Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

θα είσαι επάνω αύριο ? γιατί εγώ μάλλον θα πάω . ( στην προπόνηση όχι στον αγώνα ....... χεχεχεχε )

............. και ρουτίνα στα Ψαχνά ???? κομματάκι δύσκολο , τουλάχιστον όχι ακόμα.
Τι θα κάνεις αύριο;Άμα δεν βρεις παρέα για ψαχνα έλα Άσπροπυργο!
 
θα είσαι επάνω αύριο ? γιατί εγώ μάλλον θα πάω . ( στην προπόνηση όχι στον αγώνα ....... χεχεχεχε )

............. και ρουτίνα στα Ψαχνά ???? κομματάκι δύσκολο , τουλάχιστον όχι ακόμα.
Απευθείας στον αγώνα θα πάω..Πες ότι πάμε για το κέφι..(και έτσι είναι). ;)
 
Το επίπεδο των σκοπευτών χθές ήταν ψηλό.Ορισμένες τροχιές αρκετά απαιτητικές .Τό αεράκι γινόταν αέρας που καί πού..Το κλίμα γενικά πολύ καλό και ευχάριστο.Ο πρώτος μου αγώνας στα Ψαχνά τελείωσε με 83 πιάτα (θα ήθελα 85) και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από την απόδοσή μου σε σχέση με τον καιρό που ασχολούμαι και τις επισκέψεις μου γενικά στο σκοπευτήριο.Ευχομαι σε κάθε αγώνα που πρόκειται να συμμετέχω να κανω 80-85------ ----------------------90 :) πιάτα για να φεύγω ευχαριστημένος.

Αα.. και ξέχασα να πώ, παρότι είναι ο 5ος? αγώνας γενικά που έχω παιξει και το περιβάλλον αλλά και ο κόσμος γνωστά ,ορισμένες στιγμές το άγχος ήταν εκεί..Η "κουρτίνα" έπεφτε μπροστά μου και εκεί τα πήγαινα σημαδευτά - με εικόνες. Εκεί είναι που το κάνεις ακόντιο το όπλο και αρχίζει η κατρακύλα..... .sarcastic.
 
Last edited:
Το επίπεδο των σκοπευτών χθές ήταν ψηλό.Ορισμένες τροχιές αρκετά απαιτητικές .Τό αεράκι γινόταν αέρας που καί πού..Το κλίμα γενικά πολύ καλό και ευχάριστο.Ο πρώτος μου αγώνας στα Ψαχνά τελείωσε με 83 πιάτα (θα ήθελα 85) και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από την απόδοσή μου σε σχέση με τον καιρό που ασχολούμαι και τις επισκέψεις μου στο σκοπευτήριο.Ευχομαι σε κάθε αγώνα που πρόκειται να συμμετέχω να κανω 80-85------ ----------------------90 :) πιάτα για να φεύγω ευχαριστημένος.

Αα.. και ξέχασα να πώ, παρότι είναι ο 5ος? αγώνας γενικά που έχω παιξει και το περιβάλλον αλλά και ο κόσμος γνωστά ,ορισμένες στιγμές το άγχος ήταν εκεί..Η "κουρτίνα" έπεφτε μπροστά μου και εκεί τα πήγαινα σημαδευτά - με εικόνες. Εκεί είναι που το κάνεις ακόντιο το όπλο και αρχίζει η κατρακύλα.....

............Ο πρώτος μου αγώνας στα Ψαχνά τελείωσε με 83 πιάτα (θα ήθελα 85) .................

άσε ρε τις μετριοφροσύνες . νομίζεις ξεχάσαμε το 25αρι στο Σχιστό ? .yel. .yel. .yel.

95 + θέλω την επόμενη φορά ........

και το πιό σημαντικό ή μάλλον το μόνο σημαντικό είναι .............. να φεύγω ευχαριστημένος. ( όπως και να έχει το σκορ )

Μπράβο και σένα και στον Φάνη (91/100 12η θέση ).

Επίσης να πω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ στον CAESAR (94/100 4η θέση )
 
Επίσης να πω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ στον CAESAR (94/100 4η θέση )
Δεν το ξέρω προσωπικά το παιδί ούτε ότι γράφει εδώ μέσα, ΑΛΛΑ επειδή χθες ετυχε να ρίχνει μπροστά μου καθώς χάζευα την επόμενή μου πούλα έβλεπα έναν ολοκληρωμένο σκοπευτή που χαιρόσουν να τον κοιτάς ,τόσο την επώμισή του,το στύλ του (δεν ειχε ΚΑΘΟΛΟΥ έπαρση)και τέλος την απόδοσή του.
Αν δεν κάνω λάθος έριχνε με f3. Μπράβο του.φαινόταν ότι θα κάνει σκορ.(επαιξε και στα shoot off αν δεν κάνω λάθος αλλά δεν τα είδα όλα γιατί έπρεπε να φύγω).
 
Δεν το ξέρω προσωπικά το παιδί ούτε ότι γράφει εδώ μέσα, ΑΛΛΑ επειδή χθες ετυχε να ρίχνει μπροστά μου καθώς χάζευα την επόμενή μου πούλα έβλεπα έναν ολοκληρωμένο σκοπευτή που χαιρόσουν να τον κοιτάς ,τόσο την επώμισή του,το στύλ του (δεν ειχε ΚΑΘΟΛΟΥ έπαρση)και τέλος την απόδοσή του.
Αν δεν κάνω λάθος έριχνε με f3. Μπράβο του.φαινόταν ότι θα κάνει σκορ.(επαιξε και στα shoot off αν δεν κάνω λάθος αλλά δεν τα είδα όλα γιατί έπρεπε να φύγω).

με F3 VANTAGE 81 το οποίο το πήρε λίγες ημέρες πριν το πανευρωπαϊκό.
που και εκεί έκανε εξαιρετική εμφάνιση.
 
Δεν το ξέρω προσωπικά το παιδί ούτε ότι γράφει εδώ μέσα, ΑΛΛΑ επειδή χθες ετυχε να ρίχνει μπροστά μου καθώς χάζευα την επόμενή μου πούλα έβλεπα έναν ολοκληρωμένο σκοπευτή που χαιρόσουν να τον κοιτάς ,τόσο την επώμισή του,το στύλ του (δεν ειχε ΚΑΘΟΛΟΥ έπαρση)και τέλος την απόδοσή του.
Αν δεν κάνω λάθος έριχνε με f3. Μπράβο του.φαινόταν ότι θα κάνει σκορ.(επαιξε και στα shoot off αν δεν κάνω λάθος αλλά δεν τα είδα όλα γιατί έπρεπε να φύγω).

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Συγχαρητήρια και σε σένα για την παρουσία σου και το σκορ. Την επόμενη φορά να βρεθούμε να γνωριστούμε κιόλας.
 
Την Κυριακή που μας έρχεται ο πρώτος 50άρης αγώνας Sporting στην Ελλάδα είναι γεγονός.. Πάρτε γαλότσες και ελάτε να δείτε τι σημαίνει σκοποβολή σε κυνηγετικά τερεν και επίσης για μένα στο Sporting αποδεικνύεις τι τουφέκι είσαι γιατί διαγωνίζεσαι σε πιάτα που δεν τα έχεις προπονηθεί.. Θα τα τουφεκίσεις μια φορά και τέλος. ;)
 
Back
Top