Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Προσωπικά μιλώντας το 30 αρι ήταν ένα από τα καλύτερα φυσίγγια για τσιχλα που έχω ρίξει τα τελευταία χρόνια.εχω ακόμα μόλις πέντε κουτιά και τώρα πρέπει να αποφασίσω τι φυσίγγια να παραγγείλω.πως να εμπιστευτώ ένα καινούργιο φυσιγγι που δεν έχει δοκιμαστεί?να του πω να μου στείλει ενα δύο κουτάκια? Θα το κάνει?του έχει ζητήσει κάποιος άλλος τόσα λίγα και του τα έχει στείλει?
 
Προσωπικά μιλώντας το 30 αρι ήταν ένα από τα καλύτερα φυσίγγια για τσιχλα που έχω ρίξει τα τελευταία χρόνια.εχω ακόμα μόλις πέντε κουτιά και τώρα πρέπει να αποφασίσω τι φυσίγγια να παραγγείλω.πως να εμπιστευτώ ένα καινούργιο φυσιγγι που δεν έχει δοκιμαστεί?να του πω να μου στείλει ενα δύο κουτάκια? Θα το κάνει?του έχει ζητήσει κάποιος άλλος τόσα λίγα και του τα έχει στείλει?
Για το 30αρι θα συμφωνησω και εγω, αν και στην αρχη ειχα επιφυλαξεις, μου ταιριαξε απολυτα.. Τωρα για την παραγγελια που θα γινει ειχα σκοπο να φορτωσω 30αρια αλλα με βαλατε σε σκεψεις. Στην επικοινωνία που ειχα μαζι του τις προηγουμενες μερες δεν μου ειχε αναφερει καποια αλλαγη για το 30αρι
 
Καλημέρα στην παρέα. Σημερινές τιμές για τα φυσίγγια του Ανδρέα
28γρ-csb6 6,3€
30,5γρ-psb3 6,8€
32γρ-psb1 7,2€
34γρ-psb1 8€
34γρ διασποράς-psb1 8,5€
35,5γρ-psb2 9,5€

Όλα με fiocchi καλυκα εκτός από τα 35,5 που θα είναι με maxam. Μετά τον 15Αύγουστο αναμένει mb36, A1 και Gm3.
Για τα δεδομένα της εποχής πολύ καλες τιμες
 
Προσωπικά μιλώντας το 30 αρι ήταν ένα από τα καλύτερα φυσίγγια για τσιχλα που έχω ρίξει τα τελευταία χρόνια.εχω ακόμα μόλις πέντε κουτιά και τώρα πρέπει να αποφασίσω τι φυσίγγια να παραγγείλω.πως να εμπιστευτώ ένα καινούργιο φυσιγγι που δεν έχει δοκιμαστεί?να του πω να μου στείλει ενα δύο κουτάκια? Θα το κάνει?του έχει ζητήσει κάποιος άλλος τόσα λίγα και του τα έχει στείλει?
Όταν μίλησα εγώ μαζί του για πρώτη φορά μου είπε ότι μπορεί να μου στείλει όσα θέλω,μιας και ήταν η πρώτη φορά που θα έπαιρνα φυσίγγια του,εγώ πήρα 5 κουτιά για δοκιμή
 
Το 2019 έριξα τα 32 γραμμάρια του Ρουμελιώτη , φοβερή απόδοση στα δικά μου γούστα
Το 32αρι εγώ το έριξα Οκτώβρη στα μπασιματα και ήταν πολυ καλο. Με την αίσθηση που μου είχε δώσει θα ήταν και για έναρξη ωραίο.
Το 28αρι και το 30αρι για πιο κρυες μέρες. Το τελευταίο δεν μου έκανε όλα τα κέφια.
 
Δν ρωτησα με τι το γεμιζει ειναι η 3η χρονια που παιρνω .πολυ καλο φυσιγγι
Όλα γεμιζονται πλεον με psb. Έτσι μου ειπε. Έχω παραλαβή αύριο. Κάτι που του ζήτησα και μου το έφτιαξε και σε καλή τιμη. Για τα νέα 30αρια μου είπε ότι είναι πολύ γρήγορα και πολύ σφιχτή η τουφεκιά τους. Μου είπε και ταχύτητα αλλά δεν την θυμάμαι.
 
Back
Top