Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

ρε παιδιά οι ξένοι τι τούφεκοι είναι :cool: παίζουν σε άλλα επίπεδα

ο καημένος ο Tamas Jerri δεν έκανε 100/100,,ήταν στημένος στον βατήρα με το perazzi hightech,βαζει φυσίγγια κλείνει και το ρημάδι έριξε μόνο του και του έδωσε το ένα πιάτο zero,,δεν ξέρω αν το ζήτησε και έριξε μόνο του το όπλο ή αν δεν το ζήτησε αλλά φαντάζομαι αν δεν το είχε ζητήσεικαι έριξε μόνο το όπλο δεν θα ήταν επανάληψη ;

εμένα σήμερα δεν μου βγήκε και φάνηκε με το που ξεκίνησα από Αθήνα είπα δεν θα ρίξω σήμερα έχω φοβερό πονοκέφαλο,με έσκισε και το ταξίδι μέχρι να φτάσω και πραγματικά πήγα και έριξα σαν ζόμπι,,μου βγήκε μετά όμως στην ταβέρνα με τους φίλους :D
Παύλο στην ομάδα σου υπάρχει καί χωριανός (Κύπριος) ;
 
Αν και σήμερα αλλάξαμε σειρά νομίζω ναι παίζει ένας,,αν μου πεις όνομα να το τσεκαρω αύριο
 
95/100 είναι αξιοπρεπές αποτέλεσμα Γιώργο συγκριτικά με το τι πλεονεκτήματα έχουν πολλοί ξ'ενοι

εννοείται ότι δεν μπορούν να συγκριθούν οι Έλληνες με τους ξένους σε επίπεδο παροχών και υποστήριξης.
και όντως το 95/100 είναι σπουδαίο αποτέλεσμα , και βέβαια εξαρτάται τι πίστες έχουν παίξει ( υπάρχουν δύσκολες και πιό εύκολες ) απλά θα ήθελα - ευχόμουν να "είχανε" ημέρα , έτσι για να μπούμε στο μάτι στους ξένους.
Θυμάμαι στην προηγούμενη φορά την πρώτη ημέρα ο Κατσιώτης είχε κάνει 99/100 και ο SPADA τα είχε δει όλα..... :p:p:p

Όλα τα παιδιά που συμμετέχουν αξίζουν πολλά μπράβο και τις καλλίτερες ευχές μας για την συνέχεια.

............... ακούς ρε συ Παύλο .............. γερά φιλαράκι .......... γερά και μπράβο.fgr2fgr2
 
τέλος του αγώνα με νικητή τον Andras Szerdahelyi με 199/200

ο πρώτος μου 200ρης αγώνας,δύσκολος αγώνας που έπρεπε να διαχειριστείς 2 πούλες την ημέρα,με πολλές συμμετοχές και πραγματικά πολύ υψηλό το επίπεδο όπου ένα πιάτο στοιχίζει και σε κατεβάζει αρκετές θέσεις κάτω

έκλεισα με 152 πιάτα ήμουν άτυχος σε δύο γήπεδα που δεν μου βγήκαν,αποκόμισα όμως πολλές εικόνες ρίχνοντας δίπλα σε καλούς σκοπευτές και αναθεώρησα πολλά ,δεν είναι ούτε το φυσίγγι ούτε το τσοκ ούτε το όπλο ,,,είναι παιχνίδι μυαλού και ψυχολογίας !!!

την τελευταία πούλα την έριξα με ρώσσους και φέυγοντας με έπιασαν 3 από αυτούς μου λένε σήμερα πετάμε για ρωσσία αυτά δικά σου,,,με φόρτωσαν με game bore και κάτι δικά τους ρωσσικά φυσίγγια φοβερή και ευχάριστοι τύποι !

εύχομαι να ξανα ζήσω κάτι ανάλογο και θα προσπαθήσω να πάω σε κάποιον αγώνα στο εξωτερικό !
 
