"Τσοκίτιδα"

Έχω εμπειρία κυνηγάω από 12 χρόνων περίπου στο καρτέρι είμαι πολύ καλός όπως και στο σκοπευτηριο....καθαρά αντικειμενικά μιλώντας πάντα το μόνο πρόβλημα που έχω είναι αυτό στο πυκνό πουρναρι παναθεμα το.
σου ειπα πια ειναι η λυση και προπαντων ψυχραιμια και σωστη επωμιση ,εδω τουφεκαμε τσιχλες το πρωι ,της μαυρες που λεμε σε αυτες της αποστασεις.πανω απ ολα μην ακους την καρδια σου να κτυπαει στην φερμα ,ψυχραιμια .
 
Πες μας την μαγική συνταγή για εμάς που χάνουμε τα μακρινά... Τουλάχιστον να παίρνουμε τα πολύ κοντινά όταν μας καβαλανε 😄
Φαιμπερ η πλαστηκη ταπα απο πανο ενα κερμα του λεπτου απο πανο σταυρο η αναποδο αποκεντροτιρα και το προβλιμα παειι.αλα τσοκ ανηκτο ενοητε λογο κερματος
 
Φαιμπερ η πλαστηκη ταπα απο πανο ενα κερμα του λεπτου απο πανο σταυρο η αναποδο αποκεντροτιρα και το προβλιμα παειι.αλα τσοκ ανηκτο ενοητε λογο κερματος
Γιαννη το κερμα σαν πιο βαρυ θα σπρωξει τα σκαγια να αποκεντρωθουν με τη βοηθεια του σταυρου αν καταλαβα καλα
 
Γιαννη το κερμα σαν πιο βαρυ θα σπρωξει τα σκαγια να αποκεντρωθουν με τη βοηθεια του σταυρου αν καταλαβα καλα
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά μπαρούτι μετά μαλινοταπα η πλαστική τάπα μετα1 μονολεπτο μετά ένα σταυρουδακι και τέλος τα σκάγια σωστά βάλε μια φωτο να δούμε αν θες και τη κλείσιμο κανουμε;
 
σου ειπα πια ειναι η λυση και προπαντων ψυχραιμια και σωστη επωμιση ,εδω τουφεκαμε τσιχλες το πρωι ,της μαυρες που λεμε σε αυτες της αποστασεις.πανω απ ολα μην ακους την καρδια σου να κτυπαει στην φερμα ,ψυχραιμια .
Ευχαριστώ δίκιο έχεις όσα χρόνια και να κυνηγάς όσες φάρμες και να πας πάντα η αδρεναλίνη στα ύψη 😁😁
 
Λοιπόν το καλύτερο τσοκ που σου αφαιρεί το σύνδρομο της τσοκιτιδας είναι αυτό που ρίχνεις στις αποστάσεις που θέλεις και σκοτώνεις όχι αυτό που ψάχνουμε να ρίχνει εκεί που θα θέλαμε ίσως αν θα ρίξουμε κάποια φορά για να δείξουμε φωτογραφία ότι το τσοκ αυτό μαμαει και το ντουφέκι μας είναι τρομερό.
 
Μια ερώτηση για τα τσόκ της εταιρείας MAXWELL που βλέπω να διατίθενται από την ιστοσελίδα του οπλουργείου Ήφαιστος : έχουν δοκιμαστεί και σε τι υστερούν ή υπερτερούν ή έστω διαφέρουν από τα άλλα της αγοράς ;
 
Μια ερώτηση για τα τσόκ της εταιρείας MAXWELL που βλέπω να διατίθενται από την ιστοσελίδα του οπλουργείου Ήφαιστος : έχουν δοκιμαστεί και σε τι υστερούν ή υπερτερούν ή έστω διαφέρουν από τα άλλα της αγοράς ;
Καλά είναι είχα ένα 2* και ενα ανάστροφο που βγάζει τα χρησιμοποιούσα σε μπενελι
 
Μια ερώτηση για τα τσόκ της εταιρείας MAXWELL που βλέπω να διατίθενται από την ιστοσελίδα του οπλουργείου Ήφαιστος : έχουν δοκιμαστεί και σε τι υστερούν ή υπερτερούν ή έστω διαφέρουν από τα άλλα της αγοράς ;
Είναι απλά συμβατικά τσοκ πολύ τίμια για τα λεφτά τους, το αναστροφή κύλινδρο που έχω στην 304 κάνει σχεδόν ότι το colonial spreader
 
Καλά είναι είχα ένα 2* και ενα ανάστροφο που βγάζει τα χρησιμοποιούσα σε μπενελι
Ευχαριστώ !.RESPECT.
Είναι απλά συμβατικά τσοκ πολύ τίμια για τα λεφτά τους, το αναστροφή κύλινδρο που έχω στην 304 κάνει σχεδόν ότι το colonial spreader
Ευχαριστώ επίσης ! .RESPECT.

Βγαίνουν μήπως με ονομαστικές διαμέτρους σημειωμένες πάνω τους ή με απλές ενδείξεις ; (μισό - φούλ κλπ)
 
Back
Top