Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Καλοκαυτα φίλε, το κάθε ένα με μια ξεχωριστή στιγμή, σε νέα συσκευασία και εσύ;;;; μόνο το κουτί;;; ή και τον κάλυκα;;;
Να είσαι καλά Άριστο , να έχεις και εσύ , μια καλή σεζόν , όχι στην παλιά συσκευασία , είμαι της παλιάς σχολής . :)
 
Με piston skeet gualandi είναι.
Για το gualandi μην περάσεις όρκο. Για αυτό έγραψα(ήθελα να γράψω δηλαδή .hair.)《τύπου》
View attachment 14856
Ρουμελιοτη 24γρ 9 1/2 35μετρα με kiks smock 2*
Συγκετροτηρας τύπου skit. Στόχος 1×1
Αυτή την τουφεκια μου έδωσε, καλό φυσιγγι
 
Η έναρξη έγινε με φυσίγγια του Αντρέα και πραγματικά ευχαριστήθηκα κάποιες μακρινές τουφεκιές με ωραία συννεφάκια . Θαρρώ πως είναι συγκεντρωτικα και αρκετά γρήγορα , στις πρώτες μπηχτές ζορίστηκα αλλά μόλις το "μαθα" τα αποτελέσματα δεν άργησαν να έρθουν .
Συνέχισε έτσι φίλε αντρεα .

'Οπλο fabarm Xlr
Κάννη : 71 cm , choke : ***
φυσίγγια : 32 γρ Νο 7 .
 
Προχθές παρελήφθησαν οι τρεις κούτες των 30γρ. Ο Αντρέας ευγενικοτατος, σα να γνωριζόμαστε χρόνια. Αν τελικά μας αφήσουν να κυνηγήσουμε φέτος θα πρέπει το Νοέμβριο να πέσει δεύτερη παραγγελιά
 
Επειδή βλέπω πολλούς φίλους να γράφουν για ρα φυσίγγια του Ρουμελιώτη, ενα φυσίγγι που δοκίμασα περισυ ήταν με μισοταπα στα 32 γραμ. Νομίζω στα ψιλα είναι το αγαπημένο μου, περισσότερο και από το 30αρι του.
 
Επειδή βλέπω πολλούς φίλους να γράφουν για ρα φυσίγγια του Ρουμελιώτη, ενα φυσίγγι που δοκίμασα περισυ ήταν με μισοταπα στα 32 γραμ. Νομίζω στα ψιλα είναι το αγαπημένο μου, περισσότερο και από το 30αρι του.
Το csb 1 στα 32 γρ σε νορμάλ θερμοκρασίες δίδει φοβερή ντουφεκιά .Συγκέντρωση -ταχύτητα και ανεκτή ανάκρουση .
Μ'ότι συγκεντρωτήρα του έβαλα πειραματικά δούλεψε τέλεια (Ζ2Μ ,BIORIENTABILE ,LB6 )
 
Καλησπερα παιδες,,,για φασσα κ υδροβια ποια φυσιγγια να παραγγειλω για την BENELLI M2;;;;


34gr (psb) και για λίγο πιο χαμηλές θερμοκρασίες 36gr (tecna)
Νούμερα θα σε συμβούλευα 6ρι αλλά εχει να κάνει με τα μέτρα που τουφεκάς και με τι σκάγια νιώθεις εσύ άνετος.
Παντως αυτα τα 2 τα εχω δοκιμασμένα και σε φασσες και σε υδρόβια(πράσινα) με supersport & m2 και τα πανε τρένο!
Αν κυνηγάς και μικρά παπιά, και το 32ρι με gm3 σε καλύπτει πλήρως.
 
34gr (psb) και για λίγο πιο χαμηλές θερμοκρασίες 36gr (tecna)
Νούμερα θα σε συμβούλευα 6ρι αλλά εχει να κάνει με τα μέτρα που τουφεκάς και με τι σκάγια νιώθεις εσύ άνετος.
Παντως αυτα τα 2 τα εχω δοκιμασμένα και σε φασσες και σε υδρόβια(πράσινα) με supersport & m2 και τα πανε τρένο!
Αν κυνηγάς και μικρά παπιά, και το 32ρι με gm3 σε καλύπτει πλήρως.
Ευχαριστω Ηλια,φασσα κ πρασινο μονο Νο5 κ 36 γρ.
 
Ευχαριστω Ηλια,φασσα κ πρασινο μονο Νο5 κ 36 γρ.

Σε βλεπω κατασταλαγμενο κ δεν θελω να σου αλλαξω γνωμη.
Να σου πω κ τη δικη μου "συνταγη, μιας κ εχω κ εγω m2.
Σε φασα, λιγο πολυ ολη τη χρονια, τη βγαζω με τα 34αρια psb που λεει κ ο Ηλιας σε νο 6&7.
Στο βαλτο, οπως κ στα πολυ κρυα στη φασα, βαζω το 35αρι psb2 σε νο 6&5 οπως λεει κ ο Κωνσταντινος απο πανω.
Τωρα περιμενουμε κ το 34αρι με MB για δοκιμουλες!
 
Back
Top