Τα πάντα για τα τσοκ

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα πάρω το IC που μου λείπει και έχω διαβάσει καλά λόγια για τα συγκεκριμένα. Ή γνωρίζεις κάποια καλύτερα; Για 4* μιλάμε πάντα.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΗΝ Α400 ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΣΟΚ ΤΟ GEMINI LM ***1/2 ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ.
 
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΗΝ Α400 ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΣΟΚ ΤΟ GEMINI LM ***1/2 ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ GEMINI ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΟΝΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.
Και εγώ την Α400 lite έχω. Βασικά θα δοκιμάσω της beretta για αρχή μιας και το βρίσκω μόνο 52 ευρώ και στη συνέχεια βλέπουμε.
Σε ευχαριστώ.
 
Εκτος οτι το πρωτο που δειχνεις ειναι 2*και το αλλο 3* καμια διαφορα δεν εχουν !! Δεν κανουν καμια διαφορα οι τρυπες εκει μπροστα στο τσοκ
Αυτό με τις τρύπες σου σπάει τις μπάλες να το καθαρίσεις
Σε επικοινωνία που είχα με την Gemini μου είπαν ότι αν έχω αυτογεμη να επιλέξω με πορτινγκ γιατί βοηθάει στην αναπήδηση και στην επόμενη Τουφεκιά λογικά για να τα βγάζουν οι εταιρίες κάποιο λόγο θα έχουν δεν νομίζω να μην κάνει τίποτα.
 
Σε επικοινωνία που είχα με την Gemini μου είπαν ότι αν έχω αυτογεμη να επιλέξω με πορτινγκ γιατί βοηθάει στην αναπήδηση και στην επόμενη Τουφεκιά λογικά για να τα βγάζουν οι εταιρίες κάποιο λόγο θα έχουν δεν νομίζω να μην κάνει τίποτα.
και ομως τιποτα δεν κανει ,το πορτινκ για την αναπηδησει της κανης μονο πανω στην κανη αμα ειναι κανει δουλεια .
 
Back
Top