Τουρκικά όπλα

Επίσης να αναφέρω ότι και το πέλμα του είναι πολύ καλό και αποροφητικο και στο πάνω μέρος φτιαγμένο ώστε να μην σκαλωνει στην μασχαλη.
Στο τελείωμα του βέβαια το πέλμα δεν έχει το καλύτερο φινίρισμα σε θεμα ομορφιας αλλά για τα χρήματα του οκ.
Βάζω λοιπόν μερικές φωτο για το φιλο που τις ζήτησε. 20200103_132958.jpg20200101_175319.jpg20191123_180122.jpgScreenshot_20200115-201925_Gallery.jpg
20191127_190835.jpg
 
Επίσης το 686 δεν είχε παλμ σουελ ούτε στόχαστρο οπτικής ινας.

Λέω για το 686 επειδή το ατα είναι αντιγραφή του.

Προς θεού δεν υποννοω ότι το ατα είναι καλύτερο.

Αλλά όταν ένα όπλο κάνει 700 και ένα άλλο 2000 και το φθηνό υπερτερεί σε ξύλα,παλμ σουελ και στοχαστρο Ε....Αυτό από μόνο του είναι σοκαριστικό.

Μίλα με για σχεδόν τριπλάσια χρήματα.
 
Σε βολεύει η οπτική ίνα?
Γιατί εγώ είμαι ΠΟΛΥ κατά.
Το μισοβάρελο λευκό στόχαστρο του 686 το προτιμώ.
Έμαθα με οπτική ίνα και γι αυτό μάλλον με βολεύει.
Ειδικά στο καρτέρι λίγο πριν βραδιάσει κάνει όντως δουλειά.
Επίσης το ata έχει μηχανική σκανδάλη.
Ενώ το 686 αδρανειας.
Που σημαίνει και το πρώτο φυσιγγι να μην σκάσει θα σκάσει το δεύτερο.
Ανεβάζω κι εδώ ένα βιντεάκι που λέει για τα καλύτερα όπλα του 2018.
Πρώτο πρώτο έχει το ata.
Το βιντεάκι είναι από Αγγλία που οι άνθρωποι είναι γνωστές.

 
Επίσης το 686 δεν είχε παλμ σουελ ούτε στόχαστρο οπτικής ινας.

Λέω για το 686 επειδή το ατα είναι αντιγραφή του.

Προς θεού δεν υποννοω ότι το ατα είναι καλύτερο.

Αλλά όταν ένα όπλο κάνει 700 και ένα άλλο 2000 και το φθηνό υπερτερεί σε ξύλα,παλμ σουελ και στοχαστρο Ε....Αυτό από μόνο του είναι σοκαριστικό.

Μίλα με για σχεδόν τριπλάσια χρήματα.
Στελιο αν μπορεις να μας ενημερωνεις σχετικα με την αντοχη του οπλου, ποσα φυσιγγια εχει ριξει? Αν εχει βγαλει καποιο θεμα? Να δουμε την αντοχη και την αξιοπιστια του! Παντως ειναι ομορφο....
 
Έμαθα με οπτική ίνα και γι αυτό μάλλον με βολεύει.
Ειδικά στο καρτέρι λίγο πριν βραδιάσει κάνει όντως δουλειά.
Επίσης το ata έχει μηχανική σκανδάλη.
Ενώ το 686 αδρανειας.
Που σημαίνει και το πρώτο φυσιγγι να μην σκάσει θα σκάσει το δεύτερο.
Ανεβάζω κι εδώ ένα βιντεάκι που λέει για τα καλύτερα όπλα του 2018.
Πρώτο πρώτο έχει το ata.
Το βιντεάκι είναι από Αγγλία που οι άνθρωποι είναι γνωστές.

Γνωστες....αλλά δεν βλέπω να κυνηγούν με τουρκικά πιο πολύ brow ξηγιουνται....επίσης...η οπτική ίνα το μόνο που προσφέρει στο κυνηγετικό...είναι να σου χαλα την εστίαση στο θήραμα!
 
Στελιο αν μπορεις να μας ενημερωνεις σχετικα με την αντοχη του οπλου, ποσα φυσιγγια εχει ριξει? Αν εχει βγαλει καποιο θεμα? Να δουμε την αντοχη και την αξιοπιστια του! Παντως ειναι ομορφο....
Εννοείται θα ενημερώνω.
Η αντοχή θα φανεί με τη χρήση και τα χρόνια.
 
Στελιο αν μπορεις να μας ενημερωνεις σχετικα με την αντοχη του οπλου, ποσα φυσιγγια εχει ριξει? Αν εχει βγαλει καποιο θεμα? Να δουμε την αντοχη και την αξιοπιστια του! Παντως ειναι ομορφο....
Αν πηγαίνει μόνο για κυνήγι θα πρέπει να σου απαντήσει σε 10 χρόνια.Στην περίπτωσή μου σε 1.
 
Γνωστες....αλλά δεν βλέπω να κυνηγούν με τουρκικά πιο πολύ brow ξηγιουνται....επίσης...η οπτική ίνα το μόνο που προσφέρει στο κυνηγετικό...είναι να σου χαλα την εστίαση στο θήραμα!
Δεν με ενοχλεί...πιθανόν επειδη έμαθα έτσι.
Βασικά δεν είχα ποτέ όπλο χωρίς οπτική ίνα οπότε δεν ξέρω.
Αυτό που ξέρω είναι ότι κοστίζει περισσότερο.
Γι αυτό το ανάφερα.
Όσο για το ότι δεν κυνηγούν στην Αγγλία εγώ μαθαίνω ότι κάθε χρόνο εισάγουν χιλιάδες κυνηγετικα από τουρκια.
 
Αν πηγαίνει μόνο για κυνήγι θα πρέπει να σου απαντήσει σε 10 χρόνια.Στην περίπτωσή μου σε 1.
Φίλε μου αν το πάω όπως μέχρι τώρα στα 10 χρόνια θα ρίξω 7000-8000 φυσίγγια.
Πάντως να ξέρεις ότι αν κάτι δεν μου αρέσει ή αν πάθει κάτι πρώτος πρώτος θα το κραξω.
Ως τώρα που όλα είναι οκ ευχαριστημενος.
Είναι βεβαια νωρίς.
 
Φίλε μου αν το πάω όπως μέχρι τώρα στα 10 χρόνια θα ρίξω 7000-8000 φυσίγγια.
Πάντως να ξέρεις ότι αν κάτι δεν μου αρέσει ή αν πάθει κάτι πρώτος πρώτος θα το κραξω.
Ως τώρα που όλα είναι οκ ευχαριστημενος.
Είναι βεβαια νωρίς.
Στελιο δεν θυμαμαι αν σε εχω ξαναρωτησει....μεχρι τωρα ποσα περιπου εχεις ριξει?
 
Back
Top