Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

μπραβο μπραβο και παλι μπραβο.πολλα συγχαρητηρια σε ολους.εγω παντως πονηρα και υπουλα χαμογελα δεν βλεπω.βλεπω τη σιγουρια του ανθρωπου νικητη με την αυτοπεποιθηση ζωγραφισμενη για τη νικη στο προσωπο του.κοιτα τι γραφω τετοια ωρα για 2 τσοκακια.ha haaa.δεν μου εχετε βγαλει ομως τον cotton φωτο σε σκοπευτικες τρυφερες στιγμες ν αγκαλιαζει το κοντακι του οπλου και στεναχωριεμαι.οσο για το πουλμανακι αν ειναι κανενα σ/κ του φλεβαρη να ξερω γιατι θα το ηθελα να συμμετασχω αν μπορω
Ελα μωρέ, αντι για πουλμαν θα βάλουμε βαπορι να ερθουμε κάτω μην ζηλεύεις
 
Συγχαρητήρια σ αυτους το διοργανωσαν και μπραβο σε οσους συμμετείχαν.
Εγω εκανα μια βολτα κατα τις 11 στο δρακοντιο αλλα βρηκα τους συνήθεις που ριχνουν καθε κυριακη και καποιους που δοκιμαζαν καποιες χραπα χρουπα.
 
Χωρίς πρόβατο κομμένα τα χαμόγελα
Δεν μπορούσε να ξεπεράσει και την απουσια του Ζολώτα.my man.
Να και ενας ψηλος μουστακαλης που ειναι μεσα στο μυαλο μου, ΜΗΤΣΟ κατεβα κατω να φαμε τιποτα, γιατι καλα παιδια δεν λεω,αλλα δεν το εχουνbeerbbq2ρε παιδιμουδεν το εχουν:)
 
Ο Γιάννης ήταν όλο έλα να βγάλουμε φωτογραφίες και έλα που σου λέω...χαμογέλα και σε μία όμως ε ομορφάντρα μου .sarcastic.
Μανο θα σε βαλω και εσενα στην πεινα να δουμε το δικο σου το χαμογελακι, αλλα την αλλη φορα δεν θα μου την γλυτωσετε πρωτα θαbeerbbq2και οποιος μπορεσει να σηκωθει ασ παει για.shoot..shoot..very funny..very funny.
 
Συγχαρητήρια σε όσους το αποφάσισαν και το έτρεξαν.Πιστεύω οτι ήταν μια από τις καλύτερες στιγμές του φόρουμ και από αυτές που του δίνουν τη δυναμική που του πρέπει.
Μπράβο σε όλους που συμμετείχαν και στήριξαν την προσπάθεια .
 
μπραβο μπραβο και παλι μπραβο.πολλα συγχαρητηρια σε ολους.εγω παντως πονηρα και υπουλα χαμογελα δεν βλεπω.βλεπω τη σιγουρια του ανθρωπου νικητη με την αυτοπεποιθηση ζωγραφισμενη για τη νικη στο προσωπο του.κοιτα τι γραφω τετοια ωρα για 2 τσοκακια.ha haaa.δεν μου εχετε βγαλει ομως τον cotton φωτο σε σκοπευτικες τρυφερες στιγμες ν αγκαλιαζει το κοντακι του οπλου και στεναχωριεμαι.οσο για το πουλμανακι αν ειναι κανενα σ/κ του φλεβαρη να ξερω γιατι θα το ηθελα να συμμετασχω αν μπορω
Κρητηκιε με το που ξεκινησαμε και με ειδαν επεσε μια παγωμαρα, και σταματησα γιατι δεν ηθελα να τους κομπλαρω, ασε που μολις με ειδε ο διαιτητης μου λεει"ρε δεν ντρεπεσε,βρηκες τα παιδακια,και τα κοροϊδευης, πηγαινε απο εκει" και με εβαλε με τους πρωταθλητες.my man..sarcastic..big smile..big smile.
 
Σας χαιρετώ απο την εξωτική Τζιά. Δεν δήλωσα εξ αρχής συμμετοχή γιατί οι οικογενειακές Διακοπές είχαν προγραμματιστεί ,συγχαρητήρια στους διοργανωτές και στους συμμετέχοντες .....για τους νικητές δες λέω τίποτα ....απλά ήταν τυχεροί που απουσιαζα.....γατάκια .shake hands..shake hands..shake hands..shake hands..shake hands.
 
Back
Top