Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

Εδω και καιρο κυοφορειται μια ιδεα, για μια παγκρητια συναξη-μαζωμα, των απανταχου χρηστων του Hunterslife. H πατροτητα της ιδεας δεν ειναι δικη μου, παρολα αυτα, ειπα να ανοιξω το θεμα ωστε να δουμε ποιος ενδιαφερεται, και συμμετοχες, και σε ποιο μερος θα γινει.

Η ιδεα ειναι να βρεθουμε καπου στα μεσα αναμεσα Ηρακλειο-Ρεθυμνο, καποια μερα του Οκτωβρη. Οι εχοντες την ιδεα ας κανουν πιο συγκεκριμενη την ημερομηνια, το μερος ειχαμε πει να ειναι το Γενη Γκαβε με τα ωραια τα γουρουνακια. Εχουμε χρονο, αλλα καλο θα ηταν να ορισουμε στανταρ ημερομηνια ωστε να κανονισουμε απο τωρα το προγραμμα μας. Αντε να δουμε ποσοι θα μαζευτουμε.
 
Μερικά threads πραγματικά όταν τα διαβάζεις σου φτιάχνουν την διάθεση:)

Να βρεθείτε ρε μάγκες , είστε καλά παιδιά όλοι σας και όταν βρεθείτε με το καλό στο Γενη Γκαβε , να βάλετε πολλές φωτογραφίες να γουστάρουμε .shake hands.
 
Εδω και καιρο κυοφορειται μια ιδεα, για μια παγκρητια συναξη-μαζωμα, των απανταχου χρηστων του Hunterslife. H πατροτητα της ιδεας δεν ειναι δικη μου, παρολα αυτα, ειπα να ανοιξω το θεμα ωστε να δουμε ποιος ενδιαφερεται, και συμμετοχες, και σε ποιο μερος θα γινει.

Η ιδεα ειναι να βρεθουμε καπου στα μεσα αναμεσα Ηρακλειο-Ρεθυμνο, καποια μερα του Οκτωβρη. Οι εχοντες την ιδεα ας κανουν πιο συγκεκριμενη την ημερομηνια, το μερος ειχαμε πει να ειναι το Γενη Γκαβε με τα ωραια τα γουρουνακια. Εχουμε χρονο, αλλα καλο θα ηταν να ορισουμε στανταρ ημερομηνια ωστε να κανονισουμε απο τωρα το προγραμμα μας. Αντε να δουμε ποσοι θα μαζευτουμε.
Οραίο θέμα άνοιξες Βίκτωρα! Χρόνο έχουμε,ώστε να ορίσουμε μια μέρα να βρεθούμε ΌΛΟΙ. Αφού έβαλες την αρχή, πρότεινε και 2-3 ημερομηνίες......
 
Ειναι επικαιρο, και δανεισμενο απο τον πεφωτισμενο ηγετη μας, οστις μας οδηγει στο δυσβατο μονοπατι προς την αναπτυξη και την οικονομικη ευμαρεια. .very funny.

Λοιπον εχουμε και λεμε. Προτεινω Κυριακη 23 του Οκτωβη, αν φυσικα συμφωνουν και οι υπολοιποι. Αλλιως, αν θελετε, το κανουμε μια Κυριακη μπρος ή πισω.


1) H αφεντια μου
2) Μυρος
3) Ευριπιδης (να υπολογιζουμε και τον Γιαννη;)
4) Hunter 7
 
Καλα ρε νοτιοι συμμαχοι, ακομα δεν εχει μπει Σεπτεμβρης κ μου λετε για 23 Οκτωβρη???? .hair. Στη βραση κολλαει το σιδερο, τωρα να το κανονισετε... .shake hands.
Μπραβο πολυ ωραια αυτα, περιμενουμε ανταποδωσει κ απο τη Βορεια συμμαχια ομως... :)
 
Αφου θα συνδυαστει και με τσιχλοκυνηγι...
εσυ πουλακι μου επειδη το τηλεφωνο σου εχει παθει πυρετο βαλε αδεια 15 σεπτεμβρη γιατι εχει εκδρομη ολοημερη στ αγριοπεριστερα. ετοιμασε τουλαχιστον γι αρχη περιπου 4 κουτες φυσιγγακια και βλεπουμε. το παρεακι ειναι ετοιμο. την απαντηση σου περιμενω
 
ε δεν θα παμε απο το πρωι να κυνηγησουμε και καμμια τσιχλιτσα. ψηλε τι λες?
Ειναι λιγακι νωρις νομιζω Ευριπιδη! Αλλα μεχρι τοτε θα δουμε τι παιζει.αν εχουν γινει μεγαλα μπασιματα μεχρι 23 Οκτωβρη θα εχει πουλια..αν ξεκινανε τοτε τα μπασιματα δεν θα εχει καθολου.βλεποντας και κανοντας εχουμε καιρο μεχρι τοτε..
 
Back
Top