Τσιγάρα - κάπνισμα

Είναι κανένας που κάπνιζε pall mall άφιλτρο; Τι απέγινε αυτό το ωραίο τσιγάρο;
Αφιλτρο king size‼️το κάπνιζε ο Κούρκουλος σε μια ταινία‼️κ να υπήρχε ακόμη δεν θα είχε σχέση με το αμερικανικό ‼️πλέον τη μάρκα την ανέλαβε η british American tobacco....κ τα έκανε πουτανα όλα‼️dunhill κασετίνα,pall mall ,klp η japlan tobacco πήδηξε ότι έμεινε....camel ,winston,klp τσιγαρο πλέον ,μόνο η αμερικανική αγορά‼️εδώ ,λόγω ευρωπαϊκής οδηγίας τα ανώτερα ποσοστά περιεκτικότητας είναι 10mg tar 1 mg nic
 
Εεεε ελαφρης ειναι.αμα δεν ειναι ολτ χομπορν μπλε να την ακους στερεοφωνικη δεν λεει .big smile. κανω στριφτο 25 χρονια τωρα
Κρητικέ....1 πακετο ΕΤΥΧΕ να κανω στο στρατό
(Old Holborn Blue) και ενοιωθα Bob Marley με δ'αύτο....7 τσιγαρα ημερησίος καταφερνα κ εκανα....μπούχτιζα!!
 
Πέτα τον μούτσο στη θάλασσα κ πες του "μοοοουυυτσε κ μην ξεχάσεις ο καπνός να είναι baaaaaalllli shhhhaaaaaag‼️
Γιαννο
Να ξερεις εδω μουτς-ι-ο λεμε κατι αλλο.sarcastic.
Αν αρχισει ο καπετανιος να ριχνει ενα μουτσιο στην θαλασσα οποτε θελει να καπνισει θα το κοψει το καπνισμα.sarcastic.
 
Οι τύποι σε όλες τις διαφημίσεις marlboro.... camel έχουν όλοι αποδημήσει....κατόπιν αυτού ο κληρονόμος της r.j Reynolds tobacco γιοματος τύψεις, κράτησε μόνο τα δικαιώματα της εγχώριας αγορας ,για τον υπόλοιπο πλανήτη κάνει κουμάντο η japan tobacco.... Futses blue‼️άσχετο....στην Ιαπωνία σχεδόν όλα τα τσιγάρα είναι με φίλτρο ενεργού άνθρακα‼️
 
Γιαννο
Να ξερεις εδω μουτς-ι-ο λεμε κατι αλλο.sarcastic.
Αν αρχισει ο καπετανιος να ριχνει ενα μουτσιο στην θαλασσα οποτε θελει να καπνισει θα το κοψει το καπνισμα.sarcastic.
Πολύ τα γουστάρω ρε φίλε τα κυπριακά‼️είχα μια Κύπρια μια φορά κ έναν καιρό...κ κατόπιν για μεγάλο διάστημα έβλεπα ρικ μονο κ μόνο για τη διάλεκτο ‼️‼️‼️είναι πολύ σέξυ στη γυναίκα‼️εσείς,οι αντρες ‼️ να μιλάτε ελλαδιτικα‼️
 
Γιαννο
Να ξερεις εδω μουτς-ι-ο λεμε κατι αλλο.sarcastic.
Αν αρχισει ο καπετανιος να ριχνει ενα μουτσιο στην θαλασσα οποτε θελει να καπνισει θα το κοψει το καπνισμα.sarcastic.
...ρε συ χωρίς πλάκα!(;)) έχουμε έναν Λοστρόμο, πέντε ναύτες και έναν μούτσο!....πρόβλημα!.think..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Πολύ τα γουστάρω ρε φίλε τα κυπριακά‼️είχα μια Κύπρια μια φορά κ έναν καιρό...κ κατόπιν για μεγάλο διάστημα έβλεπα ρικ μονο κ μόνο για τη διάλεκτο ‼️‼️‼️είναι πολύ σέξυ στη γυναίκα‼️εσείς,οι αντρες ‼️ να μιλάτε ελλαδιτικα‼️
Μονο γραφω ελλαδιτικα για να μην σας δυσκολευω
Επειδη ομως μιλαω καθημερινα στην δουλεια εδω και χρονια με ελληνες μπορω να μιλησω ελλαδητικα χωρις να με καταλαβεις οτι ειμαι κυπριος
Στην καθημερινοτητα μου κυπριακα μιλαω
 
...ρε συ χωρίς πλάκα!(;)) έχουμε έναν Λοστρόμο, πέντε ναύτες και έναν μούτσο!....πρόβλημα!.think..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Καπετανιε
Ο μουτς-ι-ος στα κυπριακα ειναι η παλινδρομικη κινηση του ενος χεριου επι οριζοντιοθ αξονος σε αυαξανομενη ισχυ με σκοπο την εκτοξευση πυραυλων μιστραλ επι φανταστικων στοχων
.sarcastic.
 
Μονο γραφω ελλαδιτικα για να μην σας δυσκολευω
Επειδη ομως μιλαω καθημερινα στην δουλεια εδω και χρονια με ελληνες μπορω να μιλησω ελλαδητικα χωρις να με καταλαβεις οτι ειμαι κυπριος
Στην καθημερινοτητα μου κυπριακα μιλαω
Όμορφη "γλώσσα"‼️έχει πολύ ....χρώμα❓‼️
 
Back
Top