Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Δεν νομίζω ότι μαζεύει άτομα λόγω του φαγητού μετά ,μαζεύει άτομα λόγω σωστής συμπεριφοράς και όμορφων εγκαταστάσεων που τα παραπάνω δείχνουν σεβασμό σε αυτό που κάνουν και στους σκοπευτές - κυνηγούς που πάνε και ρίχνουν .
 
Δεν νομίζω ότι μαζεύει άτομα λόγω του φαγητού μετά ,μαζεύει άτομα λόγω σωστής συμπεριφοράς και όμορφων εγκαταστάσεων που τα παραπάνω δείχνουν σεβασμό σε αυτό που κάνουν και στους σκοπευτές - κυνηγούς που πάνε και ρίχνουν .
Εννοειται οτι δεν μαζευει κοσμο για το φαγητο. Δεν ειναι σισιτιο. Απλως η καλη οργανωση, η φιλικη συμπεριφορα αλλα και η περιποίηση με αυτον τον τροπο καποιες φορες μετα τον αγωνα στον φιλο και πελατη σκοπευτη, σε συνδυασμό με τις εγκαταστασεις το περιβάλλον τις τροχιές κλπ τους φερνει στην κορυφη. Και πρεπει να το αναγνωριζουμε και να τους επιβραβευουμε. Γι αυτο κανει ο αλλος τοσο δρομο και παει μεχρι εκει και αφηνει και τον οβολο του.
 
Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες ξέρετε αν λειτουργεί τό σκοπευτήριο αύριο? Έχω χάσει το τηλέφωνο και δεν μπορώ να επικοινωνήσω.
 
Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες ξέρετε αν λειτουργεί τό σκοπευτήριο αύριο? Έχω χάσει το τηλέφωνο και δεν μπορώ να επικοινωνήσω.
Χρόνια πολλά! Από ότι είδα έβγαλαν ανακοίνωση στη σελίδα τους στο facebook ότι επαναλειτουργούν από αύριο 16/8.
 
Παρέα με τον Γιώργο ( χωρίς το Κύριος..ξέρει αυτός!) @george s k aka Ματαρέζε σε σημερινή προπόνηση στα Ψαχνά για τον αγώνα της άλλης Κυριακής!!

Στο 3 γήπεδο θα κλάψουν μανούλες!!

View attachment 15694
Ελα τώρα δύσκολο το 3....σκόνη τα κάνατε...σας ζηλεύω λίγο τωρα
 
Στο 3 γήπεδο θα κλάψουν μανούλες!!
Εγώ έκλαψα ήδη την Τετάρτη που το έριξα..Πάνω από 10-12 στα 25 δεν έκανα!!!
Και το κακό είναι ότι δεν μπορουσα να καταλάβω που πήγαιναν οι περισσότερες τουφεκιές...ΠΟΛΥ κακό αυτό.
Θα προσπαθήσω να πάω να το ξαναρίξω αν βρώ τον χρόνο γιατί θα γελάσουν και οι πέτρες! :D
 
Παρέα με τον Γιώργο ( χωρίς το Κύριος..ξέρει αυτός!) @george s k aka Ματαρέζε σε σημερινή προπόνηση στα Ψαχνά για τον αγώνα της άλλης Κυριακής!!

Στο 3 γήπεδο θα κλάψουν μανούλες!!

View attachment 15694
με είχε "ψοφήσει" στο κε Γιώργο ο Gerry , και του είπα ,
Gerrako μπορεί να έχω την ηλικία του πατέρα σου αλλά εδώ τα κύριε κομμένα.
θα με φωνάζεις ¨Γιωργάκη" ............ χεχεχε.

Λοιπόν τώρα για το περιβόητο 3 γηπεδο.
Όταν το έριξα πρωτη φορά την τετάρτη δεν ζορίστικα και πολύ.
οκ. έχει 3 μακρυνά και δύσκολα πιατάκια αλλά τα ποιό πολλά τα είχα.
και μετά αρχίσανε όλοι........... δύσκολο γήπεδο , μακρυνά πιάτα , που στο διάολο είμαι δεν μπορω να καταλάβω αν είμαι μπροστά ή πίσω............
Λοιπόν σήμερα ακόντιο που λέει και ο Άρης. Ας το καλό δεν σας ξανακούω ...............
Ανάθεμα αν έκανα και εγώ καμμιά 15αριά ................
Αν πάμε έτσι και στον αγώνα , όχι μανούλες θα κλάψουν αλλά όλο το σόι .............................
 
με είχε "ψοφήσει" στο κε Γιώργο ο Gerry , και του είπα ,
Gerrako μπορεί να έχω την ηλικία του πατέρα σου αλλά εδώ τα κύριε κομμένα.
θα με φωνάζεις ¨Γιωργάκη" ............ χεχεχε.

