Σκοπευτήριο Χανίων

Την άλλη φορά φίλε Στέλιο...με τι έριχνες?
Με δίκαννο σ/π SKB ...

Tα Σαββατοκυριακα ρε σεις να ανεβαινετε να ερχομαστε και μεις.
Ναι ρε, εσείς είστε πολυάσχολοι και δεν μπορείτε Δευτέρα - Τετάρτη, παρά μόνο ΣΚ ... .yelling.

.... Θα ανέβω σήμερα...
Κι εγώ ... (εκτός απροόπτου) ... :)
 
Ειναι η εποχη που ξεκιναω τα φυτεματα και τους καθαρισμους ρε συ. Δεν εχει αλλαξει ακομα και η ωρα οποτε δεν με βολευει και τοσο. Πιο καλοκαιρακι, τον καφε μας θα τον πινουμε, γιατι να ριξω απογευμα δεν...
 
Ειναι η εποχη που ξεκιναω τα φυτεματα και τους καθαρισμους ρε συ. Δεν εχει αλλαξει ακομα και η ωρα οποτε δεν με βολευει και τοσο. Πιο καλοκαιρακι, τον καφε μας θα τον πινουμε, γιατι να ριξω απογευμα δεν...
Βικτωρα αυτό που λες για το απόγευμα,μου το έχει πει και ο Μητσος ότι δεν φαίνονται καθαρά τα πιατα.αυτο εννοείς και εσυ?
 
Ναι Γιαννη. Εγω που ριχνω και χωρις γυαλια, εχω θεματακι, και προτιμω να το κανω πρωι με σωστο φωτισμο, παρα στο περιπου το απογευμα.

Ο καφες ομως που ερχομαι να πινω, δεν αλλαζει
 
Ναι Γιαννη. Εγω που ριχνω και χωρις γυαλια, εχω θεματακι, και προτιμω να το κανω πρωι με σωστο φωτισμο, παρα στο περιπου το απογευμα.

Ο καφες ομως που ερχομαι να πινω, δεν αλλαζει
Σε καταλαβαίνω.ορισμενα πιατα κιόλας πέφτουν ακριβώς πάνω στον ήλιο την ώρα που πας να ρίξεις.το πάνω ήταν καλύτερο γήπεδο για το απόγευμα αλλά δεν ξέρω γιατί δεν το δουλεύουν τουλάχιστον απογεύματα.
 
Σε καταλαβαίνω.ορισμενα πιατα κιόλας πέφτουν ακριβώς πάνω στον ήλιο την ώρα που πας να ρίξεις.το πάνω ήταν καλύτερο γήπεδο για το απόγευμα αλλά δεν ξέρω γιατί δεν το δουλεύουν τουλάχιστον απογεύματα.
Τι να πούμε και εμείς που μας έχουν φάει οι .....πέτρες ......sarcastic.


Από ένα βιντεάκι του Ευριπίδη που είχα δει έχετε φοβερό σκοπευτήριο. .shake hands.
 
Τι να πούμε και εμείς που μας έχουν φάει οι .....πέτρες ......sarcastic.


Από ένα βιντεάκι του Ευριπίδη που είχα δει έχετε φοβερό σκοπευτήριο. .shake hands.
Πωπω ρε Γιάννη για νταμάρι το πέρασα.ειναι φοβερό το σκοπευτήριο μας,απλα ήθελαν μια κλήση τα stand προς τα δεξιά για να μην το πιάνει ο ήλιος το απόγευμα.κατασκευαστκο λάθος εξαρχής.
 
Καλά περάσαμε και σήμερα σκοπευτήριο! Εγώ έριξα μέτρια 19 πιάτα έκανα σε μια πουλά που εριξα ,με αλλαγμένα μερικά πιάτα..ο Στέλιος έριξε καλυτερα με τα brain βιδωμένα στο SKB! γνώρισα και τον Ευτυχή και τα είπαμε,ο οποίος όσο πάει βελτιώνετε.
 
Καλά περάσαμε και σήμερα σκοπευτήριο! Εγώ έριξα μέτρια 19 πιάτα έκανα σε μια πουλά που εριξα ,με αλλαγμένα μερικά πιάτα..ο Στέλιος έριξε καλυτερα με τα brain βιδωμένα στο SKB! γνώρισα και τον Ευτυχή και τα είπαμε,ο οποίος όσο πάει βελτιώνετε.
Έκανες 19 και είναι μέτρια;; .what..asking.
 
