Σχετικά με ανάρτηση φωτογραφιών

Μην το πλατειάζουμε τόσο. Το ότι κάποιες φωτογραφίες διαγράφονται, δεν έχει να κάνει επι προσωπικού!
Επίσης οι οικολόγοι πως μπουκάραν στο θέμα?
Τέλος πάντων, δεν έχω κάτι με κανέναν.

αυτό θα κάνω
Οι οικολογοι ειναι στο θεμα γτ λετε οτι τα βλέπουν και μας κατακρινουν
 
@Ηγείται του κύνου.... @kostasbak @KostAnd και διαφοροι αλλοι οι οπιοι ανεβαζουνε θυραματα σε πληθώρα εντως οριων σε φυσικο περιβαλον στοχοποιηθικαν πολλες φορες και βλεπω τα ιδια ακομα και τωρα που αλλαξε η διαχειρηση με κανει να πιστεβω οτι πολοι κλαιγοντε στη διαχειριση
 
Και παραδειγματα υπαρχουν πολλα πχ ενα μικρο αγριογουρουνο με ανατυναγμενα μυαλά δε πειραζει αλλα ενας καπρος τερας που ειχε τρυπα απο μονοβολο στο κεφαλι ηταν πολυ προκλιτικη και καταληγουμε στο συμπερασμα οτι κατι αλλο παιζει
 
Και παραδειγματα υπαρχουν πολλα πχ ενα μικρο αγριογουρουνο με ανατυναγμενα μυαλά δε πειραζει αλλα ενας καπρος τερας που ειχε τρυπα απο μονοβολο στο κεφαλι ηταν πολυ προκλιτικη και καταληγουμε στο συμπερασμα οτι κατι αλλο παιζ

Εγώ πάντως θεωρώ ότι γενικά πρέπει να κοπεί η φωτό...γτ απ' ότι βλέπω πιο πολύ δημιουργεί πρόβλημα παρά προσφέρει χαρά κ αναγνώριση σε αυτόν που την έβγαλε...
Φίλε μου χαρά παίρνω όταν τις βρίσκω μετά από ατελείωτο ψάξιμο και κόπο, αναγνώριση παίρνω από εμένα και την παρέα μου,δεν περιμένω από εδώ..γνωρίζω και με γνωρίζει αρκετός κόσμος σε όλη την οικογένεια που κυνηγάει φανατικά φασα..μου αρκεί η δική τους,εδώ ανέβαζα για τέρψη δική σας,όπως και εμένα μου αρέσει να βλέπω άξιους κυνηγούς να ανεβάζουν τον κόπο τους..αυτα
 
Φίλε μου χαρά παίρνω όταν τις βρίσκω μετά από ατελείωτο ψάξιμο και κόπο, αναγνώριση παίρνω από εμένα και την παρέα μου,δεν περιμένω από εδώ..γνωρίζω και με γνωρίζει αρκετός κόσμος σε όλη την οικογένεια που κυνηγάει φανατικά φασα..μου αρκεί η δική τους,εδώ ανέβαζα για τέρψη δική σας,όπως και εμένα μου αρέσει να βλέπω άξιους κυνηγούς να ανεβάζουν τον κόπο τους..αυτα
Όταν έχει κάποιους κανόνες το φόρουμ, αν δεν σου αρέσουν μην ξαναγράφεις, όχι να τους καταπατάς και να ζητάς τα ρέστα.
Τις φωτογραφίες τις ανεβάζεις για τα λάϊκ και για να ανέβεις στα μάτια των υπόλοιπων.
Αυτά για τέρψη και πράσινα άλογα είναι παραμύθια της Χαλιμάς.
Όταν ο κόσμος των κυνηγών καθημερινά συρρικνώνεται και βάλλεται από παντού εσείς το χαβά σας.
Καλή συνέχεια.
 
Για μένα όταν μια φωτό είναι πέρα από τα επιτρεπτά όρια του νόμου να διαγραφεί αν οχι ειναι μεγάλο λάθος να διαγράφεται γιατί κάποιους τους πειράζει αν δεν τους αρεση πρόβλημα τους !!!!δεν θα απολογούμαστε γιατί κυνηγάμε νόμιμα….. αυτοί απλός να πάνε μια βόλτα στα χασάπικα και να ΔΟΥΝ κρεμασμένα διαφωρα ζώα η εκει είναι οκ!!!!!!
 
Ειμαστε κυνηγοι φιλε οχι φωτογραφοι

Είμαστε κυνηγοί, όχι έμποροι να δείχνουμε την πραμάτεια μας με τρόπο, στοιχισμένα σε σειρά, που να μπορεί να μετρηθεί απο όλους τους άλλους για να δείξουμε τι; Οποιος δεν καταλαβαίνει δεν πρόκειται ποτέ να καταλάβει γιαυτό υπάρχουν οι κανόνες στο φορουμ που τα παιδια προσπαθούν να εφαρμόσουν.
 
Όταν έχει κάποιους κανόνες το φόρουμ, αν δεν σου αρέσουν μην ξαναγράφεις, όχι να τους καταπατάς και να ζητάς τα ρέστα.
Τις φωτογραφίες τις ανεβάζεις για τα λάϊκ και για να ανέβεις στα μάτια των υπόλοιπων.
Αυτά για τέρψη και πράσινα άλογα είναι παραμύθια της Χαλιμάς.
Όταν ο κόσμος των κυνηγών καθημερινά συρρικνώνεται και βάλλεται από παντού εσείς το χαβά σας.
Καλή συνέχεια.
Δηλαδή για να καταλάβω ,όποιος ανεβάζει φωτογραφίες το κάνει για λαικ ;
 
Εγώ πάντως θεωρώ ότι γενικά πρέπει να κοπεί η φωτό...γτ απ' ότι βλέπω πιο πολύ δημιουργεί πρόβλημα παρά προσφέρει χαρά κ αναγνώριση σε αυτόν που την έβγαλε...
ας το κρινουν οσοι δουν την φωτο
 
  • Like
Reactions: jnp
Εγώ πάντως θεωρώ ότι γενικά πρέπει να κοπεί η φωτό...γτ απ' ότι βλέπω πιο πολύ δημιουργεί πρόβλημα παρά προσφέρει χαρά κ αναγνώριση σε αυτόν που την έβγαλε...
διαφωνο φιλεμου με την γνωμισουυ οκ οκ η φωτο ειναι η στιγμες που ζησαμε με το θυραμα που κυνηγαμε οο καθενασμας εγω πρωσοπικα που βαζω φωτο στα κυνηγιαμου δεν το κανο ουτε γιατο λαικ ουτε για να φανω κυνηγαραςςςςς,,,απλαααα μια φωτο χιλιες λεξηςςςς ο νοων νωιτο ;) ;),,ΥΓ με την φωτο βαζουμεεε τους φιλουσμας σιγκηνηγουσμας μεσα στην φυση και δραση που περασαμεεε
 
Back
Top