Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

γιατι ρε φιλαρακι. θες να ρθει ο ζολωτας??????
.yelling.
.pray to God..pray to God..yelling..yelling..very funny..very funny.

Γιατι ρε φιλε!!Ενταξει πηγαμε στο Δ και επιασε 10 μποφορ αερα βορια...η παλιομαριτσα απο το κυμα νομιζα οτι σηκωσε τσουναμι!!!....κι ενω παλευαμε με τα στοιχεια της φυσης και η μπλαβα να ειναι σαν τσοφλι μια σακουλα βρεθηκε και τυλιχτηκε στην προπελα.what..what....σιγα το πραγμα δηλαδη.pop..pop....αφου επιβιωσαμε και απ,αυτο βγαινοντας πηγαμε σ'ενα καλο κυνηγετικο στεκι για πανσετες λουκανικα και τα σχετικα.Κατσαμε στρωθηκαμε και μας ενημερωσαν πως οι προμηθειες τελιωσαν και περιμεναν να τους φερουν αλλες.what..what.....Δεν πειραζει ομω πηγαμε σε αλλο...κατα τα αλλα μια χαρα ΓΟΥΡΛΗΣ ειναι το παιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μου εμαθε και μερικα σπουδαια κολπα να περναω το μπατακι!!!!!!.ha ha ha..ha ha ha..buy..buy..very funny.
 
19944245_10209717116464432_4932589724132022491_o.jpg
δύστυχος έπρεπε να πάρω το δρόμο τις επιστροφής κ δεν έκατσα για την ομαδική φώτο την επόμενη φορά
 
.pray to God..pray to God..yelling..yelling..very funny..very funny.

Γιατι ρε φιλε!!Ενταξει πηγαμε στο Δ και επιασε 10 μποφορ αερα βορια...η παλιομαριτσα απο το κυμα νομιζα οτι σηκωσε τσουναμι!!!....κι ενω παλευαμε με τα στοιχεια της φυσης και η μπλαβα να ειναι σαν τσοφλι μια σακουλα βρεθηκε και τυλιχτηκε στην προπελα.what..what....σιγα το πραγμα δηλαδη.pop..pop....αφου επιβιωσαμε και απ,αυτο βγαινοντας πηγαμε σ'ενα καλο κυνηγετικο στεκι για πανσετες λουκανικα και τα σχετικα.Κατσαμε στρωθηκαμε και μας ενημερωσαν πως οι προμηθειες τελιωσαν και περιμεναν να τους φερουν αλλες.what..what.....Δεν πειραζει ομω πηγαμε σε αλλο...κατα τα αλλα μια χαρα ΓΟΥΡΛΗΣ ειναι το παιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μου εμαθε και μερικα σπουδαια κολπα να περναω το μπατακι!!!!!!.ha ha ha..ha ha ha..buy..buy..very funny.
Κοιτα να σε μαθει την τεχνη του και να εχουμε δυο.pop..pop..pop..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
.pray to God..pray to God..yelling..yelling..very funny..very funny.

Γιατι ρε φιλε!!Ενταξει πηγαμε στο Δ και επιασε 10 μποφορ αερα βορια...η παλιομαριτσα απο το κυμα νομιζα οτι σηκωσε τσουναμι!!!....κι ενω παλευαμε με τα στοιχεια της φυσης και η μπλαβα να ειναι σαν τσοφλι μια σακουλα βρεθηκε και τυλιχτηκε στην προπελα.what..what....σιγα το πραγμα δηλαδη.pop..pop....αφου επιβιωσαμε και απ,αυτο βγαινοντας πηγαμε σ'ενα καλο κυνηγετικο στεκι για πανσετες λουκανικα και τα σχετικα.Κατσαμε στρωθηκαμε και μας ενημερωσαν πως οι προμηθειες τελιωσαν και περιμεναν να τους φερουν αλλες.what..what.....Δεν πειραζει ομω πηγαμε σε αλλο...κατα τα αλλα μια χαρα ΓΟΥΡΛΗΣ ειναι το παιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μου εμαθε και μερικα σπουδαια κολπα να περναω το μπατακι!!!!!!.ha ha ha..ha ha ha..buy..buy..very funny.
.RESPECT..terror..pop..pop.
 
Και από μένα συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Είναι εύκολο να καταλάβει κανείς το κλίμα που επικράτησε.
Μου άρεσε ιδιαίτερα η "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ" φωτό όλων των παιδιών μαζί.
Χάρηκα ιδιαιτέρως που κανένας αυλός η κώνος κανενός όπλου δεν στάθηκε ικανός να ρίξει την παραμικρή σκιά.

Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν τα bbq2ffffbeerπου δεν απόλαυσε ο Γιάννης.
Δεν πειράζει όμως θα δωθεί η ευκαιρία , αρκεί να είμαστε καλά.
 
Και από μένα συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Είναι εύκολο να καταλάβει κανείς το κλίμα που επικράτησε.
Μου άρεσε ιδιαίτερα η "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ" φωτό όλων των παιδιών μαζί.
Χάρηκα ιδιαιτέρως που κανένας αυλός η κώνος κανενός όπλου δεν στάθηκε ικανός να ρίξει την παραμικρή σκιά.

Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν τα bbq2ffffbeerπου δεν απόλαυσε ο Γιάννης.
Δεν πειράζει όμως θα δωθεί η ευκαιρία , αρκεί να είμαστε καλά.
Μιχαλιο τους την εχω φυλαγμενη την αλλη φορα δεν θα μου την γλιτωσουν ετσι ευκολα και ffffbbq2beerθα γινει επι δυο και γι αυτην την χαμενη;).terror..sarcastic..sarcastic.
 
.fff. ΜΠΡΑΒΟ!!!! Γιαννη δικος μας ειναι τουτος.shake hands..shake hands..shake hands..ha ha ha..big smile..big smile.
Τα παιδια εδω μεσα που ασχολούνται με την σκοποβολη λενε οτι ""Αν εστιασεις εντονα πανω στο πιατο,νομιζεις οτι σταματαει-παγωνει"".Εγω αυτο το παθαινω στα γεματα!!Παγωνει στην θεση του και δεν κουνιεται μεχρι να το αδειασω και ο σερβιτορος να φερει αλλο.Τοσο καλα εστιαζω!!!.eat..big smile.
 
Τα παιδια εδω μεσα που ασχολούνται με την σκοποβολη λενε οτι ""Αν εστιασεις εντονα πανω στο πιατο,νομιζεις οτι σταματαει-παγωνει"".Εγω αυτο το παθαινω στα γεματα!!Παγωνει στην θεση του και δεν κουνιεται μεχρι να το αδειασω και ο σερβιτορος να φερει αλλο.Τοσο καλα εστιαζω!!!.eat..big smile.
Καλο το ντουφεκιδι και ο καπνος απ τα "καπνισματα" αλλα ακομα καλυτερος ο καπνος απ τα κρεατικα στα καρβουνα!!!Ασε που φτιαχνει το συνολο ΠΑΡΕΑ!!!!!!!
 
Back
Top