Πωπω ρε Γιάννη για νταμάρι το πέρασα.ειναι φοβερό το σκοπευτήριο μας,απλα ήθελαν μια κλήση τα stand προς τα δεξιά για να μην το πιάνει ο ήλιος το απόγευμα.κατασκευαστκο λάθος εξαρχής.
Παλιό νταμάρι ήταν Γιάννη .....:)
 
Καλά περάσαμε και σήμερα σκοπευτήριο! Εγώ έριξα μέτρια 19 πιάτα έκανα σε μια πουλά που εριξα ,με αλλαγμένα μερικά πιάτα..ο Στέλιος έριξε καλυτερα με τα brain βιδωμένα στο SKB! γνώρισα και τον Ευτυχή και τα είπαμε,ο οποίος όσο πάει βελτιώνετε.
Γιαννη πολυ καλα εριξες!μονο ενα πιατο δεν βρηκες και σου χαμηλωσε το σκορ επειδη το ειχαν 4 φορες στην πουλα και ισως και παραπανω!το κακο με το σκοπευτηριο των χανιων ειναι η τακτικη που ακολουθουν τωρα τελευταια να μην μπορεις να ζητησεις οποιο πιατο θελεις γιατι ειναι φωνοπουλ!και αν εγω εχω ενα προβλημα σε ενα και μονο πιατο πρεπει δηλαδη να ριξω 4 πουλες για να το βρω και να φαω κανενα 60ευρω!απαραδεκτο και ιδιως για αυτους που εχουν και σκοπευτικη ταυτοτητα!
 
Γιαννη πολυ καλα εριξες!μονο ενα πιατο δεν βρηκες και σου χαμηλωσε το σκορ επειδη το ειχαν 4 φορες στην πουλα και ισως και παραπανω!το κακο με το σκοπευτηριο των χανιων ειναι η τακτικη που ακολουθουν τωρα τελευταια να μην μπορεις να ζητησεις οποιο πιατο θελεις γιατι ειναι φωνοπουλ!και αν εγω εχω ενα προβλημα σε ενα και μονο πιατο πρεπει δηλαδη να ριξω 4 πουλες για να το βρω και να φαω κανενα 60ευρω!απαραδεκτο και ιδιως για αυτους που εχουν και σκοπευτικη ταυτοτητα!
Σε βρίσκω λίγο άδικο απεναντι στον Παναγιώτη ο οποιος παλεύει μονος του τις μηχανές όσο αφορα και το σερβις και τα γεμισματα τους.κανει οτι καλυτερο μπορει και αλλάζει τα σχήματα όσο πιο συχνα μπορει.το φωνοπουλ μια χαρα ειναι.ακομα και τη κυριακη που ειχε βάλει τα sim κι εγω παραπονέθηκα αλλα μια χαρα ητανε γιατι κάποια στιγμη πρεπει να μαθουμε να ριχνουμε ετσι. Το οτι εχουμε σκοπευτική ταυτοτητα δεν δινει κάποιο δικαίωμα παραπανω.μπορεις να ζητησεις απ τον κουριδακη μερες που δεν εχει κοσμο ν ανοίξει ενα αλλο γηπεδο και να ρίξεις οποιο πιάτο θελεις.όταν θα πας σε αγώνα τι θα κανεις όταν το σχημα δεν εχει καμμια σχεση μ αυτο που ρίχνεις στη προπονηση? Θα ζητάς συγκεκριμενα πιάτα?
 
Σε βρίσκω λίγο άδικο απεναντι στον Παναγιώτη ο οποιος παλεύει μονος του τις μηχανές όσο αφορα και το σερβις και τα γεμισματα τους.κανει οτι καλυτερο μπορει και αλλάζει τα σχήματα όσο πιο συχνα μπορει.το φωνοπουλ μια χαρα ειναι.ακομα και τη κυριακη που ειχε βάλει τα sim κι εγω παραπονέθηκα αλλα μια χαρα ητανε γιατι κάποια στιγμη πρεπει να μαθουμε να ριχνουμε ετσι. Το οτι εχουμε σκοπευτική ταυτοτητα δεν δινει κάποιο δικαίωμα παραπανω.μπορεις να ζητησεις απ τον κουριδακη μερες που δεν εχει κοσμο ν ανοίξει ενα αλλο γηπεδο και να ρίξεις οποιο πιάτο θελεις.όταν θα πας σε αγώνα τι θα κανεις όταν το σχημα δεν εχει καμμια σχεση μ αυτο που ρίχνεις στη προπονηση? Θα ζητάς συγκεκριμενα πιάτα?
Αδικος δε θα το ελεγα!!οταν ολο το χειμωνα στηριξα το σκοπευτηριο και δυο και τρεις φορες τη βδομαδα ενω τα τα πιο πολλα παιδια πηγαιναν μονο για κυνηγι!!ο εγκεφαλος πρεπει να μαθει να σπαει τα πιατακια σε ολες τις τροχιες πολυ πριν απο την προπονηση του αγωνα!αν περιμενεις τον αγωνα καλημερα!σε αυτους το ιδιο κοστιζει να σου ριξουν το ιδιο πιατο οταν το θες αν εξαιρεσεις τo λαγο badoo κτλ!!!
 
Έκανες 19 και είναι μέτρια;; .what..asking.
Βασίλη το σχήμα ήταν σχετικά εύκολο.θα μπορουσα να ρίξω λίγο καλυτερα..αλλά αυτό το 3 με παίδεψε πολύ.ευκολο πιάτο κατα τα αλλά.εισερχομενο χαμηλό από απέναντι με λοξή πορεία μπροστά από το γήπεδο,που έπεφτε στα 15-25 μέτρα ανάλογα τον βατήρα.
 