Last edited:
Παύλο συγχαρητήρια για την συμμετοχή και το αποτέλεσμα!!!Και μόνο η συμμετοχή σε τέτοιους αγώνες και σε αυτό το μέρος(Ψαχνά Εύβοιας)είναι πανέμορφη εμπειρία!!εύχομαι ν ξαναβρεθώ σε grand prix εκεί!!συγχαρητήρια και πάλι!!
 
τέλος του αγώνα με νικητή τον Andras Szerdahelyi με 199/200

ο πρώτος μου 200ρης αγώνας,δύσκολος αγώνας που έπρεπε να διαχειριστείς 2 πούλες την ημέρα,με πολλές συμμετοχές και πραγματικά πολύ υψηλό το επίπεδο όπου ένα πιάτο στοιχίζει και σε κατεβάζει αρκετές θέσεις κάτω

έκλεισα με 152 πιάτα ήμουν άτυχος σε δύο γήπεδα που δεν μου βγήκαν,αποκόμισα όμως πολλές εικόνες ρίχνοντας δίπλα σε καλούς σκοπευτές και αναθεώρησα πολλά ,δεν είναι ούτε το φυσίγγι ούτε το τσοκ ούτε το όπλο ,,,είναι παιχνίδι μυαλού και ψυχολογίας !!!

την τελευταία πούλα την έριξα με ρώσσους και φέυγοντας με έπιασαν 3 από αυτούς μου λένε σήμερα πετάμε για ρωσσία αυτά δικά σου,,,με φόρτωσαν με game bore και κάτι δικά τους ρωσσικά φυσίγγια φοβερή και ευχάριστοι τύποι !

εύχομαι να ξανα ζήσω κάτι ανάλογο και θα προσπαθήσω να πάω σε κάποιον αγώνα στο εξωτερικό !
Μπράβο για την συμμετοχή και το αποτέλεσμα Παύλο!
Πιστεύω ήταν μια μοναδική εμπειρία .
 
Χάριν ιστορίας πέραν του νικητή Andras στο ατομικό ισοβάθμισαν στην 2η θέση 2 Κύπριοι με 196 (Ντίνος , Λεύκιος ) όπου έχασαν στο μπαράζ .
Πολύ μεγάλοι σκοπευτές όπως καί ο Χάρης πού παρόλη την μέτρια εμφάνιση του για τις δυνατότητες του (187/200) κέρδισαν το αργυρό σε επίπεδο ομαδικό .Μπράβο τους .Έχουμε 10-14 σκοπευτές τώρα που είναι πολύ μεγάλων δυνατοτήτων .
http://englishsportingclays.co.uk/wp-content/uploads/2019/06/EUROCOMPAK.pdf
http://englishsportingclays.co.uk/compak/european-championship/results
 
Last edited:
τέλος του αγώνα με νικητή τον Andras Szerdahelyi με 199/200

ο πρώτος μου 200ρης αγώνας,δύσκολος αγώνας που έπρεπε να διαχειριστείς 2 πούλες την ημέρα,με πολλές συμμετοχές και πραγματικά πολύ υψηλό το επίπεδο όπου ένα πιάτο στοιχίζει και σε κατεβάζει αρκετές θέσεις κάτω

έκλεισα με 152 πιάτα ήμουν άτυχος σε δύο γήπεδα που δεν μου βγήκαν,αποκόμισα όμως πολλές εικόνες ρίχνοντας δίπλα σε καλούς σκοπευτές και αναθεώρησα πολλά ,δεν είναι ούτε το φυσίγγι ούτε το τσοκ ούτε το όπλο ,,,είναι παιχνίδι μυαλού και ψυχολογίας !!!

την τελευταία πούλα την έριξα με ρώσσους και φέυγοντας με έπιασαν 3 από αυτούς μου λένε σήμερα πετάμε για ρωσσία αυτά δικά σου,,,με φόρτωσαν με game bore και κάτι δικά τους ρωσσικά φυσίγγια φοβερή και ευχάριστοι τύποι !

εύχομαι να ξανα ζήσω κάτι ανάλογο και θα προσπαθήσω να πάω σε κάποιον αγώνα στο εξωτερικό !
Συγχαρητήρια για τη συμμετοχή Παύλο.
Είναι μεγάλη εμπειρία.
 
