Σχετικά με ανάρτηση φωτογραφιών

Δεν ειναι το ποσες βαραει....καλα κανει κ βαραει, γιατι βρισκει ο Τόλης....εγω, μονο πετούμενη την εχω δει....
Αλλα δεν καταλαβαινουν καποιοι, πως εδώ ΔΕΝ είναι facebook που κοτσάρει ο καθε χασομυάλης, το κρέας του....τόσο δασος ρε γαμώ την πτάνα μ, χαθηκε μια φωτο ξάπλα στα φύλλα ας πούμε;;;;
Τις φωτογραφίες τις αγαπάμε!!!
Τις ΟΜΟΡΦΕΣ όμως!!!
Ετσι, στο δασος πανω στο καπο, μονο τις γκομενες, μη λερωσουμε και τα ρουχα με πρασιναδα....
 
Δεν ειναι το ποσες βαραει....καλα κανει κ βαραει, γιατι βρισκει ο Τόλης, ο Σπύρος κ.τ.λ....εγω, μονο πετούμενη την εχω δει....
Αλλα δεν καταλαβαινουν καποιοι, πως εδώ ΔΕΝ είναι facebook που κοτσάρει ο καθε χασομυάλης, το κρέας του....τόσο δασος ρε γαμώ την πτάνα μ, χαθηκε μια φωτο ξάπλα στα φύλλα ας πούμε;;;;
Τις φωτογραφίες τις αγαπάμε!!!
Τις ΟΜΟΡΦΕΣ όμως!!!
Βρε εκει ειναι ολη μερα αμα τις αγαπατε εκει παρτε μια φοτογραφικη και πλακοστετες στα κλαρια στο χιονι στον αερα! Και θα τις τιμισουμε τρωγωντας τες κι τις βαζουμε στο καπο γτ για εμας ειναι το τραπεζι μας εκει θα φαμε το μεσιμερι στο καπο οποτε δε τρεχει κατι για μας ειναι απολυτα φυσιολογικο και αλτα αγριογουρουνα να μη τα φορτονουμε σε καπο ρεζερβες και καροτσες να τα περισιλεγει το ψυγειο κρεατων ας πουμε κι δε σε ειρωνεβομε φιλικα και απλα τα λεω
 
Ετσι, ασε που θα κανει γουβες το καπο και θα θελει φαναρτζη......
Να τη παρουμε την κοπελα τοσο δρομο να δει τι? το καπο αμα δε μπει κανα αγκαθι στη καλτσα δε νιωσει το υγρο χωμα τη μυρωδια του βουνου τις φασσες απο πανω να περνανε τσαμπα ταλαιπορια
 
Για τις φωτογραφίες τα έχουμε ξαναπεί. Δεν θέλουμε φωτογραφίες χωρίς αισθητική. Παραταγμένα θηράματα σε καπώ, γδαρμένα αγριογούρουνα σε τσιγκέλια κτλ Προσωπικά δεν ζηλεύω διότι δεν κυνηγάω για το πλήθος.
Μέχρι στιγμής, αυτοί είναι οι κανόνες για τις φωτογραφίες. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσουμε στο σχετικό θέμα.
Όσο για την διαγραφή τα έχουμε ξαναπεί. Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Όποιος θέλει να σταματήσει να συμμετέχει, μπορεί να αποσυνδεθεί και να μην ξαναμπεί.
 
Για τις φωτογραφίες τα έχουμε ξαναπεί. Δεν θέλουμε φωτογραφίες χωρίς αισθητική. Παραταγμένα θηράματα σε καπώ, γδαρμένα αγριογούρουνα σε τσιγκέλια κτλ Προσωπικά δεν ζηλεύω διότι δεν κυνηγάω για το πλήθος.
Μέχρι στιγμής, αυτοί είναι οι κανόνες για τις φωτογραφίες. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσουμε στο σχετικό θέμα.
Όσο για την διαγραφή τα έχουμε ξαναπεί. Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Όποιος θέλει να σταματήσει να συμμετέχει, μπορεί να αποσυνδεθεί και να μην ξαναμπεί.
Αν ενωεις πληθος πεντε φασσες και πέντε τσίχλες τι να πω
 
Αν ενωεις πληθος πεντε φασσες και πέντε τσίχλες τι να πω
Είπαμε χωρίς αισθητική. Φωτό με θηράματα πάνω σε καπώ παραταγμένα δεν νομίζω ότι είναι ωραίες.
Αντιθέτως φωτογραφίες με το θήραμα και φόντο το όπλο, το σκυλάκι ή το τοπίο είναι πολύ όμορφες.
 