Αδικος δε θα το ελεγα!!οταν ολο το χειμωνα στηριξα το σκοπευτηριο και δυο και τρεις φορες τη βδομαδα ενω τα τα πιο πολλα παιδια πηγαιναν μονο για κυνηγι!!ο εγκεφαλος πρεπει να μαθει να σπαει τα πιατακια σε ολες τις τροχιες πολυ πριν απο την προπονηση του αγωνα!αν περιμενεις τον αγωνα καλημερα!σε αυτους το ιδιο κοστιζει να σου ριξουν το ιδιο πιατο οταν το θες αν εξαιρεσεις τo λαγο badoo κτλ!!!
Δηλαδη με τη δικιά σου λογική οι σκηταδες και οι τραπαδοροι που πανε 4 φορες τη βδομαδα και ρίχνουνε 8 και 10 πουλες τη φορα θεωρητικά εχουν χτίσει το σκοπευτηριο κι αν γουσταρουν μπορούν να σου απαγορεύσουν και να παίξεις.δε παει ετσι.τεσπα οπως νομιζεις
 
Κάπου έχετε δίκιο και οι δυο! Ωραίο το φωνοπουλ.και εμένα μου αρέσει.αλλα καμία φορα χρειάζεται και λίγη προπόνηση.αν ήταν ευκολο δεν ξέρω κατα ποσό να το έκανε μια-δυο φορές την βδομάδα χειροκίνητο για προπόνηση σε πιάτα που μας δυσκολεύουν.Μητσο σε ξέχασα,όπως και τον αδελφό μου που ήσασταν και εσεις παρόντες, και ρίξατε και οι δυο αρκετά καλά με 23 και 21 πιάτα αντίστοιχα.
 
Κάπου έχετε δίκιο και οι δυο! Ωραίο το φωνοπουλ.και εμένα μου αρέσει.αλλα καμία φορα χρειάζεται και λίγη προπόνηση.αν ήταν ευκολο δεν ξέρω κατα ποσό να το έκανε μια-δυο φορές την βδομάδα χειροκίνητο για προπόνηση σε πιάτα που μας δυσκολεύουν.
Αυτο πρεπει να ζητηθεί απο μας στον κουριδακη με ωραιο τροπο.αυτος ειναι υπεύθυνος σκοπευτηριου οχι ο παναγιωτης γιαννη και με τέτοια τροπο ώστε να μην φανεί οτι υπαίτιος ειναι ο Πανάγος.για να θυμηθούμε όλοι πριν τον Παναγιώτη τι γινοτανε.οι μισές μηχανές δε δουλευανε.οποιες μηχανές ητανε άδειες δεν παίζανε γιατι δεν τις γεμιζανε. τα σχήματα δεν άλλαζαν σχεδον ποτε.μην ξεχνάμε κάποια πραγματα
 
Αυτο πρεπει να ζητηθεί απο μας στον κουριδακη με ωραιο τροπο.αυτος ειναι υπεύθυνος σκοπευτηριου οχι ο παναγιωτης γιαννη
.shake hands.! Συμφωνώ!! Όπως συμφωνώ ότι ο Παναγιώτης είναι η ψυχή του σκοπευτηρίου και πιστεύω χωρίς αυτόν θα ήταν το σκοπευτήριο ένα άλλο σκοπευτήριο προς το χειρότερο αρκετά.
 
Καλά περάσαμε και σήμερα σκοπευτήριο! Εγώ έριξα μέτρια 19 πιάτα έκανα σε μια πουλά που εριξα ,με αλλαγμένα μερικά πιάτα..ο Στέλιος έριξε καλυτερα με τα brain βιδωμένα στο SKB! γνώρισα και τον Ευτυχή και τα είπαμε,ο οποίος όσο πάει βελτιώνετε.
Καλά ήταν, αν και είχε πάλι αέρα κι έκανε αρκετό κρύο!!! Το φοβήθηκα, αλλά τελικά αρκετά καλά τα πήγα.
Έριξα κυρίως Lambro sporting και μερικά NSI Due που μου είχαν μείνει από προχθές, και η διαφορά τους στην ανάκρουση ήταν πολύ αισθητή ... αρκετά πιο σκληρό το Due, με το Lambro δεν καταλάβαινα τίποτα... Σκέφτομαι ότι αν έριχνα μόνο Lambro ίσως να τα πήγαινα ακόμα (λίγο) καλύτερα ... .xm.
Γνώρισα κι εγώ τον Ευτύχη, και μάλιστα βρεθήκαμε και κοντοχωριανοί !!! :)
Έκανες 19 και είναι μέτρια;; .what..asking.
Άμα παίζει με κάτι παλιές καραβάνες σκοπευτές του σκητ και του τραπ, που κάνουν μονίμως πάνω από 22, 23 ... και με το μπαρή του το Μήτσο, που κι αυτός σχεδόν πάντα εκεί γύρω κυμαίνεται, τότε το 19 του φαίνεται μέτριο !!! .sarcastic.
 
Back
Top