Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Ο Καστελλάνι έχει φέρει την όλη την Ιταλία στο φορτηγό του μιλάμε για πολύ πραμα και καλές τιμές
Μια θήκη πήρα για το όπλο στα €40,,,ο αντιπρόσωπος μας τις έχει €55 .sarcastic.



Έχει έρθει η Blaser η Beretta για σέρβις όπλων και διάφορα άλλα μαγαζιά
 
Ναι Διαμαντή ο Σωτήρης είναι

Και τα αναμνηστικά μας,,τσάντα με το λογότυπο του πανευρωπαϊκού,αρωματικό gamebore για το αμάξι,μπρελόκ beretta ,μπρελόκ φυσιγγι bornaghi, στυλό της Ήρων και το πρόγραμμα μου


image upload
Μπρελόκ φυσίγγι Bornaghi θέλωωωωωωωωωωωωωωωω ........
.love..love..love..love.
 
Ο Καστελλάνι έχει φέρει την όλη την Ιταλία στο φορτηγό του μιλάμε για πολύ πραμα και καλές τιμές
Μια θήκη πήρα για το όπλο στα €40,,,ο αντιπρόσωπος μας τις έχει €55 .sarcastic.



Έχει έρθει η Blaser η Beretta για σέρβις όπλων και διάφορα άλλα μαγαζιά

έχουν και όπλα να πάρουμε μάτι ή μόνο για σέρβις ????
 
που βλεπουμε αποτελεσματα?

http://www.fitascliveresults.com/live/

κάνε copy τον σύνδεσμο σε έναν browser (γιατί με κλικ δεν δουλεύει πάντα , δεν ξέρω γιατί ) και πάτα την πρώτη επιλογή
και μετά πάτα τον μπλε φακό δίπλα π.χ. στο OPEN.
και κάνε scroll down την σελίδα.
 
Last edited:
DAY 1

17 αθλητές 50/50
24 αθλητές 49/50
41 αθλητές 48/50
32 αθλητές 47/50

δλδ 114 από τους 418 είναι στο παιχνίδι ..........................:eek::eek::eek:

θα γίνει της κολάσεως .............

ο Ψυλλάκης 50/50 .......... εύγε.

Χάλια τα αποτελέσματα απ'ότι βλέπω .sarcastic..sarcastic.
 
σήμερα δεν πήγαμε καλά.

πρώτοι Έλληνες , Κοιλάκος , Ψυλλάκης , Κατσιώτης , με 95/100 στην ............ 52η θέση μαζί με άλλους 25 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 αθλητής 100/100
7 αθλητές 99/100
10 >> 98/100
19 >> 97/100
14 >> 96/100
28 >> 95/100
95/100 είναι αξιοπρεπές αποτέλεσμα Γιώργο συγκριτικά με το τι πλεονεκτήματα έχουν πολλοί ξ'ενοι
 
ρε παιδιά οι ξένοι τι τούφεκοι είναι :cool: παίζουν σε άλλα επίπεδα

ο καημένος ο Tamas Jerri δεν έκανε 100/100,,ήταν στημένος στον βατήρα με το perazzi hightech,βαζει φυσίγγια κλείνει και το ρημάδι έριξε μόνο του και του έδωσε το ένα πιάτο zero,,δεν ξέρω αν το ζήτησε και έριξε μόνο του το όπλο ή αν δεν το ζήτησε αλλά φαντάζομαι αν δεν το είχε ζητήσεικαι έριξε μόνο το όπλο δεν θα ήταν επανάληψη ;

εμένα σήμερα δεν μου βγήκε και φάνηκε με το που ξεκίνησα από Αθήνα είπα δεν θα ρίξω σήμερα έχω φοβερό πονοκέφαλο,με έσκισε και το ταξίδι μέχρι να φτάσω και πραγματικά πήγα και έριξα σαν ζόμπι,,μου βγήκε μετά όμως στην ταβέρνα με τους φίλους :D
 
Back
Top