Τα πάντα για την κάννη

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτηση σου,εκτός αν γίνεις ποιό συγκεκριμένος.π.χ εύρος τιμής, αξιοπιστία,ζύγισμα κλπ.
Ιδανικό όπλο είναι αυτό που κρατάει κάποιος,δεν του αποσπά την προσοχή , το αισθάνεται ένα με αυτόν και το κοντάκι είναι τέλειο πάνω του.

νταααααααααααξει μεγάλε ,

βρες μου εσύ το τέλειο όπλο να σου βρω εγώ την τέλεια γυναίκα ................ ;) ;) ;)
 
Κουβεντα κανουμε κ τπτ αλλο για αποφυγη παρεξηγησεων , ανεξαρτητως χρηματικης αξιας ποιο θεωρεις το κορυφαιο οπλο sporting που παιζει στην χωρα μας ;

έχω ρίξει με
DT10 76 , DT11 76 , 692 76
BLASER F3 SUPERSPORT 81, F3 VANTAGE 81 ,F16 76
BENELLI 828 SPORT 76
WINCHESTER SELECT 76,
KRIEGHOFF SPORTING 81 (δεν έχω ρίξει με το krieghoff parcour),
PERAZZI MX8 76 , MXS 81
BROWNING 725 76 ,
CAESER GUERINI INVICTUS V 76
ZOLI 81. ( δεν θυμάμαι πιό ήταν συγγνώμη ) .

αν ήταν να διαλέξω θα ήταν μεταξύ DT11 και MX.

και αν με ρωτάς value for money winchester select.

αλλά δεν είμαι και κανένα chiampioni ..................... .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Last edited:
έχω ρίξει με
DT10 76 , DT11 76 , 692 76
BLASER F3 SUPERSPORT 81, F3 VANTAGE 81 ,F16 76
BENELLI 828 SPORT 76
WINCHESTER SELECT 76,
KRIEGHOFF SPORTING 81 (δεν έχω ρίξει με το krieghoff parcour),
PERAZZI MX8 76 , MXS 81
BROWNING 725 76 ,
CAESER GUERINI INVICTUS V 76
ZOLI 81. ( δεν θυμάμαι πιό ήταν συγγνώμη ) .

αν ήταν να διαλέξω θα ήταν μεταξύ DT11 και MX.

και αν με ρωτάς value for money winchester select.

αλλά δεν είμαι και κανένα chiampioni ..................... .yel. .yel. .yel. .yel.
Σου ξεφυγε το ανωτερο ολων που ειναι φυσικα το Parkour
 
Δεν ξερω τι εννοεις φιλε αλλα το εχω ξαναγραψει για το συγκεκριμενο οπλο , το μοναδικο στην Ελλαδα
εννοώ ότι θυμόμουν σε κάποια στιγμή τα σχόλιά σου για αυτό το όπλο και είπα " κοίτα να δεις το parcour θα εννοεί ο αρχηγός " και επειδή δεν το έχω ρίξει αν και πολύ θα το ήθελα , για αυτό το έγραψα.
θυμάμαι και τον Μητσιάλη που περιέγραφε το parcour σε σχέση με το sporting και έλεγε ότι είχε μείνει έκπληκτος με το όπλο και ότι δεν είχε καμμία σχέση με το sporting. Έλεγε ότι το parcour κινείται "μαγικά" σε σχέση με το sporting που σχετικά είναι "βαρύ" και πιό "αργό".

τώρα αυτά τα έλεγε ο Λεό , εγώ τι να πω ???
 
Το ποιό πονηρό για μένα είναι το dt10 anniversary σε μεταχ.εως 3000 ε.
Φοράει steelium pro κάννες από το εργοστάσιο κ μου άρεσε πολύ που το έριξα.
Αν έπαιρνα τώρα όπλο θα κοιτούσα σε mx8 78άρι με στα θερά τσόκ 11-7 ρίγα και βάρος καννών μια και είναι αυτό το θέμαμας στα 1500 +γραμμ.
Αλλοι θέλουν και τους ταιριάζει ελαφρύ όπλο-πισώβαρο άλλοι το αντίθετο κ.ο.κ.
Δεν μπορούμε να πούμε ότι οι ελαφριές κάννες πχ του krieghof είναι ιδανικές για όλους.
Γι αυτόν το λόγο είπα ότι δεν υπάρχει ιδανικό όπλο -κάννες για όλους.
Και θα ξαναπώ.
Ολες οι γυναίκες κ όλα υα όπλα όταν τα καβαλήσεις απομυθοποιούνται..
 
Το ποιό πονηρό για μένα είναι το dt10 anniversary σε μεταχ.εως 3000 ε.
Φοράει steelium pro κάννες από το εργοστάσιο κ μου άρεσε πολύ που το έριξα.
Αν έπαιρνα τώρα όπλο θα κοιτούσα σε mx8 78άρι με στα θερά τσόκ 11-7 ρίγα και βάρος καννών μια και είναι αυτό το θέμαμας στα 1500 +γραμμ.
Αλλοι θέλουν και τους ταιριάζει ελαφρύ όπλο-πισώβαρο άλλοι το αντίθετο κ.ο.κ.
Δεν μπορούμε να πούμε ότι οι ελαφριές κάννες πχ του krieghof είναι ιδανικές για όλους.
Γι αυτόν το λόγο είπα ότι δεν υπάρχει ιδανικό όπλο -κάννες για όλους.
Και θα ξαναπώ.
Ολες οι γυναίκες κ όλα υα όπλα όταν τα καβαλήσεις απομυθοποιούνται..

.............. τα αυτοκίνητα ξέχασες ... ;) ;)
 
εννοώ ότι θυμόμουν σε κάποια στιγμή τα σχόλιά σου για αυτό το όπλο και είπα " κοίτα να δεις το parcour θα εννοεί ο αρχηγός " και επειδή δεν το έχω ρίξει αν και πολύ θα το ήθελα , για αυτό το έγραψα.
θυμάμαι και τον Μητσιάλη που περιέγραφε το parcour σε σχέση με το sporting και έλεγε ότι είχε μείνει έκπληκτος με το όπλο και ότι δεν είχε καμμία σχέση με το sporting. Έλεγε ότι το parcour κινείται "μαγικά" σε σχέση με το sporting που σχετικά είναι "βαρύ" και πιό "αργό".

τώρα αυτά τα έλεγε ο Λεό , εγώ τι να πω ???
Γενικά του Λεωνίδα του αρέσουν τα σχετικά ελαφριά όπλα μέχρι max 3800 βάρος και κάννες max 1500.
 
Back
Top