Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Παιδιά καλησπέρα...έχοντας στην κατοχή μου την σειρά kicks smoke κάτι με τζιναει να πάρω και ένα ,high flyer xf...να προχωρήσω λέτε ? Ξέρουμε τι θα αποδίδει σε μολύβι ?
 
Παιδιά καλησπέρα...έχοντας στην κατοχή μου την σειρά kicks smoke κάτι με τζιναει να πάρω και ένα ,high flyer xf...να προχωρήσω λέτε ? Ξέρουμε τι θα αποδίδει σε μολύβι ?
Σαν 2.5* από ότι λένε οι περισσότεροι φίλε μου
 
Παιδιά καλησπέρα...έχοντας στην κατοχή μου την σειρά kicks smoke κάτι με τζιναει να πάρω και ένα ,high flyer xf...να προχωρήσω λέτε ? Ξέρουμε τι θα αποδίδει σε μολύβι ?
3 αστέρια σε μολύβι. Ακριβώς ίδιο σε όλα με το Smoke. Το χρώμα αλλάζει κ η ονομαστική σύσφιξη. Είναι η κυνηγητικη έκδοση των Κικς τα High flyer κ για αυτο μαύρο χρωμα κ σύσφιξη σε ατσαλι
 
Last edited:
Γιάννη Gemini ported δεν έχω ρίξει με τα δικά μου όπλα ,έχω ρίξει με ένα 725 σε πούλα και πίνακα σε σύσφιξη 3* ,,εντυπωσιακά και τα ported αλλά είναι από τα πιο βρωμιάρικα τσοκ στουμπώνουν πολύ εύκολα
Αυτό ειναι το μόνο μειονέκτημα τους. Η καπνα. Στο κυνήγι όμως δεν υπάρχει θέμα
 
Μια ερώτηση παλικάρια ο Ξαδερφος μου πήγε γαμήλιο ταξίδι νέα Υόρκη και μου βρήκε ένα τσοκ που θέλω Rob Robert για την ακρίβεια αν το βάλει στη βαλίτσα του θα έχει πρόβλημα στον ελενχο αεροδρομίου ;
Όχι και εγώ έτσι τα φέρνω στοις αποσκευές όμως όχι στη χηραποσκευη μέσα στο αεροπλάνο
 
Γιάννη Gemini ported δεν έχω ρίξει με τα δικά μου όπλα ,έχω ρίξει με ένα 725 σε πούλα και πίνακα σε σύσφιξη 3* ,,εντυπωσιακά και τα ported αλλά είναι από τα πιο βρωμιάρικα τσοκ στουμπώνουν πολύ εύκολα
Ευχαριστώ Παύλο.Το σκέφτομαι για τα συγκεκριμένα,αλλά προς το παρόν με έχει βολέψει τόσο το tm που δεν θέλω να το ξεβιδώσω από πάνω.
 
Ευχαριστώ Παύλο.Το σκέφτομαι για τα συγκεκριμένα,αλλά προς το παρόν με έχει βολέψει τόσο το tm που δεν θέλω να το ξεβιδώσω από πάνω.
Να μην το ξεβιδωσεις τοτε Γιαννη, αστο οπως ειναι και ψαξου αν θες μονο με τα φυσιγγια
 
Μια ερώτηση παλικάρια ο Ξαδερφος μου πήγε γαμήλιο ταξίδι νέα Υόρκη και μου βρήκε ένα τσοκ που θέλω Rob Robert για την ακρίβεια αν το βάλει στη βαλίτσα του θα έχει πρόβλημα στον ελενχο αεροδρομίου ;
Exω κατεβασει πολλες φορεσ στη βαλιτσα χωρις προβλημα
 
Σπερες...

Θα θεσω την ερωτηση μου ξανα γιατι μαλλον δεν ημουν σαφης.

Μπορω να χρησιμοποιησω τα Crio+ σε μια Beretta;
Θα κανουν σωστες εφαρμογες τα Crio+ μεσα στην κανη που δεχεται Optima+;

Επισης, γινεται και αναποδα;
Δηλαδη τα Optima+ εφαρμοζουν σωστα μεσα στην M2 μου;

Ευχαριστω
 
Back
Top