Τουρκικά όπλα

Καταλαβα ποιον λες. Η πολυφωνια ειναι πολυ εποικοδομητική, αλλα εκεινος οταν διαφωνουσε ηταν πολυ προκλητικος και προσβλητικος στα σχολια του. Θεωρουσε πολλους συνομιλητές του μαθητουδια ανεπίδεκτα μαθησεως. Τελος παντων, καλα να ειναι και μακαρι να τον ξανακουσουμε. Εγω τον ειχα συνηθίσει.
Το δυστύχημα είναι ότι πήρε καί άλλους μαζί του.
 
Πως παιρνεις κιτρινη? Στο λενε?
Που λέει ο λόγος Κώστα .Μου έγινε πολύ σωστά παρατήρηση από τη διαχείριση με πμ και σβήστηκε (πάλι πολύ σωστά) το μήνυμα μου επειδή ήταν υβριστικό.Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να γράψω αυτό το μήνυμα και αν όχι να σβηστεί , αλλά η διαχείριση δεν παίζει γι'αυτό προσέχουμε τι γράφουμε.
 
Last edited:
Που λέει ο λόγος Κώστα .Μου έγινε πολύ σωστά παρατήρηση από τη διαχείριση με πμ και σβήστηκε (πάλι πολύ σωστά) το μήνυμα μου επειδή ήταν υβριστικό.Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να γράψω αυτό το μήνυμα και αν όχι να σβηστεί , αλλά η διαχείριση δεν παίζει γι'αυτό προσέχουμε τι γράφουμε.
Με την επόμενη πέφτει βούρδουλας…
 
Τι θα γίνει στην Ουκρανία ρε παιδιά, θα τελειώσει ο πόλεμος; Φέτος θα δείτε φωτογραφίες με αποδείξεις πρατηρίων να φλεξαρουν μερικοί. " Όποιος έχει, πάει, οποίος δεν έχει κοιτάει και δε σχολιάζει" πω πω σα να το βλέπω στις ενημερώσεις μου στο φβ .yelling.
Το αργό σήμερα έπεσε κάτω από τα 90$ και εμείς πληρώνουμε 2,13€ την βενζίνη σαν να το αγόραζαν 120$ όποτε δες τι κλέψιμο πέφτει από παντού δεν υπάρχει κανείς έλεγχος!!! Όταν ανέβηκε σκαρφάλωσε σε ένα μήνα μέσα
 
Αυτο το εχει πιασει κανας συναδελφος στα χερια του ή κανας φιλος του να μας πει εντυπωσεις?View attachment 52494
Ναι το είδα εγώ στον Καλκαντζακο,δε μου γέμισε το μάτι,όχι καλή κατασκευή..
Αντιθέτως η impala plus είναι από τις καλύτερες κατασκευές που έχω δει σε αυτογεμες τουρκικό...
Αν λοιπόν είσαι ανάμεσα σε τουρκικά,προτίμησε την impala plus...
 
Ναι το είδα εγώ στον Καλκαντζακο,δε μου γέμισε το μάτι,όχι καλή κατασκευή..
Αντιθέτως η impala plus είναι από τις καλύτερες κατασκευές που έχω δει σε αυτογεμες τουρκικό...
Αν λοιπόν είσαι ανάμεσα σε τουρκικά,προτίμησε την impala plus...
Έχει ο Κάλκα Retay/ATA?
 
Ναι το είδα εγώ στον Καλκαντζακο,δε μου γέμισε το μάτι,όχι καλή κατασκευή..
Αντιθέτως η impala plus είναι από τις καλύτερες κατασκευές που έχω δει σε αυτογεμες τουρκικό...
Αν λοιπόν είσαι ανάμεσα σε τουρκικά,προτίμησε την impala plus...
Καλη σου μερα Τακη
Ειχαμε μιλησει στο τηλ για τον κωνο τελικα ακολουθησα τη συμβουλη σου αλλα δεν το εχω κυνηγησει ακομη το οπλο.Δεν ενδιαφερομαι να αγορασω απο κυνηγετικο ενδιαφερον ρωτησα μηπως το εχει καποιος.Κριμα παντως γιατι για τουρκικο ειναι ακριβουτσικο σε τι τιμη την ειχε γιατι στο site του πο κοιταξα δεν τις εχει απο οτι ξερω τις φερνει ο αβραμιδης https://www.avramidisopla.gr/retay
 
Ναι το είδα εγώ στον Καλκαντζακο,δε μου γέμισε το μάτι,όχι καλή κατασκευή..
Αντιθέτως η impala plus είναι από τις καλύτερες κατασκευές που έχω δει σε αυτογεμες τουρκικό...
Αν λοιπόν είσαι ανάμεσα σε τουρκικά,προτίμησε την impala plus...
Λειτουργικά, βλητικά και αισθητικά ΑΨΟΓΟ!
Φτάνει να σου κάθεται σωστά (σχετικά κοντό κοντάκι 35,6cm)
 
Είναι κάτοχος ο Γιάννης από πέρσι και έχει κυνηγήσει μια σεζόν με την impala και του έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις μια έχει γράψει εδώ στο φόρουμ.
Συγνωμη παιδια παραννοηση εγω δεν μιλαω για το impala η ερωτηση εγινε για το masai mara της retay https://www.avramidisopla.gr/retay
 
Back
Top