Τσιχλοβραδιά ...και όχι μόνο!!!!

Μπραβο παλικαρια παντα τετοια .buy.
Εγω δεν μπορεσα να παρεβρεθω λογο ελλειψη χρονου .goodboy. και τσιχλων .smashfrak.
Πιστευω μετα τις γιορτες να βρεθει χρονος για τσιν- τσιν .hunter.και κοψιδο-συναντησης ffff
 
Την αλλη τη "πηνιω" δεν ειδα πουθενα.....ghe. Μπας κειχε κλεισει κανα τραπεζακι στο "vincenzo" παλι???.very funny..very funny..goodboy..goodboy..buy..exciting.
Eεεε φιλαράκι η ... άλλη Πινιώ, δεν μπορούσε είχε τραπεζάκι έκπληξη σε χωριό της Βορείου Ιταλίας ... .sarcastic.
 
Μπραβο παλικαρια παντα τετοια .buy.
Εγω δεν μπορεσα να παρεβρεθω λογο ελλειψη χρονου .goodboy. και τσιχλων .smashfrak.
Πιστευω μετα τις γιορτες να βρεθει χρονος για τσιν- τσιν .hunter.και κοψιδο-συναντησης ffff
αχ θα σε μαλώσω
για την έλλειψη χρόνου το δέχομαι αλλά για τις τσίχλες μην το σκέφτεσαι την παρέα θέλουμε ρε φίλε
:)
 
Καλά ρε φίλε ,θα έχει και παραπολιτικά ....
Αλφόνς Καπόνε με τον σοφέρ του ,εκστασιασμένος από την γεύση του χαλβά. .sarcastic..sarcastic.


IMG_2668.jpg

Ωραίο πουκαμισάκι τσαπού!
 
Μπράβο ρε μάγκες ωραίο το παρεάκι πάντα τέτοια!!!! Την επόμενη φορά θα έρθω και εγώ να γνωριστούμε.Και για αυτούς που είναι λάτρεις του τσίπουρου ξέρω ένα καλό και οικονομικό στην Καλλιθέα,δεν ξέρω όμως αν θα μπορεί να μας ψήσει τα κυνήγια θα τον ρωτήσω.
 
Μπράβο ρε μάγκες ωραίο το παρεάκι πάντα τέτοια!!!! Την επόμενη φορά θα έρθω και εγώ να γνωριστούμε.Και για αυτούς που είναι λάτρεις του τσίπουρου ξέρω ένα καλό και οικονομικό στην Καλλιθέα,δεν ξέρω όμως αν θα μπορεί να μας ψήσει τα κυνήγια θα τον ρωτήσω.
αυτά είναι καλά καρτέρια......να μας τα μάθεις Γιάννη :):)
 
Μπράβο ρε μάγκες ωραίο το παρεάκι πάντα τέτοια!!!! Την επόμενη φορά θα έρθω και εγώ να γνωριστούμε.Και για αυτούς που είναι λάτρεις του τσίπουρου ξέρω ένα καλό και οικονομικό στην Καλλιθέα,δεν ξέρω όμως αν θα μπορεί να μας ψήσει τα κυνήγια θα τον ρωτήσω.
Για δώσε συντεταγμένες .shake hands.
 
Ειναι να μην πει κανείς κάτι για πιώμα και φαι.Αμέσως τσιμπάμε σαν κοκοβιοί όλοι.Δεν αφήνουμε ευκαιρία να πάρει χαμένη ....
.drunk.ffff
 
Back
Top