Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Βρε παιδια τι σχεση εχει ο καλυκας δε καταλαβενω σημασια εχει το καψυλιο και τα εσω υλικα τι σκατε????
Και ο κάλυκας παίζει ρόλο. Μικρό βέβαια αλλά παίζει. Άλλη σκληρότητα έχει ο κάθε κάλυκας. Ακόμα και το χρωμα παίζει ρόλο στην σκληρότητα.
 
Μαλακά κουλούρια και σκληρά τυριά να πάρετε.Τα φυσίγγια θα τα έχετε και του χρόνου στα τρυγόνια.
to-mati-gkinia.gif

.yelling.
 
Γι'αυτό κρεμάνε χάντρες στις Benelli?
Προσωπικά τις χάντρες τις κατάργησα στη m2. Είδα ότι δουλεύουν καλύτερα τα σκόρδα,άσε που ρίχνουν και την πίεση σε μέρες που δεν σε θέλει με τίποτα .yel. .

Πάει το χαλάσαμε και αυτό το θέμα topic.
 
Πάρε το σκοπευτικο 28αρι Όχι αυτό, είναι πιο μαλακό.
Τα φετινά τα γεμίζει με psb και από ότι λέει ο ίδιος έχουν μεγαλύτερο φάσμα στις θερμοκρασίες που δουλεύουν σωστά,εγώ πήρα τα 32αρια με psb1 γεμισμένα.
 
Τα φετινά τα γεμίζει με psb και από ότι λέει ο ίδιος έχουν μεγαλύτερο φάσμα στις θερμοκρασίες που δουλεύουν σωστά,εγώ πήρα τα 32αρια με psb1 γεμισμένα.
Το κυνηγετικό 28αρι για τσιχλες και κανονικο-κρύο καιρο. Το Σάββατο θα έχει πάρα πολύ ζέστη οπότε τα καθεαυτό σκοπευτικα είναι μονοδρομος. Το πρωί που θα έρχονται ανέμελα και χαλαρά εκεί που λέω να πάω θα έχω Hyperion piston skeet no9,5 και μετά αν κυκλοφορήσει κανένα τσουγμενο απο αλλού Hyperion sporting no8,5. Δοκιμασμενες επιλογές προσωπικά για εμενα. Αρκεί να περάσει και κανένα για να κάνουμε μπαμ φυσικά!!!
 
Back
Top