Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Άμα Του πεις θα φτιάξει αλλά από 10 κουτιά και πάνω, μόνο παραγγελία με psb2.
E σιγα να μην του πω να φτιάξει κάτι που δεν ξέρει δεν είναι τόσο απλό και δεν μπορείς να πάρεις τόσο μεγάλη ποσότητα σε κάτι που δεν γνωρίζεις
 
Προσωπικά τις χάντρες τις κατάργησα στη m2. Είδα ότι δουλεύουν καλύτερα τα σκόρδα,άσε που ρίχνουν και την πίεση σε μέρες που δεν σε θέλει με τίποτα .yel. .

Πάει το χαλάσαμε και αυτό το θέμα topic.
Διώχνει κ τα βαμπίρ‼️
 
Τα φετινά Hyperion sporting μια από τα ίδια άλλη μια χρονια. Μαλακά και φονικοτατα. Κατεβασα 2 πουλιά από πολύ ψηλά. Κιχ δεν έκαναν τα καημενα. Ούτε αίματα ούτε τιποτα. Ανυπομονώ για τα περάσματα των κιχλιδων....
 
Ποια είναι η άποψη σας για τ καινούρια 32αρια του Αντρέα;;;έριξα χθες 4φυσιγγακια που Μ έδωσε ένας συνάδελφος κ αυτό που παρατήρησα ήταν ότι είχαν τρελή ανάκρουση σε σύγκριση με το περσινό..μου κουδούνησαν το κεφάλι..
 
Ποια είναι η άποψη σας για τ καινούρια 32αρια του Αντρέα;;;έριξα χθες 4φυσιγγακια που Μ έδωσε ένας συνάδελφος κ αυτό που παρατήρησα ήταν ότι είχαν τρελή ανάκρουση σε σύγκριση με το περσινό..μου κουδούνησαν το κεφάλι..
Εγώ την πρώτη μέρα το πρωί είχα τρελές αστοχίες λόγο ταχύτητας είχα μάθει να βάζω αρκετά μπροστά
Δηλαδή σε σχέση με το προηγούμενο 32αρι του είναι αρκετα πιο γρήγορο τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση έδωσε σε εμένα αλλά και με τον Ανδρέα που μίλησα αυτό μου είπε....
 
4 από τους 6 της παρέας ρίξαμε τα νέα 32αρια του Αντρέα, όλοι μείναμε πολύ ευχαριστημένοι, ωραία καθαρά σκότωματα κοντά και μακρυά, ένας έριξε τα 28αρια, επίσης πολύ ευχαριστημένος, τα προηγούμενα δεν είχα ρίξει οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω.
 
Ποια είναι η άποψη σας για τ καινούρια 32αρια του Αντρέα;;;έριξα χθες 4φυσιγγακια που Μ έδωσε ένας συνάδελφος κ αυτό που παρατήρησα ήταν ότι είχαν τρελή ανάκρουση σε σύγκριση με το περσινό..μου κουδούνησαν το κεφάλι..
Tου συγκεκριμένου ότι έχω ρίξει είναι πολύ δυνατό και με τις ταχύτητες του δεν τρελάθηκα
 
Tου συγκεκριμένου ότι έχω ρίξει είναι πολύ δυνατό και με τις ταχύτητες του δεν τρελάθηκα
Νικόλα μου σεβαστή η γνώμη αλλά εγώ προσωπικά θ διαφωνήσω...τα φυσίγγια του μέχρι κ πέρυσι ήταν εξαιρετικά είτε το 28 που το χω τρέλα είτε το 32αρι..απλά Μ κάνε άσχημη εντύπωση το φετινό γτ με το που το έβαλε στο δίκανο μιλάμε έπαθα ταραχη..σκοπευτικά δν θα εκφέρω γνώμη γτ με 4φυσιγγια που έριξα θ μουν άδικος..αλλά για την ανάκρουση μπορώ να πάρω θέση γτ ήταν έντονη...
 
Ποια είναι η άποψη σας για τ καινούρια 32αρια του Αντρέα;;;έριξα χθες 4φυσιγγακια που Μ έδωσε ένας συνάδελφος κ αυτό που παρατήρησα ήταν ότι είχαν τρελή ανάκρουση σε σύγκριση με το περσινό..μου κουδούνησαν το κεφάλι..
Σωστά τα λές.
 
Νικόλα μου σεβαστή η γνώμη αλλά εγώ προσωπικά θ διαφωνήσω...τα φυσίγγια του μέχρι κ πέρυσι ήταν εξαιρετικά είτε το 28 που το χω τρέλα είτε το 32αρι..απλά Μ κάνε άσχημη εντύπωση το φετινό γτ με το που το έβαλε στο δίκανο μιλάμε έπαθα ταραχη..σκοπευτικά δν θα εκφέρω γνώμη γτ με 4φυσιγγια που έριξα θ μουν άδικος..αλλά για την ανάκρουση μπορώ να πάρω θέση γτ ήταν έντονη...
Δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι μεταξύ μας θα επαναλάβω εγώ τους έβαλα Χ γιατί τα έριξα χειμώνα και κλωτσουσαν σαν μουλάρια και σε θέμα απόδοσης υστερούσαν με ότι άλλο έριχνα εκείνες τις μέρες που τα είχα σε κάποιους άλλους μπορεί να ταιριάζουν καλύτερα απλά εγώ φυσίγγια που σκοτώνουν μπρος πίσω δεν θέλω και για να μην κάνω και δυσφήμιση στον άνθρωπο τα περισσότερα Ελληνικά έτσι είναι
 
Δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι μεταξύ μας θα επαναλάβω εγώ τους έβαλα Χ γιατί τα έριξα χειμώνα και κλωτσουσαν σαν μουλάρια και σε θέμα απόδοσης υστερούσαν με ότι άλλο έριχνα εκείνες τις μέρες που τα είχα σε κάποιους άλλους μπορεί να ταιριάζουν καλύτερα απλά εγώ φυσίγγια που σκοτώνουν μπρος πίσω δεν θέλω και για να μην κάνω και δυσφήμιση στον άνθρωπο τα περισσότερα Ελληνικά έτσι είναι
Τα 28άρια κλωτσούσαν ?

Προσωπικά τα φυσίγγια του συγγεκριμενου δεν μου κάνουν για έναρξη η για μέρες με νότια
Με τι καιρό δηλαδή σου έκαναν δουλειά ?
 
τα φετινα κυνηγετικα δεν ξερουμε ακομα,τα σκοπευτικα ειναι μαλακα.
Η σειρά Hyperion είναι πολύ μαλακά. Ότι πρέπει για έναρξη με ζεστη. Όλα ξερά και στουπια πεφτουν. Ούτε overkill ούτε τιποτα. Όλα τα υπόλοιπα του Ανδρέα δεν κάνουν για έναρξη , τουλάχιστον στα μέρη μου. Έχουν αποστολή τις τσιχλες αυτα....
 
Back
Top