Σχετικά με Αορτήρες

Θαλή αν και συμφωνώ μαζί σου... Εύχεσαι τα καλύτερα και υπολογίζεις τα χειρότερα!
Όταν είμαι μόνος μου, είναι κανόνας ο αορτήρας,αν ειμαι μ άλλον-αλλους μαζί,στα χέρια!
Μπορείς να αδειάζεις τις θαλάμες, έτσι κι αλλιώς όταν αποφασίζεις να κρεμάσεις το όπλο στον ώμο ,ενδώμυχα συμφωνείς ότι μπορεί να περάσει θήραμα και να φύγει ατουφεκιστο.
 
Στη m4 που παίζει λίγο πιο tactical έχω αυτόν.......https://www.allaboutarmy.gr/proion/aortiras-2-simeion-two-point-carbine-sling-helikon-tex-coyote/.......... στο γιλέκο για τα όπλα που χρησιμοποιώ στο κυνήγι έχω αυτόν και ένα άλλο ίδιο με πιο στενό ιμάντα.....Screenshot_2024-03-18-19-13-29-068_com.miui.gallery-edit.jpg
 
Στη m4 που παίζει λίγο πιο tactical έχω αυτόν.......https://www.allaboutarmy.gr/proion/aortiras-2-simeion-two-point-carbine-sling-helikon-tex-coyote/.......... στο γιλέκο για τα όπλα που χρησιμοποιώ στο κυνήγι έχω αυτόν και ένα άλλο ίδιο με πιο στενό ιμάντα.....View attachment 86962
Λιγότερο από 30€ ;;;
 
Τι εργατοώρες να χρειαστούν να ράψεις τους δυο αορτηριουχους ταχείας απελευθέρωσης στις άκρες του ιμάντα;
Μια ώρα αν χρειαστώ από την στιγμή που θα το ξεκινήσω μέχρι να μαζέψω εργαλεία , τότε μου βγαίνει πιο ακριβό από την αγορά . Εκτός αν είναι κανενας συνταξιούχος που έχει όρεξη να σκοτώνει την ώρα του και κάθεται και μαστορεύει , τότε είναι οκ .
 
Μια ώρα αν χρειαστώ από την στιγμή που θα το ξεκινήσω μέχρι να μαζέψω εργαλεία , τότε μου βγαίνει πιο ακριβό από την αγορά . Εκτός αν είναι κανενας συνταξιούχος που έχει όρεξη να σκοτώνει την ώρα του και κάθεται και μαστορεύει , τότε είναι οκ .
Είπαμε να κάνουμε κάτι επειδή το κεφαρουμε , να γλυτώσουμε κανένα €.Και δεύτερον είσαι ακριβός .yel.
 
Λιγότερο από 30€ ;;;
Εννοείται.....γι αυτό το έγραψα και παραπάνω..... εφόσον έχεις τους αορτηριουχους το κόστος είναι κάτω από 15 ευρώ.....ο ιμάντας έχει 2-3 ευρω το μέτρο..... εγώ τα έχω ράψει στο χέρι με κερωμενη τσαγκαροκλωστη που έχω από το συγχωρεμενο τον πατέρα μου..... αλλά και σε ένα μαγαζί που επιδιορθώνουν παπούτσια δε θα σου πάρει πάνω από 3-5 ευρώ για δύο γαζια..... για αυτόν είναι ένα λεπτό.....
 
Back
Top