Σχετικά με ανάρτηση φωτογραφιών

Οι υπολοιποι που τις εχουν και δεν εχει γινει μια και δυο και χωρις να εχω κανενα θεμα με τα αλλα παιδια
Όποτε τις βλέπει κάποιος από την διαχειριστική ομάδα τις διαγράφει. Σίγουρα κάποιες ξεφεύγουν. Δεν έχουμε πάντως κάτι μαζί σου!
 
Όποτε τις βλέπει κάποιος από την διαχειριστική ομάδα τις διαγράφει. Σίγουρα κάποιες ξεφεύγουν. Δεν έχουμε πάντως κάτι μαζί σου!
Απο την εναρξη μεχρι σημερα οι δικιες μου δε βγαζουνε ουτε μερα ολοκληρη αλλα οι αλλες ξεφευγουνε ολες ευχαριστω για το χρονο σας
 
σβηνει αυτος ο αισθητικα ανωτερος διαχειριστης τις φωτο σε καπω?τι διαφορα εχει το καπω απο το εδαφος?η απο το κλαρι?το θηραμα εκθετουμε οχι το φοντο....αλλα αν ηταν η μαλακια εργοχειρο θα ειχε κανει την προικα του,αλλα σε ενοχλει η πληθωρα που λιγοι,ελαχιστοι μπορουν να καρπωθουν..οπως και του τολη εσβησες και την δικια μου..!! στα αρχιδια μου ,νομιζεις οτι απο εδω μεσα περιμενω αναγνωριση και μπραβο?πολυ ευαισθητουληδες γινατε ορισμενοι...και μην με μπαναρεις,θα σβηστω μονος μου ..
Λίγες Λίγες να τις ανεβάζεις Σπύρο...:D
 
δεν μπορω να βρω πως διαγραφω το προφιλ μου ρε γιαννη,αντε γιατι τα εχω παρει στο κρανιο...ξερεις να μου πεις?
Δεν διαγράφεται...νομίζω..απο εσένα.....στο κάτω κάτω μην δίνεις σημασία...κάτσε και γράφε και μίλα μόνο για 5 φίλους που έχεις εδώ..
 
Last edited:
σβηνει αυτος ο αισθητικα ανωτερος διαχειριστης τις φωτο σε καπω?τι διαφορα εχει το καπω απο το εδαφος?η απο το κλαρι?το θηραμα εκθετουμε οχι το φοντο....αλλα αν ηταν η μαλακια εργοχειρο θα ειχε κανει την προικα του,αλλα σε ενοχλει η πληθωρα που λιγοι,ελαχιστοι μπορουν να καρπωθουν..οπως και του τολη εσβησες και την δικια μου..!! στα αρχιδια μου ,νομιζεις οτι απο εδω μεσα περιμενω αναγνωριση και μπραβο?πολυ ευαισθητουληδες γινατε ορισμενοι...και μην με μπαναρεις,θα σβηστω μονος μου ..
Αμα βρισκαμε και μεις κανα δυο το χρονο θα καναμε και σεναριο ενωειτε με πουρναρια κουκουναρια και πουπουλα
 
Ε κυ σι βαράς και πολλές
Δεν ειναι το ποσες βαραει....καλα κανει κ βαραει, γιατι βρισκει ο Τόλης, ο Σπύρος κ.τ.λ....εγω, μονο πετούμενη την εχω δει....
Αλλα δεν καταλαβαινουν καποιοι, πως εδώ ΔΕΝ είναι facebook που κοτσάρει ο καθε χασομυάλης, το κρέας του....τόσο δασος ρε γαμώ την πτάνα μ, χαθηκε μια φωτο ξάπλα στα φύλλα ας πούμε;;;;
Τις φωτογραφίες τις αγαπάμε!!!
Τις ΟΜΟΡΦΕΣ όμως!!!
 
Last edited:
Back
Top