Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Αυτό έχει 8αρι παφιλα; Έχει συναντήσει κανείς πρόβλημα με την εξωλκευση του κάλυκα αυτού ,σε κάποιο όπλο;
12 έχει.Τα 30αρια που τα σταμάτησε είχαν 8αρι.Τι να σου πω...Εγώ μόνο με δίκανα κυνηγάω τσίχλα.
 
12 έχει.Τα 30αρια που τα σταμάτησε είχαν 8αρι.Τι να σου πω...Εγώ μόνο με δίκανα κυνηγάω τσίχλα.
Το ρωτάω γιατί παλιά μου είχε σφηνώσει στο πλάγιο baikal ένα sipe με κίτρινο κάλυκα 8αρι και κόντεψα να στραβωσω τον εξωλκεα για να το βγάλω .
 
Το ρωτάω γιατί παλιά μου είχε σφηνώσει στο πλάγιο baikal ένα sipe με κίτρινο κάλυκα 8αρι και κόντεψα να στραβωσω τον εξωλκεα για να το βγάλω .
Πονεμένη ιστορία αυτά τα ρημάδια τα κιτρινα sipe με το 8αρι μέταλλο. Είχαν αρκετοί πρόβλημα με αυτο.
 
Το ρωτάω γιατί παλιά μου είχε σφηνώσει στο πλάγιο baikal ένα sipe με κίτρινο κάλυκα 8αρι και κόντεψα να στραβωσω τον εξωλκεα για να το βγάλω .
Και εμένα το s/p το baikal καποιες φορές φυσίγγια με 8αρι καλυκα μου τα σφηνωνει!!!
 
Πονεμένη ιστορία αυτά τα ρημάδια τα κιτρινα sipe με το 8αρι μέταλλο. Είχαν αρκετοί πρόβλημα με αυτο.
Επειδή το θέμα αφορά τα φυσίγγια ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, να ξεκαθαρίσουμε ότι τα Σιπε που λέτε αφορούν φυσίγγια της Nobel Sport
 
Ρε παιδιά να σας πω κι εγώ τη γνώμη μου δεν έχω καταλάβει που έχουν ενοχληθεί ορισμένοι φίλοι. Τι θέλω να πω, επειδή δεν υπάρχει csb πήρε το μαγαζί psb που είναι ζελατοποιημενη πυρίτιδα αν δεν κάνω λάθος και στα δικά μου χέρια καλύτερη πυρίτιδα και έφταιξε ένα σετ απ. Σε κάλυκα fiocchi που είναι πολύ καλός κάλυκας και όχι κανένας δεύτερης διαλογής. Ενημερώνει το κατάστημα για τις αλλαγές και μάλιστα οι τιμές είναι οι καλύτερες τις αγοράς. Τι έχει ενοχλήσει δεν καταλαβαίνω. Προφανώς και ο άνθρωπος θα έχει κάνει τις δοκιμές του γιανα βγάλει ένα αξιόλογο φυσιγγι. Σε επικοινωνία που είχα μαζί του του είπα ότι θα πάρω να δοκιμάσω κι αν είναι μλκιες θα στο πω πρώτος. Καινούριο φυσιγγι παίρνουμε και δοκιμάζουμε αλλα σαν επαγγελματίας δεν έχω βρει κάτι το λάθος, ίσα ίσα. Σκεφτείτε να μην έλεγε κάτι δλδ...
 
Ρε παιδιά να σας πω κι εγώ τη γνώμη μου δεν έχω καταλάβει που έχουν ενοχληθεί ορισμένοι φίλοι. Τι θέλω να πω, επειδή δεν υπάρχει csb πήρε το μαγαζί psb που είναι ζελατοποιημενη πυρίτιδα αν δεν κάνω λάθος και στα δικά μου χέρια καλύτερη πυρίτιδα και έφταιξε ένα σετ απ. Σε κάλυκα fiocchi που είναι πολύ καλός κάλυκας και όχι κανένας δεύτερης διαλογής. Ενημερώνει το κατάστημα για τις αλλαγές και μάλιστα οι τιμές είναι οι καλύτερες τις αγοράς. Τι έχει ενοχλήσει δεν καταλαβαίνω. Προφανώς και ο άνθρωπος θα έχει κάνει τις δοκιμές του γιανα βγάλει ένα αξιόλογο φυσιγγι. Σε επικοινωνία που είχα μαζί του του είπα ότι θα πάρω να δοκιμάσω κι αν είναι μλκιες θα στο πω πρώτος. Καινούριο φυσιγγι παίρνουμε και δοκιμάζουμε αλλα σαν επαγγελματίας δεν έχω βρει κάτι το λάθος, ίσα ίσα. Σκεφτείτε να μην έλεγε κάτι δλδ...
Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα κανένας με τον Ρουμελιώτη και τα φυσίγγια που έφτιαξε ίσως είναι ακόμα καλύτερα.τα σχόλια είναι για τις δοκιμές που πρέπει να ξανακάνουμε και για το ρίσκο μιας αγοράς ενός προϊόντος που είναι εντελώς καινούργιο.
 
Ρε παιδιά να σας πω κι εγώ τη γνώμη μου δεν έχω καταλάβει που έχουν ενοχληθεί ορισμένοι φίλοι. Τι θέλω να πω, επειδή δεν υπάρχει csb πήρε το μαγαζί psb που είναι ζελατοποιημενη πυρίτιδα αν δεν κάνω λάθος και στα δικά μου χέρια καλύτερη πυρίτιδα και έφταιξε ένα σετ απ. Σε κάλυκα fiocchi που είναι πολύ καλός κάλυκας και όχι κανένας δεύτερης διαλογής. Ενημερώνει το κατάστημα για τις αλλαγές και μάλιστα οι τιμές είναι οι καλύτερες τις αγοράς. Τι έχει ενοχλήσει δεν καταλαβαίνω. Προφανώς και ο άνθρωπος θα έχει κάνει τις δοκιμές του γιανα βγάλει ένα αξιόλογο φυσιγγι. Σε επικοινωνία που είχα μαζί του του είπα ότι θα πάρω να δοκιμάσω κι αν είναι μλκιες θα στο πω πρώτος. Καινούριο φυσιγγι παίρνουμε και δοκιμάζουμε αλλα σαν επαγγελματίας δεν έχω βρει κάτι το λάθος, ίσα ίσα. Σκεφτείτε να μην έλεγε κάτι δλδ...
Έτσι είναι
 
Τα φυσίγγια είναι δεκάδες ο κάθε ένας ότι γουστάρει ρίχνει και ο κάθε κατασκευαστής με ότι βρίσκει γεμίζει έτσι όπως έγινε το έργο τώρα ακριβό φθηνό είναι σχετικοτατο γιατί εάν είναι καλό το ακριβό γίνεται φθηνό εάν το φθηνό είναι μάπα γίνεται πανάκριβο .Δοκιμάζει ο κάθε ένας και ρίχνει και σίγουρα από φέτος θα βρωμισουμε λιγότερο τον τόπο από κάλυκες ,σίγουρο θα γίνουμε καλύτεροι σκοπευτές και βλέπω και εκτός τους γουρουναδες να ξεφορτώνονται οι υπόλοιποι περιτο βάρος αφαιροντας τις πρόσθετες αποθήκες φυσιγγίων από τα αυτογεμη θα βάζουμε δύο δύο μέσα φυσίγγια τη φορά.
 
Back
Top