Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα στο team θελω να παρω 10 κουτες nsi japan trap την καλυτερη τιμη την εχει ο καλκατζακος 5.60 εχει κανεις ιδεα να ρωτησω και πουθενα αλλου?
https://www.outdoorland.gr/σκοποβολ...νων-οπλων-σκοποβολης/nsi-due-skeet-japan.html
Ηλία εδώ στο σάιτ του ο Πέππας λέει 5,3 στη κούτα. Ίσως και ο Παρδαλάκης τα έχει σε καλή τιμή.
 
https://www.outdoorland.gr/σκοποβολη-ειδη-τακτικαλ/ειδη-σκοποβολησ/φυσιγγια-λειοκανων-οπλων-σκοποβολης/nsi-due-skeet-japan.html
Ηλία εδώ στο σάιτ του ο Πέππας λέει 5,3 στη κούτα. Ίσως και ο Παρδαλάκης τα έχει σε καλή τιμή.
Με τον παρδαλακη μιλησα το μεσημερι και δεν εχει καθολου και δεν ξερει ποτε θα ξαναφερουν ειπε !!
 
Άμα θέλεις κάτι πιο φθηνό πάρε από καλκαντζάκο σιρις2 5,30 φοβερό και το νέο low recoil πάλι στα 5,30 !
μαλλον θα παρω τα japan trap απ τον καλκατζακο με 5,60 τουλαχιστον αυτα με ικανοποιουν 100% και ξερω πως δουλευει....περιμενω μια απαντηση ακομα αυριο και αν δεν παω για φορτωμα!
 
Καλημερα μαγκες μου... Η κατασταση ειναι για γελια και για κλαματα... Περνω καλκατζακο και παραγγελνω 10 κουτες ... Μετα απο μια ωρα με περνει πισω και μου λεει αλαξε η τιμη πηγε στα 6.20 ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ ΡΕΕΕΕ !!!!
Και μιλάμε για φυσίγγια που πέρσι η τιμή τους ήταν ακόμα και κάτω από 5 ευρώ. Δυστυχώς έχουν ξεφύγει και τα φυσίγγια όπως και γενικά όλες οι τιμές σήμερα. Οι μισθοί πέφτουν και όλα ανεβαίνουν.
 
Και μιλάμε για φυσίγγια που πέρσι η τιμή τους ήταν ακόμα και κάτω από 5 ευρώ. Δυστυχώς έχουν ξεφύγει και τα φυσίγγια όπως και γενικά όλες οι τιμές σήμερα. Οι μισθοί πέφτουν και όλα ανεβαίνουν.
Του χρόνου τα πράγματα θα είναι ποιο δυσκολα
 
Του χρόνου τα πράγματα θα είναι ποιο δυσκολα
τα μωνα φτηνα φυσιγκια ηλια τα εχη ο ρουμελιωτης σε 24γρ 28 γρ και 30γρ,απλως θελη απο εδω και περα να γηνωνται μαζικες αγωρες με παραιες γιατι και ο ανδρεας καπια στιγμη λογικα θα τα τσιπηση και αυτος αναγκαστηκααααα ;)
 
Για να πετύχεις λίγο πτώση στη τιμή θα πρέπει οι παραγγελίες να είναι άνω των 2000 φυσιγγίων γιατί όσοι τις κρατούν λίγο κάτω βγάζουν ήδη λίγα τι να κόψουν .Και το ποιο πιθανόν χωρίς αυτό να μου αρέσει κιόλας παραγγελία μεγάλη σε εισαγωμενα μόνο εκεί θα πιάσεις χαμηλή τιμή .
 
Του χρόνου τα πράγματα θα είναι ποιο δυσκολα
Δυστυχώς αυτό βλέπω και εγώ Ηλία. Ειδικά για τον κυνηγό της πόλης τα πράγματα γίνονται πολύ δύσκολα.
Τέλος πάντων, την υγεία μας να έχουμε και να μπορούμε να βρισκόμαστε στη φύση. Είναι πολύ κρίμα να βλέπεις κόσμο να σταματάει να κάνει αυτό που αγαπάει για τον έναν ή τον άλλο λόγο.
 
ο ρουμελιωτης μολις τελειωσει το κυνηγι μου ειπε να ξαναμιλησουμε γιατι θα αγορασει καλυκες και να δει τις τιμες . και μου εμεινε ο κενταυρος
ασε φιλε τερμα το κλαμπανισμα στο σκοπευτηριο φετος, στα μονα πιατα 1 ντουφεκια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top