Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

πριν λιγα λεπτα ειχα παιδες τηλεφωνικη επαφη με ρουμελιωτη να ρωτησω για 28γρ,,30 γρ και 32γρ που ενδιαφερωμαι για καμια 500 φυσιγκια , ο ανθρωπος μου εξηγησε αναλητικα τι καψιλια βαζη και τη πυρητηδες σε καθε φυσιγκι μπραβωτου παντως για την εξυπηρετηση που μου εκανε και για της πωλη καλες τιμεστουυυυ.shake hands..shake hands..shake hands.,,,ξεκινωντας απο τα 28γρ στα 4,80 ευρω το κουτι 30γρ 5,20 ευρω και 32 γρ 5,50 και 6,10 με αλες πυριτηδες και καψιλια παντως τετειες τιμες δεν εχη πιστευω στην ελληνικη αγωρα.my man.
 
επειδη εχουμε γραψει ολοι καλα πραγματα εδω
Ετυχε σε κανεναν κακη καυση της μπαρουτης σε καποιο φυσιγγι?
ειχα δωσει 10 πακετα σε ενα φιλο μιας και δεν παει καλα η χρονια και του ετυχε 2 φορες να του πεταξει μπαρουτη απο το κλειστρο
χθες ετυχε και σε εμενα ,το ματι δακρυσε για τα καλα , μεχρι και φλογα ειδα στο κλειστρο,δεν υπαρχει θεμα στην φυλαξη σιγουρα...........
Τωρα το ειδα το ποστ.
Φιλος επαθε το ιδιο πριν 5 μερες,οταν ανοιξε το κλειστρο εγεινε χαμος.....εγκαυμα σε 3 σημεια του ματιου του.
Επειδη τον ξερω καλα ειναι ψειρας με τα οπλα,δεν παιζει να ειχε αφησει την beretta ακαθαριστη.
Τωρα απο θεμα φυσιγγιου,μαλλον οι maxam με τα αναλογα καψυλια κρυβουν εκπληξεις.Εχω παρει
500 φυσιγγια,εχω ριξει λιγα μιας και η χρονια δεν παει με τιποτα και δεν εχω δει κατι μειον,κατι
παρομοιο εχω παθει με αλλο φυσιγγι Ελληνικο πριν χρονια,τι να πω.........
 
Τωρα το ειδα το ποστ.
Φιλος επαθε το ιδιο πριν 5 μερες,οταν ανοιξε το κλειστρο εγεινε χαμος.....εγκαυμα σε 3 σημεια του ματιου του.
Επειδη τον ξερω καλα ειναι ψειρας με τα οπλα,δεν παιζει να ειχε αφησει την beretta ακαθαριστη.
Τωρα απο θεμα φυσιγγιου,μαλλον οι maxam με τα αναλογα καψυλια κρυβουν εκπληξεις.Εχω παρει
500 φυσιγγια,εχω ριξει λιγα μιας και η χρονια δεν παει με τιποτα και δεν εχω δει κατι μειον,κατι
παρομοιο εχω παθει με αλλο φυσιγγι Ελληνικο πριν χρονια,τι να πω.........
δικκανο πλαγιο , σουπερ ποζε και εχεις το κεφαλι σου υσηχο , ουτε φλογες απο κλειστρα , ουτε καφτρες , και μπωρεις ανετα σε καθε βολη να ελενχης της καννες . Για μια σφαιρα παραπανω που σπανια θα μου χριαστει , να εχω τον μονο σωληνα , που καθε φορα που ρηχνω να βγαζει φλογες μπρος και πησω , χωρης να μπορω να ελενξω την κανη σε καθε βολη , να μου λυπη
 
δικκανο πλαγιο , σουπερ ποζε και εχεις το κεφαλι σου υσηχο , ουτε φλογες απο κλειστρα , ουτε καφτρες , και μπωρεις ανετα σε καθε βολη να ελενχης της καννες . Για μια σφαιρα παραπανω που σπανια θα μου χριαστει , να εχω τον μονο σωληνα , που καθε φορα που ρηχνω να βγαζει φλογες μπρος και πησω , χωρης να μπορω να ελενξω την κανη σε καθε βολη , να μου λυπη

πολύ απόλυτο σε βρίσκω
το τι κάνεις εσύ δεν είναι πανάκεια ,
πες μας και καμιά συνταγή να δούμε τι ρίχνεις για σου πω μετά που χρειαζόμαστε καραμπίνα
 
