Το κατάλληλο μπεκατσοντουφεκο

Με αυτά που έχεις γράψει οτι ζητάς πάς όπως σου είπαν και άλλοι φίλοι πιο πάνω σε όπλο με ergal βάση (Beretta - Browning) και μονοσκάνδαλο λόγω της κατοχής από μέρους σου και του αυτογεμούς (πολύ εύκολη μετάβαση από το ένα όπλο στο άλλο)... Αναφέρω αυτές τις δύο εταιρίες μιας και είναι κορυφαίες για εμένα με ότι αυτό συνεπάγεται... Το ergal μην το φοβάσαι ...τα όπλα αυτά θα...ζήσουν ...πολύ περισσότερο απ' ότι θα ζήσουμε εμείς....και έχεις τελειώσει από όπλο...με αξιοπιστία και εύκολη μεταπώληση σε περίπτωση που σε πιάσει η ...ασθένεια που πιάνει και όλους μας....αυτά στα προτείνω με αυτά που ζητάς εσύ και με τα χρήματα που διαθέτεις....προσωπικά θεωρώ την ιδανική λύση στην απόκτηση του Ultraleggero....το οποίο έχω και εγώ...( υποκειμενική άρα πρόταση) αλλά που λόγω χρημάτων δεν στο πρότεινα...
 
Δ
την καλύτερη περίπτωση στην είπανε οι φίλοι
Μπαικαλ Izh27 μετασκευασμένο σε ΣΚΥΘΙΚΟΝ από τον Ηφαιστο
δισκάνδαλο απλοι εξολκεις 69 εκ κάννη τσοκ 0/10 και 4/10
και είσαι κομπλέ

υ.γ. μακρυά από τα χαιβαν ντουφέκ
Δημήτρη νομιζω ότι εργασίες τύπου "Σκυθικον" κανει και ο Λιάκος στον Ασπρόπυργο, άριστος επαγγελματίας, δινει λύσεις, ακούει την ανάγκη σου.
 
Για πες μας εντυπώσεις από το ultraleggero
Τις καλύτερες…. Ένα beretta είναι ελαφρύ με ατσάλινη βάση… ένας συνδιασμός τέλειος για να κρατήσει…παιχνίδι το να το επωμίσεις και να ρίξεις σε κυνήγια φέρμας δύσκολο εώς ακατάλληλο για καρτέρια λόγω του βάρους του που δεν θα σε βοηθήσει να διατηρήσεις την κίνηση των καννών εύκολα… το όπλο όμως είναι ονειρικό μπεκατσοντούφεκο… άλλωστε γιαυτό φτιάχτηκε…
 
Τον εχουμε τρελάνει
...😂😂😂😂👍
Αυτή όμως είναι και η αξία ενός forum. Ο καθένας θα πει την προσωπική του άποψη και εμπειρία, ακόμα καλύτερα,και έτσι οποια σου κάνει, όποια πλησιάζει περισσότερο στα δικά σου θέλω… κρατάς
 
Από τα καλύτερα μπεκατσοντουφεκα είναι αυτό αλλά με χαλάει η καταγωγή.Εαν ήταν ιταλικό θα πέρναγε τα 2500 € για πλάκα
Όντως πολύ ωραίο όπως κ ένα pose που βγάζει η ίδια εταιρία..άσχετο ξέρετε που χάθηκε αυτή η ψυχή που έκανε τα βίντεο;;;
 
Παιδιά για το franchi feeling becaccia τι γνώμη έχετε; Το συγκεκριμένο το έχει ο κουμπάρος μου και μπορώ να το πάρω να κάνω μερικά κυνήγια να το δοκιμάσω
Είναι μια πολύ καλή επιλογή και με το τσοκακι διασποράς ειδικά.....σου το πρότειναν και πιο πάνω. Εγώ μέχρι πρότινος είχα στην κατοχή μου το falconet σε 71 εκατοστά κανη.....αν ήταν 66 ή 61 δε θα το άλλαζα....το πήρε ο κουμπάρος μου τώρα....απροβληματιστο.....
 
Γίνεται... Τα δικά μου ήταν 67 το πόζε και 63 το πλάγιο.
Άστο…οι κάνες κονταίνουν…η σύγκλιση/κατεύθυνση των κανών παραμένει η ίδια…😝
http://www.hephestus.gr/βελτιώσεις-baikal-c-90.html

πάρτε ένα τηλ στον Ήφαιστο και ρωτήστε
θα σας πει αν γίνεται ή αν δεν γίνεται και γιατί!

*ου μαστρου-γιαννς του φτιαν' κι 50 πόντους
 
Παιδιά για το franchi feeling becaccia τι γνώμη έχετε; Το συγκεκριμένο το έχει ο κουμπάρος μου και μπορώ να το πάρω να κάνω μερικά κυνήγια να το δοκιμάσω
δοκίμασέ το!!! αφού έχεις την δυνατότητα τι ρωτάς;
πολύ καλό
 
εμ!!!
γιατί δεν στο κανε 63 και το ποζε; ΟΕΟ;

*μέχρι 67 εκ παραδρομής έγραψα 69
Έχει όριο τα 67 εκατοστά και πάνω, για το πορτινκ! Όχι για τη σύγκλιση! Στο πλαγιοκανο που δεν κάνει πορτινκ το κατεβάζει όσο θες.
 
Back
Top