Προφανώς δεν θυμάμαι ούτε εγώ.
Το ζητούμενο ποιο είναι γιατί δεν έχω καταλάβει
Εγω καταλαβα να μη βγαζουμε φοτο προκλιτικες σε καπο κατακρεουργημενα και επιδεικτικά γτ θα διαγραφετε σηγουρα οποτε τις βλεπετε αλλα δε βλεπεπετε πιο πανω και πιο κατω στη σελιδα αυτο λεω γτ μετα δινετε αλλη εντυπωση οταν πριν απο μενα εχει φοτο σε καπο μια φασσα και πιο κατω αλλος φοτο δυο φασσες σε καπο κι παραμενουν κανονικα
 
Εγω καταλαβα να μη βγαζουμε φοτο προκλιτικες σε καπο κατακρεουργημενα και επιδεικτικά γτ θα διαγραφετε σηγουρα οποτε τις βλεπετε αλλα δε βλεπεπετε πιο πανω και πιο κατω στη σελιδα αυτο λεω γτ μετα δινετε αλλη εντυπωση οταν πριν απο μενα εχει φοτο σε καπο μια φασσα και πιο κατω αλλος φοτο δυο φασσες σε καπο κι παραμενουν κανονικα
Θεωρείς ότι σβήνουμε τις δικές σου και αφήνουμε τις άλλες επίτηδες?
 
@George Ant.
Να σου πω την αποψη μου;
Ειμαστε κυνηγοι φιλε οχι φωτογραφοι
Καποιοι το χουν καποιοι αλλοι οχι
Μην το ψειριζουμε και πολυ το πραμα
Οι οικολογοι ειτε την κανεις την φασσα μοντελο ειτε την βαλεις στραπατσα δεν θα το επικροτησουν ετσι και αλλιως
Φυσικα και δεν βαζουμε θηραματα ασχημα βαρεμενα αλλα ας μην ειμαστε και απολυτοι και να το βλεπουμε καπως σφαιρικα
Επεισης αν καποια φωτο δεν εγκρινεται ας σταλει ενα μυνημα στον ανθρωπο που την εβαλε να την κατεβασει οταν θα την δειτε
Και τελος
Και ας βλεπουμε και ολοκληρωμενα το μελος και τι προσφερει αυτο στην κοινοτητα
Να πω για τον Τολη αν κου επιτρεπει ο ανθρωπος μιας και για αυτον εγινε το θεμα;
Ο Τολης ειναι παιδι που μονο προσφερει
Δεν προκαλει δεν ειρωνευεται ειναι ευγενικος παντα προσφερει την γνωση του και τον τοπο του και παντα σχολιαζει καλόπροαιρετα
Εβαλε μια φωτο με φασσες στο καπο;
Ε και τι εγινε δηλαδη;
Εβαλε και 100 αλλες με το κοπελακι του παρεα να τον συντροφευει μα του δειχνει το κυνηγι και να το στρατευει σωστα και ηθικα στο κυμηγι
Εβαλε και το κυνηγι τελειωμενο μαγειρεμενο και ΤΙΜΗΜΕΝΟ στο τραπεζι του με τον γιοκα του!!!!
Αυτα τα ξεχναμε;
Εχει μαλιασει η γλωσσα του πως κυνηγαμε φασσα για να μην καιμε τα πουλια και να χουμε και την επομενη!
Αμα ηθελε να δειξει κατι και οτι την εχει μεγαλη βαρουσε 50 φασσες σε μια μερα αμα ηθελε μονος του και της εβαζε στο πουρναρι ομορφες να δειξει την κυνηγετικη τιυ δυναμη!
Θα ηταν πιο ηθικο απο να βαλει 5 φασσες στο καπο;
Θελω να σου πω να βλεπετε σφαιρικα και ολοκληρωμενα καθε πραμα και οχι μια και εξω
Δεν ειναι ετσι
Μπαινουμε να ξεσκασουμε
Ειμαστε λιγοι
Και βαλλομαστε απο παντου!
Ας ειμαστε μεταξυ μας τυλαχιστον ενωμενοι!
Προσωπικα αν και εχω πολλες και πανεμορφες φωτο να βαλω πλεον ελαχιστα ανεβαζω φωτο με θηραματα
Λαθος σωστο δεν το κανω πλεον

Χαιρομαι ομως αφανταστα οταν βαζουν αλλα παιδια φωτο
Ειμαστε κυνηγοι φιλε!
Καταλαβετε το επιτελους
Αναποσταστο μερος του κυνηγιιου ειναι η καρπωση και η αναμνηση της!
Μια φωτο ειναι ακριβως αυτο

Ας το βλεπουμε λοιπον πιο σφαιρικα
Αν προσβαλει το θηραμα ναι να κατεβει
Αλλα δεν προσβαλει το θηραμα ενα καπω!
Αλλα πραματα το προσβαλουν!