πολύ απόλυτο σε βρίσκω
το τι κάνεις εσύ δεν είναι πανάκεια ,
πες μας και καμιά συνταγή να δούμε τι ρίχνεις για σου πω μετά που χρειαζόμαστε καραμπίνα
δηλαδη δεν συμφωνης , δεν εχω κανενα πρωβλημα , απο συνταγες με το σουπερ ποζε μαγνουμ 3,500 γραμμαριων ,ρηχνω τα παντα απο 24 γραμμαρια μεχρη 56 γραμμαρια
 
Ο Ρουμελιωτης εφτιαξε ενα καινουργιο φυσιγγι με techna και με 2 νουμερα σκαγια 4-6 ,το εφτιαξε για πολυ κρυο και υγρασια.θα δοκιμαστει και αυτο.
Εχω δουλεψει και το 35γρ σε no5 που το εχω απο Οκτωμβριο και τωρα τελευταια και το 37γρ σε no4 με την techna...
Δυνατα και τα δυο... το πρωτο με της ζεστες λιγο με ενοχλησε (φυσιολογικο) πιο δυνατο απο το speed της nobel
Αλλα τωρα με τα κρυα και τα δυο δεν με ενοχλησαν καθολου, (sx3 βλεπετε.yel. )
Και μου αρεσαν και παρα πολυ στο κυνηγι τους παντα για υδροβια....
Βεβαια δοκιμες σε χαρτονια δεν εχω κανει ακομη..... και με το δευτερο με λιγοτερες ευκαιριες, δοκιμασμενο απο αρχες Δεκεμβρη.
Παντος αυτο με την techna το βλεπω να περνει την θεση του percosso σιγουρα απο σχεση τιμης ......με πολυ καλες εντυπωσεις στο κυνηγι του για αρχη...
Για τα υπολοιπα υπολοιπα ακομη δεν εχω αποψη....
 
Εχω δουλεψει και το 35γρ σε no5 που το εχω απο Οκτωμβριο και τωρα τελευταια και το 37γρ σε no4 με την techna...
Δυνατα και τα δυο... το πρωτο με της ζεστες λιγο με ενοχλησε (φυσιολογικο) πιο δυνατο απο το speed της nobel
Αλλα τωρα με τα κρυα και τα δυο δεν με ενοχλησαν καθολου, (sx3 βλεπετε.yel. )
Και μου αρεσαν και παρα πολυ στο κυνηγι τους παντα για υδροβια....
Βεβαια δοκιμες σε χαρτονια δεν εχω κανει ακομη..... και με το δευτερο με λιγοτερες ευκαιριες, δοκιμασμενο απο αρχες Δεκεμβρη.
Παντος αυτο με την techna το βλεπω να περνει την θεση του percosso σιγουρα απο σχεση τιμης ......με πολυ καλες εντυπωσεις στο κυνηγι του για αρχη...
Για τα υπολοιπα υπολοιπα ακομη δεν εχω αποψη....
Το psb2 Χριστοδουλε που ριχνω στη φασσα σε νο5 το θεωρω φοβερο φυσιγγι, θελω βεβαια να δοκιμασω και το 37αρι με την Tecna που λες σε νο4.
 
ειναι η καινουργια σειρα σκοπευτικων που εβγαλε ο ρουμελιωτης και παλι με πολυ καλες τιμες.οση τα εχουν ριξει εχουν μειμει πολυ ευχαριστημενη ,πιστευω μολις τελειωση το κυνηγι αυτο το φυσιγγι θα μονοπωληση το ενδιαφερων για τα σκοπευτηρια.
 
ειναι η καινουργια σειρα σκοπευτικων που εβγαλε ο ρουμελιωτης και παλι με πολυ καλες τιμες.οση τα εχουν ριξει εχουν μειμει πολυ ευχαριστημενη ,πιστευω μολις τελειωση το κυνηγι αυτο το φυσιγγι θα μονοπωληση το ενδιαφερων για τα σκοπευτηρια.
Ποσα γρ ειναι και σε τι νουμερο?
 
καλούτσικο αλλά έχει πέσει πολύ διαφήμιση δεν είναι κάτι πολύ διαφορετικό από ότι λένε και ακούγεται από το προηγούμενο του,,,το περιτύλιγμα άλλαξε περισσότερο και η πιασάρικη ονομασία
IMG-20190103-075953.jpg

IMG-20190103-080016.jpg
 
καλούτσικο αλλά έχει πέσει πολύ διαφήμιση δεν είναι κάτι πολύ διαφορετικό από ότι λένε και ακούγεται από το προηγούμενο του,,,το περιτύλιγμα άλλαξε περισσότερο και η πιασάρικη ονομασία
IMG-20190103-075953.jpg

IMG-20190103-080016.jpg
Παυλο εαν εχεις καμια φωτο με το κλεισιμο του ανεβασε την.pray to God.
 
Back
Top