Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

Πολυ καλη ιδέα παιδιά, ευκαιρία να γνωριστούμε απο κοντά (μιας και εχασα την συνάντηση μασαμπουκας!)..Πιστευω θα ερθουμε να ριξουμε τις πουλες μας με τον Θοδωρη, να αυξησουμε και τις συμμετοχες (γτ απο σκορ θα γελασουν και τα αδεσποτα στο διπλανο χωραφι!)
 
Αυτο που εγραψα ειναι δικο μου θεμα - προβλημα, δηλαδη να βελτιωθω και να ειμαι καλυτερος εγω για εμενα. Οι σκοπευτες ειναι σε αλλο επιπεδο ΟΚ. Ο αγωνας ο συγκεκριμενος είναι για κυνηγους και σε σχεση με τον μεσο κυνηγο βλεπεις που εισαι και πορευεσαι. Δεν ειναι δυνατο να μην θες την βελτιωση. Τωρα τα εξτρα ματια που μπορουν να σου πουν κατι παραπανω προφανως και ειναι ευπροσδεκτα και ειναι το μπονους της ημερας μαζι με την παρεα και τον χαβαλε......
 
Εκτός απροόπτου θα παρευρεθώ και γω.. Δεν βάζω το όνομα μου στην λίστα γιατί δεν ξέρω ακόμα αν θα μπορέσω

άσε ρε Γεράσιμε , είπαμε να πάμε εμείς οι κυνηγοί.
Εσύ να πας αλλού............ ( σε κανένα παγκόσμιο FITASC να πούμε ........
) ;);););)
 
Αλλαγή ημερομηνίας παιδιά σε 24/06/2018
Ήρθε η ώρα για τον δεύτερο αγώνα σκοποβολής του Hunterslife! Ο αγώνας θα γίνει την Κυριακή 24 Ιουνίου στον σκοπευτήριο του Σχιστού. Για να μπορέσει να διεξαχθεί ο αγώνας θα πρέπει να έχουμε μαζευτεί αρκετά άτομα μέχρι την Τρίτη 19 Ιουνίου. Φυσικά θα υπάρχουν και κάποια αναμνηστικά δώρα για τους νικητές. Στον αγώνα μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή μόνο μέλη του HL. Δηλώστε συμμετοχή παρακάτω.
  1. ilias7316
  2. Manos
  3. Vasilis
  4. Γιώργος - Altair Lusso
  5. Αλεξανδρος
  6. Θεόφραστος-averel
  7. Vasilis_303
  8. George_M2
 
Last edited by a moderator:
Αλλαγή ημερομηνίας παιδιά σε 24/06/2018
Ήρθε η ώρα για τον δεύτερο αγώνα σκοποβολής του Hunterslife! Ο αγώνας θα γίνει την Κυριακή 24 Ιουνίου στον σκοπευτήριο του Σχιστού. Για να μπορέσει να διεξαχθεί ο αγώνας θα πρέπει να έχουμε μαζευτεί αρκετά άτομα μέχρι την Τρίτη 19 Ιουνίου. Φυσικά θα υπάρχουν και κάποια αναμνηστικά δώρα για τους νικητές. Στον αγώνα μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή μόνο μέλη του HL. Δηλώστε συμμετοχή παρακάτω.
  1. ilias7316
  2. Manos
  3. Vasilis
  4. Γιώργος - Altair Lusso
  5. Αλεξανδρος
  6. Θεόφραστος-averel
  7. Vasilis_303
  8. George_M2
Ρε σεις ειναι νωρις απο τωρα για τις 24/6!
  1. ilias7316
  2. Manos
  3. Vasilis
  4. Γιώργος - Altair Lusso
  5. Αλεξανδρος
  6. Θεόφραστος-averel
  7. Vasilis_303
  8. George_M2
  9. StefanosM
Ελπιζω μην σας κρεμάσω! Για τα φυσιγγακια ειναι κανεις μεσα?
 
Last edited by a moderator:
Back
Top