Απο κει και περα πραξετε οπως θελετε
 
Θεωρείς ότι σβήνουμε τις δικές σου και αφήνουμε τις άλλες επίτηδες?
Με στοιχεια μιλαω και οχι με θεωρια το οτι χθεσ εσβησες και τις αλλες δε μου λεει κατι ουτε οτι ετυχε και δεν ειδες στην ιδια σελιδα και το θεμα ειναι προλαβαίνει μια μεριδα ανθρώπων να τη δουν οποτε μη το γυροφερνεις αλλο ολα καλα
 
@George Ant.
Να σου πω την αποψη μου;
Ειμαστε κυνηγοι φιλε οχι φωτογραφοι
Καποιοι το χουν καποιοι αλλοι οχι
Μην το ψειριζουμε και πολυ το πραμα
Οι οικολογοι ειτε την κανεις την φασσα μοντελο ειτε την βαλεις στραπατσα δεν θα το επικροτησουν ετσι και αλλιως
Φυσικα και δεν βαζουμε θηραματα ασχημα βαρεμενα αλλα ας μην ειμαστε και απολυτοι και να το βλεπουμε καπως σφαιρικα
Επεισης αν καποια φωτο δεν εγκρινεται ας σταλει ενα μυνημα στον ανθρωπο που την εβαλε να την κατεβασει οταν θα την δειτε
Και τελος
Και ας βλεπουμε και ολοκληρωμενα το μελος και τι προσφερει αυτο στην κοινοτητα
Να πω για τον Τολη αν κου επιτρεπει ο ανθρωπος μιας και για αυτον εγινε το θεμα;
Ο Τολης ειναι παιδι που μονο προσφερει
Δεν προκαλει δεν ειρωνευεται ειναι ευγενικος παντα προσφερει την γνωση του και τον τοπο του και παντα σχολιαζει καλόπροαιρετα
Εβαλε μια φωτο με φασσες στο καπο;
Ε και τι εγινε δηλαδη;
Εβαλε και 100 αλλες με το κοπελακι του παρεα να τον συντροφευει μα του δειχνει το κυνηγι και να το στρατευει σωστα και ηθικα στο κυμηγι
Εβαλε και το κυνηγι τελειωμενο μαγειρεμενο και ΤΙΜΗΜΕΝΟ στο τραπεζι του με τον γιοκα του!!!!
Αυτα τα ξεχναμε;
Εχει μαλιασει η γλωσσα του πως κυνηγαμε φασσα για να μην καιμε τα πουλια και να χουμε και την επομενη!
Αμα ηθελε να δειξει κατι και οτι την εχει μεγαλη βαρουσε 50 φασσες σε μια μερα αμα ηθελε μονος του και της εβαζε στο πουρναρι ομορφες να δειξει την κυνηγετικη τιυ δυναμη!
Θα ηταν πιο ηθικο απο να βαλει 5 φασσες στο καπο;
Θελω να σου πω να βλεπετε σφαιρικα και ολοκληρωμενα καθε πραμα και οχι μια και εξω
Δεν ειναι ετσι
Μπαινουμε να ξεσκασουμε
Ειμαστε λιγοι
Και βαλλομαστε απο παντου!
Ας ειμαστε μεταξυ μας τυλαχιστον ενωμενοι!
Προσωπικα αν και εχω πολλες και πανεμορφες φωτο να βαλω πλεον ελαχιστα ανεβαζω φωτο με θηραματα
Λαθος σωστο δεν το κανω πλεον

Χαιρομαι ομως αφανταστα οταν βαζουν αλλα παιδια φωτο
Ειμαστε κυνηγοι φιλε!
Καταλαβετε το επιτελους
Αναποσταστο μερος του κυνηγιιου ειναι η καρπωση και η αναμνηση της!
Μια φωτο ειναι ακριβως αυτο

Ας το βλεπουμε λοιπον πιο σφαιρικα
Αν προσβαλει το θηραμα ναι να κατεβει
Αλλα δεν προσβαλει το θηραμα ενα καπω!
Αλλα πραματα το προσβαλουν!

Απο κει και περα πραξετε οπως θελετε
Δε ξερω πως το βλεπουν γο καπο καπιοι αλλα ξαναλεω για εμας το καπο στο βουνο ειναι το τραπεζι μας ουτε κωλους ακουμπαμε ουτε τιποτα τρωμε εκει πανω
 
Και οσ αναφορα τους οικολογους και ευαίσθητους να πανε να σβησουν καμια φωτια να πανε να δειρουνε κανενα καταπατητη εδαφων που ξεγυμνωνουνε εκτασεις για ανεμογενιτριες και φοτοβολταικα και αφου αγαπανε τα ζωα οταν εχει κακοκαιριες να πανε να τα ταιζουνε γτ απο λογια χωρτασαμε τη δραση τους δε βλεπω σε θεματα ουσιας
 
Μην το πλατειάζουμε τόσο. Το ότι κάποιες φωτογραφίες διαγράφονται, δεν έχει να κάνει επι προσωπικού!
Επίσης οι οικολόγοι πως μπουκάραν στο θέμα?
Τέλος πάντων, δεν έχω κάτι με κανέναν.
μη το γυροφερνεις αλλο ολα καλα
αυτό θα κάνω
 
Back
Top