Φυλάχτρες (Αυτοσχέδιες και Μη)

Καταστηματα της Decathlon βγαζει....δεν ξερω εαν στελνουν...εστειλα μην στην δεκαθλον Γερμανιας και Γαλλίας...
Η δεκαθλν Αγγλιας με παρεπεμψε σε καταστημα? εδω στην Κορινθο....?
τους εστειλα μην. αλλα τιποτα...
Επισης, εστειλα μηνημα να μου πουμε κοστος και εδω..
https://www.forward2me.com/
απο οτι ειδα μεσω DHL, βγαινει 38 στερλινες...δεν ξερω και την δικη τους επιπλεον χρεωση..
 
αν την ψάξεις στο google βγάζει αρκετές επιλογές με καταστήματα στην αγγλία,,,στείλε mail στο κάθε ένα κάποιο θα στέλνει Ελλάδα σίγουρα

Tελικα, εστειλα σε καμια 40αρια! κατστηματα της δεκαθλον mail .sarcastic. αν και δεν εχω ελπιδες καποιο να στειλει...
 
μου απαντησαν 5-6 καταστηματα δεκαθλον, και φυσικα μου ειπαν δεν στελνουν...
Μια απαντηση απο εκπρόσωπο ηταν απο μια Ελληνιδα..μου απαντησε greeklish...
παντου υπαρχει και ενας Ελληναςfgr2
Υπαχει ομως και καταστημα Δεκαθλον στην Κορινθο(εαν περναει κανενας σας απο εκει κοντα) θα τους παω τηλ. αν και δεω νομιζω να εχουν η να μπορουν να φερουν κατι τετοιο...
 
μου απαντησαν 5-6 καταστηματα δεκαθλον, και φυσικα μου ειπαν δεν στελνουν...
Μια απαντηση απο εκπρόσωπο ητα απο μια Ελληνιδα..μου απαντησε geeklish...
παντου υπαρχει και ενας Ελληναςfgr2
Υπαχει ομως και καταστημα Δεκαθλον στην Κορινθο(εαν περναει κανενας σας απο εκει κοντα) θα τους παω τηλ. αν και δεω νομιζω να εχουν η να μπορουν να φερουν κατι τετοιο...

https://www.google.com/maps/uv?hl=e...hUKEwj75Yy4z6_kAhWBwMQBHalqCTYQoiowCnoECA8QBg
 
εκανα εγραφη στο Site τους ο μονος (ισως ) τροπος ειναι να αγορασω online απο Αγγλία, και αυτοι το στελνουν (με χρεωση φυσικα) στο δικο τους καταστημα Κόρινθο...απο εκει, Θα ξαναχρεωθω(μαλον) μεταφορικα για Καβαλα...
Ειδωμεν...
Και αυτη ειναι ωραια..
https://www.decathlon.com.gr/gr_en/bi-screen-foldable-camouflage-hunting-hide-en-s172606.html
 
ακομα το..παιδυεω για επιλογη φυλαχτρας .sarcastic. μου αρεσει και αυτη:
https://www.decathlon.co.uk/pop-up-hide-camouflage-id_8514339.html
το καλο που μου αρεσει σε αυτη, ειναι οτι ειναι πιο ψηλή σε υψος απο τις υπολοιπες ρυθμιζομενου υψους...και με βολυει, γιατι 65εκ το walkstool+1.95 εγώ, σε ολες τις υπολοιπες φαινομουν.sarcastic.
το θεμα ειναι οτι δεν στελνουν εδω....no. μηπως ξερει κανενας καποιο τροπο, η καποιο αλλο site που μπορουμε να αγορασουμε? .think.
Αυτο ειναι παραβαν για να αλλαζεις ρουχα.. .sarcastic.
Καλυτερη φυλαχτρα απο την φυσικη δεν νομιζω να υπαρχει..ουτε πονηρευει τα πουλια εφοσον ειναι με βλαστηση απο τον τοπο..το μονο κακο που θελει ανανεωση απο καιρο σε καιρο..
Να κραταμε κ τις παραδοσεις με νυχια κ με δοντια ωρε....sarcastic.
 
Λοιπον...Εκανα εγραφη στο Site, εγκρίθηκε, προσθεσα το προιον στο καλαθι, εκανα checkout, μου βγαζει delivery in store, επιλεγω απο χαρτη Κορινθο, Και μου βγαζει και Free? Δεν προχωρησα παρακατω...λετε να στελνουν (δεν νομιζω) χωρις χρεωση στο καταστημα τους?.think.
 
Last edited:
χθεσινο απογευματινο καρτερακι παλι περασανε βραδακη περνωντασμου το καπελο.hair.6,30 τα κοτσιφια εως 7 ωρα και μετα τα τσιχλονια,,ετσι πουλεται σημερα ειπα να κανω μια φυλαχτρα με δυχτι σκιασης και με μια παραλαγη φυσικη με τα γυρο κλαδια ;)
;) εας ελπισουμε τωρα που πετανε χαμηλωμενες να πιασω και καμια στο δυχτι .sarcastic.
.sarcastic. how to unlock lumosity for free.my man.
 
Γεια σου ρε Σακη με τις ιδεεςςςςςς σουουου!!
Πάρε καπέλα μπόλικα να έχεις να αλλάζεις γιατί μια τσίχλα-σφήνα έχει μεγάλη ταχυτητααααααααα κ στο περνει μαζί τηςςςςςς..
Όταν τελειώσει το κυνήγι ασε το δίχτυ εκεί στο χωράφι κάτω από καμιά ελια για μάζεμαααααα...
Αλλά πρεπει να καμουφλαρεις κ το αμάξι σουουουου.....

Πάντως αλήθεια...Ωραία η σκέψη σου, και σίγουρα σπάει την σιλουέτα...και αν μπορουσες να κάνεις κ το ίδιο αριστερά-δεξια σχηματίζοντας ένα "Π" θα ήταν ακόμα καλυτερα!!
 
Γεια σου ρε Σακη με τις ιδεεςςςςςς σουουου!!
Πάρε καπέλα μπόλικα να έχεις να αλλάζεις γιατί μια τσίχλα-σφήνα έχει μεγάλη ταχυτητααααααααα κ στο περνει μαζί τηςςςςςς..
Όταν τελειώσει το κυνήγι ασε το δίχτυ εκεί στο χωράφι κάτω από καμιά ελια για μάζεμαααααα...
Αλλά πρεπει να καμουφλαρεις κ το αμάξι σουουουου.....

Πάντως αλήθεια...Ωραία η σκέψη σου, και σίγουρα σπάει την σιλουέτα...και αν μπορουσες να κάνεις κ το ίδιο αριστερά-δεξια σχηματίζοντας ένα "Π" θα ήταν ακόμα καλυτερα!!
φιλε τασο ωσο για της ελιες μαζευω κανα μπουκαλι και παστωνο ;) το αυτοκηνιτο το αφηνω καμια 50αρια μετρα παρακατω ΖΟΥΛΑ ;) καπρλο δεν θα φωραω γιατι μου τα περνουν ολα ;) και εαν πω να το κανω Π παμε για αυθερετη δωμησηηηηη .sarcastic.
.sarcastic. .yel. .yel.
 
Back
Top