επόμενη εβδομάδα με ταραμά και ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ! Και πάμε εμείς και τους ακουμπάμε χρήμα και το διαμάντι έχει μετραπει σε κάρβουνο.
 
για το 34γρ με psb1
Εγώ τον Αύγουστο το πάλαι ποτέ csb32 και το 28αρι το κυνηγετικο το αποφευγω. Τα τιναζαν στον αέρα και έπεφταν μετά από αρκετά μέτρα. Τα απλα τα σκοπευτικα του όμως έκαναν την δουλειά άμεσα και αναιμακτα!
 
Εγώ τον Αύγουστο το πάλαι ποτέ csb32 και το 28αρι το κυνηγετικο το αποφευγω. Τα τιναζαν στον αέρα και έπεφταν μετά από αρκετά μέτρα. Τα απλα τα σκοπευτικα του όμως έκαναν την δουλειά άμεσα και αναιμακτα!
β.ελλαδα δουλευει το 32 αρι του.
 
Back
Top