Τα Όπλα μας

Παρά την άθλια κατάσταση και το τι εργασίες σκέφτεσαι να κάνεις ,ΠΡΌΣΕΞΕ μην είναι γεμάτο και ακούσια το κάνεις και ρίξει.
Τίποτα ρε συ. Να του βγάλω τη σκόνη και να το κρεμάσω πάνω από το τζάκι στη καλύβα στο χωριό
 
Λέγε τι είδες , πόσο τα ειχε,τι πήρες με το τσιγκελι στα βγάζουμε.
Οι τιμές που έχει στο site ισχύουν,δεν έχει μεγάλη ποσότητα γιατί έχει να στείλει παραγγελίες παντού, πήρα 3 πακέτα για να πω ότι πήρα κάτι (δε μπορούσα να τραβολογω σκυλί,πράματα ,φυσέκια με τα πόδια που ήμουν . Ότι είναι πάρτε τον τηλέφωνο γιατί σε κάνα μήνα όλα θα έχουν πάρει πανω πολύ.
 
Οι τιμές που έχει στο site ισχύουν,δεν έχει μεγάλη ποσότητα γιατί έχει να στείλει παραγγελίες παντού, πήρα 3 πακέτα για να πω ότι πήρα κάτι (δε μπορούσα να τραβολογω σκυλί,πράματα ,φυσέκια με τα πόδια που ήμουν . Ότι είναι πάρτε τον τηλέφωνο γιατί σε κάνα μήνα όλα θα έχουν πάρει πανω πολύ.
Μόνο για τους ντόπιους ,να τα στείλει Αθήνα πιο ακριβά δεν θα φτάσουν;
 
Μόνο για τους ντόπιους ,να τα στείλει Αθήνα πιο ακριβά δεν θα φτάσουν;
Κοίταξε εμένα το να μου στείλει φυσέκια μέσω καραβιού και να πά τα πάρω από το λιμάνι είναι 5 ευρώ. Για Αθήνα δε ξέρω.. πάρτον τηλ να σου πει
 
Κοίταξε εμένα το να μου στείλει φυσέκια μέσω καραβιού και να πά τα πάρω από το λιμάνι είναι 5 ευρώ. Για Αθήνα δε ξέρω.. πάρτον τηλ να σου πει
Έχω φυσίγγια απλώς το είχα απορία .5€ η κούτα 10αρα ,η ότι πάρεις;
 
Το φαμπαρμ, μια ζωη εχουμε, λιώστο, μη το λυπασαι.
Δεν το λυπάμαι.

Απλώς δεν μπορώ να αποφασίσω.

Αν χρησιμοποιήσω το φαμπαρμ θα είμαι πιο τυπικός και επιμελής στον καθαρισμό.

Αν χρησιμοποιήσω το ατα θα είμαι πιο χαλαρός.

Το ατα είναι κάπως πιο πρακτικό το φαμπαρμ πιο όμορφο και ελαφρύ.

Αλήθεια δεν ξέρω....μάλλον θα ξελαδωσω αρχικά το ατα.
 
Δεν το λυπάμαι.

Απλώς δεν μπορώ να αποφασίσω.

Αν χρησιμοποιήσω το φαμπαρμ θα είμαι πιο τυπικός και επιμελής στον καθαρισμό.

Αν χρησιμοποιήσω το ατα θα είμαι πιο χαλαρός.

Το ατα είναι κάπως πιο πρακτικό το φαμπαρμ πιο όμορφο και ελαφρύ.

Αλήθεια δεν ξέρω....μάλλον θα ξελαδωσω αρχικά το ατα.
Δεν παθαινει τιποτα.
Οποιο γουσταρεις στο κυνηγι πιο πολυ.
 
Back
Top