Τσιχλοβραδιά ...και όχι μόνο!!!!

D

dionisis

Ο Φώτης ο axaios67 έριξε μια πολύ ωραία ιδέα χθές γιαυτό μεταφέρω εδώ τα μηνύματα .
Η τσιχλοβραδυά είναι για Δευτέρα 14/12 σε ένα καφενεδάκι στον Αγ.Δημήτριο .
Θα ακολουθήσουν λεπτομέρειες .......
 
Καλησπέρα συνάδερφοι .εχω μια ιδέα τώρα που κάτι εχουμε βάλει όλοι στον καταψυκτη, απο τσιχλες κυρίως δεν κανονίζουμε να πάμε σε ένα ταβερνάκι <<καφενειο>>να μας ψήσει μερικες με το αζημίωτο ο ανθρωπος και να γνωριστουμε και καλύτερα, και να πιουμε τα κρασακια μας ,περιμενω προτασεις για να το διοργανωσουμε.bbq2
 
Last edited:
Καλησπέρα συνάδερφοι .εχω μια ιδέα τώρα που κάτι εχουμε βάλει όλοι στον καταψυκτη, απο τσιχλες κυρίως δεν κανονίζουμε να πάμε σε ένα ταβερνάκι <<καφενειο>>να μας ψήσει μερικες με το αζημίωτο ο ανθρωπος και να γνωριστουμε και καλύτερα να πιουμε τα κρασακια μας ,περιμενω προτασεις για να το διοργανωσουμε.bbq2
μέσα είμαι αλλά που;;;;
 
Καλησπέρα συνάδερφοι .εχω μια ιδέα τώρα που κάτι εχουμε βάλει όλοι στον καταψυκτη, απο τσιχλες κυρίως δεν κανονίζουμε να πάμε σε ένα ταβερνάκι <<καφενειο>>να μας ψήσει μερικες με το αζημίωτο ο ανθρωπος και να γνωριστουμε και καλύτερα, και να πιουμε τα κρασακια μας ,περιμενω προτασεις για να το διοργανωσουμε.bbq2
Ωραία ιδέα.shake hands.
 
μέσα είμαι αλλά που;;;;
Εγω προτείνω καποιο καφενείο εχω ενα στην γειτονια μου , αλλα το θεμα ειναι να βρούμε καποιο που να βολευει όλους όσους ενδιαφερθουν εννοω απο θέμα απόστασης.
 
στην Νέα Μάκρη έχω μαγαζί αλλά ίσως πέφτει μακρυά για κάποιους
μας φιάχνει κυνήγι που του πάμε
 
Εγω προτείνω καποιο καφενείο εχω ενα στην γειτονια μου , αλλα το θεμα ειναι να βρούμε καποιο που να βολευει όλους όσους ενδιαφερθουν εννοω απο θέμα απόστασης.
ωχ μαζί γράψαμε που μένεις Φώτη;;;;
 
Αμα γουστάρετε σας κανονίζω στο Γκραν Βρετάνια , είναι φιλαράκι μου ο ιδιοκτήτης .sarcastic..sarcastic.
 
ωχ μαζί γράψαμε που μένεις Φώτη;;;;
Εγω Μακη μένω Αγιο Δημήτριο αλλα και Νεα Μακρη ερχομαι αν το κανονίσουμε μεσημέρι Σαββατο ας πουμε για να μην ξενυχτίσουμε και δεν πάμε κυνηγι την επόμενη.
 
Εγω Μακη μένω Αγιο Δημήτριο αλλα και Νεα Μακρη ερχομαι αν το κανονίσουμε μεσημέρι Σαββατο ας πουμε για να μην ξενυχτίσουμε και δεν πάμε κυνηγι την επόμενη.
Σάββατο μεσημέρι δύσκολο για πολλούς απ ότι ξέρω από τις άλλες συγκεντρώσεις μας καθημερινή βραδάκι σίγουρα είναι καλύτερα
έχω οδηγό εγώ τον Τζίμη και θα έρθουμε Αγ.Δημήτριο που πιστεύω βολεύει όλους
 
Αν μας ψήσει τις τσίχλες μέσα είμαι
Θα μας τις ψήσει..
Το πολύ πολύ άμα έχει πολύ δουλειά θα του πούμε να βγάλει ψησταριά στο πεζοδρόμιο:D

....και στον Αγιο Δημήτριο μια χαρά είναι
 
στο ζουμί λοιπόν:
κοι η ιδέα του Φώτη είναι καλή τι λέτε;;;;
να το κανονίσουμε την άλλη εβδομάδα αν είναι γιατί μετά μπαίνουμε στις γιορτές
 
στο ζουμί λοιπόν:
κοι η ιδέα του Φώτη είναι καλή τι λέτε;;;;
να το κανονίσουμε την άλλη εβδομάδα αν είναι γιατί μετά μπαίνουμε στις γιορτές
Προτείνω οποιος θελει προυποθεση 10 τσιχλοκοτσυφα μαδημένα ετοιμα για σχάρα εγω τα κάνω σουβλάκι συνήθως,και οτι μας ζητήσει το μαγαζι για σαλάτες κρασια και ψηστικά .eat.
 
Back
Top