Λοιπόν τώρα για το περιβόητο 3 γηπεδο.
Όταν το έριξα πρωτη φορά την τετάρτη δεν ζορίστικα και πολύ.
οκ. έχει 3 μακρυνά και δύσκολα πιατάκια αλλά τα ποιό πολλά τα είχα.
και μετά αρχίσανε όλοι........... δύσκολο γήπεδο , μακρυνά πιάτα , που στο διάολο είμαι δεν μπορω να καταλάβω αν είμαι μπροστά ή πίσω............
Λοιπόν σήμερα ακόντιο που λέει και ο Άρης. Ας το καλό δεν σας ξανακούω ...............
Ανάθεμα αν έκανα και εγώ καμμιά 15αριά ................
Αν πάμε έτσι και στον αγώνα , όχι μανούλες θα κλάψουν αλλά όλο το σόι .............................
Δεν μασας πουθενα ρε φίλε, μπαίνεις κ σπας
 
Εγώ έκλαψα ήδη την Τετάρτη που το έριξα..Πάνω από 10-12 στα 25 δεν έκανα!!!
Και το κακό είναι ότι δεν μπορουσα να καταλάβω που πήγαιναν οι περισσότερες τουφεκιές...ΠΟΛΥ κακό αυτό.
Θα προσπαθήσω να πάω να το ξαναρίξω αν βρώ τον χρόνο γιατί θα γελάσουν και οι πέτρες! :D
Aν ξαναπάς για προπόνηση ''διάβασε τους '' πολύ καλά τους δίσκους πρίν ξαναρίξεις καί παίξε επιθετικά ....
 
C - D - E, Τα γαμόπιατα. Χάλασα τις εικόνες μου και τα έκανα μαντάρα. Τι μπρός τι πίσω τί πάνω τί κάτω ότι βαρούσα μόνο κάτι τσάφ κοματάκια ΑΝ έφευγαν.(Εχω μιά υπόνοια ότι πρέπει να σφίξω τσοκ γιατί δεν σου δίνουν πολύ κρέας να δείς,ή να τα παίξω με 7,5)
Εριξα 2 πουλες στο 3 από τις 6 γενικά στο σύνολο, 1 με τον Γιώργο και 1 μόνος μου. Τίποτα. Κολλάω κάποια στιγμή στον 2ο βατήρα και με το κουμπί του no bird και έκανα επαναλήψεις.
Ρε τί ήρεμα τί με τσαμπουκά ....πάει.. μου έσπασε το ηθικό.
Θά προσπαθήσω την Παρασκευή που θα γυρισω (πρώτα ο θεός) από λιγοήμερες διακοπές να πάω να το ξαναρίξω μπάς και...
 
C - D - E, Τα γαμόπιατα. Χάλασα τις εικόνες μου και τα έκανα μαντάρα. Τι μπρός τι πίσω τί πάνω τί κάτω ότι βαρούσα μόνο κάτι τσάφ κοματάκια ΑΝ έφευγαν.(Εχω μιά υπόνοια ότι πρέπει να σφίξω τσοκ γιατί δεν σου δίνουν πολύ κρέας να δείς,ή να τα παίξω με 7,5)
Εριξα 2 πουλες στο 3 από τις 6 γενικά στο σύνολο, 1 με τον Γιώργο και 1 μόνος μου. Τίποτα. Κολλάω κάποια στιγμή στον 2ο βατήρα και με το κουμπί του no bird και έκανα επαναλήψεις.
Ρε τί ήρεμα τί με τσαμπουκά ....πάει.. μου έσπασε το ηθικό.
Θά προσπαθήσω την Παρασκευή που θα γυρισω (πρώτα ο θεός) από λιγοήμερες διακοπές να πάω να το ξαναρίξω μπάς και...
Τι τροχιές έχουν φίλε αυτά τα πιατα κ τι αποστάσεις ;
 
Λουπαριστές τραβέρσες ~από 30++ μέτρα Πχ το C αν δεν με ξεγελάει ξεκινάει από τα 50 + εισερχόμενη λουπαριστή δεξια τραβέρσα και πέφτει
στα 35?
Ρε τι σκούπα , τί τέντωμα τί απευθείας μπροστά...ακόντιο σου λέω...
 
Λουπαριστές τραβέρσες ~από 30++ μέτρα Πχ το C αν δεν με ξεγελάει ξεκινάει από τα 50 + εισερχόμενη λουπαριστή δεξια τραβέρσα και πέφτει
στα 35?
Ρε τι σκούπα , τί τέντωμα τί απευθείας μπροστά...ακόντιο σου λέω...
Κλείσε τσοκ κ πιο χοντρό σκαγι
 
Back
Top