Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Σπερες...

Θα θεσω την ερωτηση μου ξανα γιατι μαλλον δεν ημουν σαφης.

Μπορω να χρησιμοποιησω τα Crio+ σε μια Beretta;
Θα κανουν σωστες εφαρμογες τα Crio+ μεσα στην κανη που δεχεται Optima+;

Επισης, γινεται και αναποδα;
Δηλαδη τα Optima+ εφαρμοζουν σωστα μεσα στην M2 μου;

Ευχαριστω
Ναι μπορεις. Είναι ακριβώς ίδια. Θα αλλάξει μόνο η σύσφιξη. Δηλαδή πχ το IC στην βερετα θα είναι C στην μπενελι
 
Σπερες...

Θα θεσω την ερωτηση μου ξανα γιατι μαλλον δεν ημουν σαφης.

Μπορω να χρησιμοποιησω τα Crio+ σε μια Beretta;
Θα κανουν σωστες εφαρμογες τα Crio+ μεσα στην κανη που δεχεται Optima+;

Επισης, γινεται και αναποδα;
Δηλαδη τα Optima+ εφαρμοζουν σωστα μεσα στην M2 μου;

Ευχαριστω
Optima Plus σε Crio Plus το βάζεις άφοβα. Crio Plus σε Optima Plus δε θα το συνιστούσα...
 
Ναι μπορεις. Είναι ακριβώς ίδια. Θα αλλάξει μόνο η σύσφιξη. Δηλαδή πχ το IC στην βερετα θα είναι C στην μπενελι
Optima Plus σε Crio Plus το βάζεις άφοβα. Crio Plus σε Optima Plus δε θα το συνιστούσα...
Σας ευχαριστω .cofee.
 
Τελικά το ποιο συγκεντρωτικό τσοκ για ψιλά σκάγια ποιο είναι ρε παιδιά....να τό πάρω να βαράω τις τσίχλες από την ταράτσα!
Εκτός από το smoke και αυτά φαίνονται πολλά υποσχόμενα σε μικρά νούμερά σκαγιων .
http://www.kicks-ind.com/product/CSBerOptPls12g.html
 
Εκτός από το smoke και αυτά φαίνονται πολλά υποσχόμενα σε μικρά νούμερά σκαγιων .
http://www.kicks-ind.com/product/CSBerOptPls12g.html
Kωστα με γύρισες 7 χρόνια πίσω.Ενας φίλος ο Μάριος από Αθήνα μου είχε πει τότε για αυτά τα τσοκ. Τσοκ τρομερά υπερσυγκεντρωτικα. Γίνεται διαγωνισμός με στόχο τραπουλοχαρτο στην κόψη. Εσύ μπορεί να ξέρεις πιο πολλά να μας πεις
 
Last edited:
με αυτή την σύσφιξη που έχουν λογικό δεν είναι ; μασούρι θα τα πηγαίνει

το καλό είναι όμως πώς ακόμα και στην .640 ρίχνει Νο8 Νο9 οπότε θα έχει γεωμετρία να μην αλλοιώνει και σκορπάει τα σκάγια
 
Last edited:
Kωστα με γύρισες 7 χρόνια πίσω.Ενας φίλος ο Μάριος από Αθήνα μου είχε πει τότε για αυτά τα τσοκ. Τσοκ τρομερά υπερσυγκεντρωτικα. Γίνεται διαγωνισμός με στόχο τραπουλοχαρτο στην κόψη. Εσύ μπορεί να ξέρεις πιο πολλά να μας πεις
Δεν το χω ψάξει Δημήτρη ποιο πολύ με 22αρια έχω δει βιντεάκια , βγάζουν αρκετές εταιρείες πάντως τέτοια
με αυτή την σύσφιξη που έχουν λογικό δεν είναι ; μασούρι θα τα πηγαίνει

το καλό είναι όμως πώς ακόμα και στην .640 ρίχνει Νο8 Νο9 οπότε θα έχει γεωμετρία να μην αλλοιώνει και σκορπάει τα σκάγια
Είναι φτιαγμένα για ψιλά σκάγια στις δύο συσφιξεις που βγαίνουν για την μία προτεινει 8,9 και για την άλλη 7,5 . Όπως τις γαλοπούλας αναλόγως σύσφιξης και νο σκαγιου.
 
Ναι. Που είναι ο Μάριος; τον ξέρεις;
Αν μιλάμε για τον ίδιο ναι είναι της παρέας.Στα ψαχνά την Κυριακή 93 και στον προηγούμενο 94. Α Ρ Ω Σ Τ Ο Σ.Μιλάμε για ψάξιμο...Τώρα έχει μία benelli και ένα gouerini.
 
Αν μιλάμε για τον ίδιο ναι είναι της παρέας.Στα ψαχνά την Κυριακή 93 και στον προηγούμενο 94. Α Ρ Ω Σ Τ Ο Σ.Μιλάμε για ψάξιμο...Τώρα έχει μία benelli και ένα gouerini.
Γύρισε πάλι στα μπενελια. Μετά από 100 όπλα
 
Back
Top