Τσιχλοβραδιά ...και όχι μόνο!!!!

Ασπρομαλλα αλεπου εγραψες παλι... .shake hands.
Τον Μακη τον ειδα πολυ συνεσταλμενο ομως σε καποιες φωτογραφιες στην αρχη, μολις εφγαγε κ επιασε την κιθαρα αστραψε το ματι του... .sarcastic.
Γιωρικα μη μας κοιτας εμας ετσι με αυτο το λαγνο βλεμμα και το χερι με τη βερα κ το τσιγαρο φατσα καρτα γιατι θα αναστατωσεις κανεναν....lazy. Τσσσσσσσ ρε δρακε της Παρου... .sarcastic.
Πολυ ωραιοι παιδια, ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι κ εγω μαζι σας... Παντα τετοια!!! respect.
 
Και γαμω τις παρέες είσαστε, Δημήτρη δεν παίζεσαι και φωτογραφίες και περιγραφή και στο τέλος αυτό με την τσίχλα που είναι έτοιμη να τρέξει όλα τα λεφτά..sarcastic..sarcastic.
respect.respect.
Δημήτρη μια εικονα χιλιιες λεξεις , μια φωτογραφια δικια σου 5000 λεξεις επαγγελματική δουλεια συγχαρητηρια.shake hands.
 
.very funny..very funny.
.guitar.Προς το τέλος της παράστασης ο Βοιωτός έπιασε την κιθάρα και με την φωνητική συνοδεία του Γκρισίνο πιάσανε το τραγούδι .Το αποτέλεσμα ήταν τέτοιο που αναστήθηκαν και οι ψημένες τσίχλες για να το βάλουν στα πόδια ......banana.

IMG_2667.jpg


IMG_2682.jpg


Φυσικά θα διαπιστώσατε και μόνοι σας τι χτικιασμένη που είναι ..very funny.
ενταξει.δημητρη δεν παιζεσε με τιποτα
 
Μπράβο παιδιά!! Όμορφη παρέα και καλός μεζές...τί άλλο να ζητήσει κανείς...
Την επόμενη φορά πρέπει να είστε περισσότεροι και για αυτό δηλώνω "εθελοντής"!! χεχεχε
Όσο για την περιγραφή...αντάξια των φασσο-κυνηγετικών διηγημάτων στα περήφανα Τζουμέρκα, τίποτα λιγότερο!!!
ΠΑΝΤΑ τέτοια!!!
 
.guitar.Προς το τέλος της παράστασης ο Βοιωτός έπιασε την κιθάρα και με την φωνητική συνοδεία του Γκρισίνο πιάσανε το τραγούδι .Το αποτέλεσμα ήταν τέτοιο που αναστήθηκαν και οι ψημένες τσίχλες για να το βάλουν στα πόδια ......banana.

IMG_2667.jpg


IMG_2682.jpg


Φυσικά θα διαπιστώσατε και μόνοι σας τι χτικιασμένη που είναι ..very funny.
Τα σχόλια είναι Θεϊκά, .very funny.
Μπράβο παιδιά, μέσα από τα σχόλια και τις εικόνες ενιωσα σαν να ήμουν εκεί, πάντα να περνάτε το ίδιο καλά και να'χετε υγεία να ξαναβρεθειτε ξανά όλοι μαζί και ακόμα περισσότεροι.
 
Λοιπόν στα χθεσινά τώρα .
Η πρώτη φωτό ήταν στον νεανία που σήκωσε κεφάλι τις τελευταίες μέρες και μίλησε για ειδύλλια.Μόλις όμως είδε τον φακό να τον σημαδεύει , ο τρόμος του ήταν σαν του κυνηγημένου θηράματος και αποτυπώνεται έκδηλα στα μάτια του, ξέροντας πως ότι πει ,θα χρησιμοποιηθεί εναντίον του με χρήση photoshop.
Μανολάκη αφιερωμενη.

IMG_26401.jpg
Α σε ευχαριστώ για τη φωτογραφία, είναι πολύ ωραία! Ανυπομονώ και για τη συνέχεια! Bring it bitch!!!
 
.guitar.Προς το τέλος της παράστασης ο Βοιωτός έπιασε την κιθάρα και με την φωνητική συνοδεία του Γκρισίνο πιάσανε το τραγούδι .Το αποτέλεσμα ήταν τέτοιο που αναστήθηκαν και οι ψημένες τσίχλες για να το βάλουν στα πόδια ......banana.

IMG_2667.jpg


IMG_2682.jpg


Φυσικά θα διαπιστώσατε και μόνοι σας τι χτικιασμένη που είναι ..very funny.
respect.respect.respect..very funny..very funny..very funny.
 
Οσο για τον Γιωρίκα ....παρόλο που το φλας ήταν κλειστό με πήρε χαμπάρι και με κοίταζε σαν να έβλεπε ...υδρόβιο ....very funny.

IMG_2657.jpg
Μπραβο στην ιδεα παιδια ειν ωραιες αυτες οι μαζωκσεις...shake hands.
Φιλαρακι δε μου λες αυτη τη "position" την ειχες δουλεψει στο καθρεφτη???δειχνει να σου παει...very funny..yelling..yelling.
Την αλλη τη "πηνιω" δεν ειδα πουθενα.....ghe. Μπας κειχε κλεισει κανα τραπεζακι στο "vincenzo" παλι???.very funny..very funny..goodboy..goodboy..buy..exciting.
 
.sarcastic.Εγω πάντως ουτε πουτανιές έκανα οπως προαναφέρθηκε ,ούτε τίποτα. Έκατσε η φάση με την τσίχλα που έστησε ο Γιώργος πιο νωρίς και μετά με την κιθάρα και έτσι βγήκε το αστείο.Το οποίο τελικά ....δεν ήταν και πολύ ....αστείο..yel.
 
Back
Top