Σκοπευτήριο Χανίων

τον συγκεκριμενο τον ειδα καμποσο, γιατι εριχνε στην ιδια πουλα με τον Ουγγρο. Ομολογω πως εντυπωσιαστικα, εριχνε παρα πολυ καλα
Η δυνατή πούλα είναι πολύ καλό ''βάπτισμα'' απόκτησης εμπειριών για τους νεαρούς .
 
Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά από την Κύπρο που σε κάθε μεγάλη διοργάνωση όταν γίνεται στα Χανιά μας τιμούν με την παρουσία τους χρόνια τώρα και ιδιαίτερα στον Λουκά τον ψιμολοφειτη που δεν έχει λείψει σχεδόν ποτέ
Να τον ανακηρύξετε επίτιμο δημότη Χανίων ...o_O:)
Πέρασαν ναί πολλά υποσχόμενα ταλέντα απο τα Χανιά χάρις στον Λούκα .
 
Να τον ανακηρύξετε επίτιμο δημότη Χανίων ...o_O:)
Πέρασαν ναί πολλά υποσχόμενα ταλέντα απο τα Χανιά χάρις στον Λούκα .
Νομιζω εχουν αδελφοποιηθει σκοπευτικοι συλλογοι Χανιων και Κυπρου, δε ξερω ποιοι ομως. Σε καθε περιπτωση ομως νομιζω οτι και ο ιδιος αισθανεται το ιδιο οικεια εδω, οποτε μια ανακυρηξη επιτημου δημοτη, ισως ειναι το επομενο βημα ;)
 
Νομιζω εχουν αδελφοποιηθει σκοπευτικοι συλλογοι Χανιων και Κυπρου, δε ξερω ποιοι ομως. Σε καθε περιπτωση ομως νομιζω οτι και ο ιδιος αισθανεται το ιδιο οικεια εδω, οποτε μια ανακυρηξη επιτημου δημοτη, ισως ειναι το επομενο βημα ;)
ΒΑΡΔΑΣ με ΣΚΟΛΕΥ
 
Να τον ανακηρύξετε επίτιμο δημότη Χανίων ...o_O:)
Πέρασαν ναί πολλά υποσχόμενα ταλέντα απο τα Χανιά χάρις στον Λούκα .
Νομιζω εχουν αδελφοποιηθει σκοπευτικοι συλλογοι Χανιων και Κυπρου, δε ξερω ποιοι ομως. Σε καθε περιπτωση ομως νομιζω οτι και ο ιδιος αισθανεται το ιδιο οικεια εδω, οποτε μια ανακυρηξη επιτημου δημοτη, ισως ειναι το επομενο βημα ;)
Από το 1990 έχει γίνει αδελφοποίηση του σκοπ. συλλόγου Χανίων ΒΑΡΔΑΣ (που διοργάνωσε και φέτος το Grand Prix) με την ΣΚΟΛΕΥ (Σκοπευτική Οργάνωση Λευκωσίας), με πρωτοβουλία των τότε προέδρων τους, Μανώλη Καλλιγέρη και Λάκη Ψημολοφίτη.
 
Να τον ανακηρύξετε επίτιμο δημότη Χανίων ...o_O:)
Πέρασαν ναί πολλά υποσχόμενα ταλέντα απο τα Χανιά χάρις στον Λούκα .
Δε του λέτε να βρει ένα μαγαζί να συνεργαστεί εδώ μπας και μας έρθουν τα φυσίγγια του
 
Δυστυχως λογοι υγειας της σκυλιτσας μου δε μου επετρεψαν να ειμαι πανω χτες. Βλεποντας ομως τα σκορ καταλαβαινω οτι ηταν ωραιος ο αγωνας. Φετος η χρονια δεν με ηθελε, δε πειραζει ομως, ευχομαι σε ολους υγεια να βρεθουμε ξανα την επομενη
 
Καλό ταξίδι Βίκτωρα...δεν σε συνάντησα ποτέ αλλά μου έδωσες την εντύπωση ενός ανθρώπου με πραγματικές αξίες.... ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάσει,τα συλλυπητήρια στους οικείους!
Tην ίδια αίσθηση έχω και εγώ κρίμα για τον άνθρωπο..........
 
Back
Top