...........,αποκόμισα όμως πολλές εικόνες ρίχνοντας δίπλα σε καλούς σκοπευτές και αναθεώρησα πολλά ,δεν είναι ούτε το φυσίγγι ούτε το τσοκ ούτε το όπλο ,,,είναι παιχνίδι μυαλού και ψυχολογίας !!!
Έτσι ακριβώς ;)
 
τέλος του αγώνα με νικητή τον Andras Szerdahelyi με 199/200

ο πρώτος μου 200ρης αγώνας,δύσκολος αγώνας που έπρεπε να διαχειριστείς 2 πούλες την ημέρα,με πολλές συμμετοχές και πραγματικά πολύ υψηλό το επίπεδο όπου ένα πιάτο στοιχίζει και σε κατεβάζει αρκετές θέσεις κάτω

έκλεισα με 152 πιάτα ήμουν άτυχος σε δύο γήπεδα που δεν μου βγήκαν,αποκόμισα όμως πολλές εικόνες ρίχνοντας δίπλα σε καλούς σκοπευτές και αναθεώρησα πολλά ,δεν είναι ούτε το φυσίγγι ούτε το τσοκ ούτε το όπλο ,,,είναι παιχνίδι μυαλού και ψυχολογίας !!!

την τελευταία πούλα την έριξα με ρώσσους και φέυγοντας με έπιασαν 3 από αυτούς μου λένε σήμερα πετάμε για ρωσσία αυτά δικά σου,,,με φόρτωσαν με game bore και κάτι δικά τους ρωσσικά φυσίγγια φοβερή και ευχάριστοι τύποι !

εύχομαι να ξανα ζήσω κάτι ανάλογο και θα προσπαθήσω να πάω σε κάποιον αγώνα στο εξωτερικό !

Παιχνιδι του μυαλου ειναι Παυλο. Οι εμπειροι το διαχειριζονται, εγω παντως χανομαι και θελω ωρα να διορθωσω το οποιο λαθος

Χαιρομαι παντως για την εμπειρια σου και ευχομαι ο επομενος αγωνας να ειναι ακομα πιο ψηλα
 
183/200 για μένα σε ένα πανευρωπαϊκό με παρά πολύ απαιτητικά πιάτα.. Ακουγα κάποιους να λένε στην προπονηση εύκολα είναι μωρε και μέσα μου γελαγα.. Τεσπα συγχαρητήρια για την άψογη διοργάνωση και σε όλους τους αθλητές που έλαβαν μέρος
 
183/200 για μένα σε ένα πανευρωπαϊκό με παρά πολύ απαιτητικά πιάτα.. Ακουγα κάποιους να λένε στην προπονηση εύκολα είναι μωρε και μέσα μου γελαγα.. Τεσπα συγχαρητήρια για την άψογη διοργάνωση και σε όλους τους αθλητές που έλαβαν μέρος

Αμα τα κοιτας απεξω ή τα ριχνεις μονα χωρις την πιεση, ολα ευκολα φαινονται. Συγχαρητηρια φιλε
 
183/200 για μένα σε ένα πανευρωπαϊκό με παρά πολύ απαιτητικά πιάτα.. Ακουγα κάποιους να λένε στην προπονηση εύκολα είναι μωρε και μέσα μου γελαγα.. Τεσπα συγχαρητήρια για την άψογη διοργάνωση και σε όλους τους αθλητές που έλαβαν μέρος
Συγχαρητήρια για την επίδοση σου Γεράσιμε!
 
Παυλο κ Γεράσιμε συγχαρητήρια για την συμμετοχή κ την απόδοση... Να είστε γεροι να ρίξετε κ σε πολλούς ακόμα...
Πρέπει να είναι ωραία εμπειρία, αν το κόστος δεν ήταν τόσο μεγάλο για κάποιον που έρχεται από μακριά θα ήθελα πολύ να ζήσω μια τέτοια εμπειρία...
 
Back
Top