Σκοπευτήριο Σχιστού

φίλε , κατ' αρχήν αποποιούμαι πλήρως τον χαρακτηρισμό του σκοπευτή.
Κυνηγός είμαι , που κατά λάθος μπλέχτηκε με το σκοπευτήριο (και ήμουν ένας ευτυχισμένος καψοφυσίγγης), που κατά λάθος μπλέχτηκε με τον Άρη , που επίτηδες με έσπρωξε στους αγώνες , και που κατά λάθος πήρα αυτό το αποτέλεσμα. :):):)

Εκείνο πάντως που έχω να καταθέσω από την εμπειρία που απέκτησα τον τελευταίο μήνα με τους 3 αγώνες είναι το εξής.

Όταν είσαι στο σκοπευτήριο για την πλάκα σου , κυριαρχεί το "θέλω" .
δλδ ΘΕΛΩ να σπάσω το πιατάκι , και όσο πιό έντονο είναι αυτό το ΘΕΛΩ , τόσο πιό μεγάλες οι πιθανότητες να το σπάσεις.
Στον αγώνα όμως κυριαρχεί το "πρέπει" , και όσο πιό έντονη είναι η αίσθηση του ΠΡΕΠΕΙ τόσο μικραίνουν οι πιθανότητες να το σπάσεις .

όταν καταφέρεις το "πρέπει" στον αγώνα να γίνει "θέλω" ,τότε είσαι κανονικός αθλητής σκοπευτής.
Μέχρι τότε .... όπως είπε και ένα φίλος

" αν μπλέξεις με τους αγώνες τον πρώτο χρόνο θα τσακωθείς με τον εαυτό σου και το δεύτερο με όλους τους άλλους ".yel..yel..yel..yel.
Κατά λάθος σίγουρα δεν ήρθε το αποτέλεσμα γιατί το έχεις Γιώργο...
Στα υπόλοιπα σαν χομπίστας σκοπευτής συμφωνώ...
 
Κατά λάθος σίγουρα δεν ήρθε το αποτέλεσμα γιατί το έχεις Γιώργο...
Στα υπόλοιπα σαν χομπίστας σκοπευτής συμφωνώ...
Λιπτον έχω μάθει έχεις ανέβει πολυ στο σπόρτιγκ, παει τρένο το κοντακι του Τζονυ
 
Εσυ θα γινεις ο Ραντουλοβιτς , για κάνε κουμαντο
Εσύ πήγες να ξεκινήσεις μάζωξη..
Φτιάχτο φτιάχτο..θα περάσουμε καλά.
Θα πάρουμε κ τον altair τηλ να έρθει κ ας είναι εκτός forum.Πιστεύω δεν πειράζει.Συμβαίνουν παρεξηγησεις.
Συμμετείχε κ στον αγώνα την Κυριακή κ τα είπαμε.
Μια χαρά.
 
Εσύ πήγες να ξεκινήσεις μάζωξη..
Φτιάχτο φτιάχτο..θα περάσουμε καλά.
Θα πάρουμε κ τον altair τηλ να έρθει κ ας είναι εκτός forum.Πιστεύω δεν πειράζει.Συμβαίνουν παρεξηγησεις.
Συμμετείχε κ στον αγώνα την Κυριακή κ τα είπαμε.
Μια χαρά.
Είναι και πολυ καλός σκοπευτής ο Γιώργος! Στις αρχές με ειχε βοηθήσει.
 
Εσύ πήγες να ξεκινήσεις μάζωξη..
Φτιάχτο φτιάχτο..θα περάσουμε καλά.
Θα πάρουμε κ τον altair τηλ να έρθει κ ας είναι εκτός forum.Πιστεύω δεν πειράζει.Συμβαίνουν παρεξηγησεις.
Συμμετείχε κ στον αγώνα την Κυριακή κ τα είπαμε.
Μια χαρά.
Ναι τον θέλω τον Γιώργο, θα γελασουμε ρε φίλε , κ θέλω κ έκτακτη συμμετοχή Τζόνυ Βαλεριανο για τεχνική ανάλυση των μέτρων του κοντακιου
 
Ναι τον θέλω τον Γιώργο, θα γελασουμε ρε φίλε , κ θέλω κ έκτακτη συμμετοχή Τζόνυ Βαλεριανο για τεχνική ανάλυση των μέτρων του κοντακιου
Φαίνεσαι πολύ πειραχτήρι... :) Στον βατήρα είσαι μπετό ή γυρνάς κεφάλι δεξιά αριστερά?
 
κ θέλω κ έκτακτη συμμετοχή Τζόνυ Βαλεριανο για τεχνική ανάλυση των μέτρων του κοντακιου
Εάν δώ τον Γιάννη να ρίχνει πούλα θα βάλω το όπλο στο αμάξι και θα ανοίξω 1 μπουκάλι haig να το πιώ να γίνω άχρηστος... για πέταμα.
 
Φαίνεσαι πολύ πειραχτήρι... :) Στον βατήρα είσαι μπετό ή γυρνάς κεφάλι δεξιά αριστερά?


Εγω το γυρναω κ πισω να δω αν με κοιταζουν... .love. Ακους Ευρι??? .cofee.


Ήταν να μην φτιάξει ρυθμιζόμενο..... .my man.

Καλαααααα.... Εχω πολλα ραμματα για τη γουνα σου εσενα, θα το φυσας κ δεν θα κρυωνει... .cofee.
 
Εγω το γυρναω κ πισω να δω αν με κοιταζουν... .love. Ακους Ευρι??? .cofee.




Καλαααααα.... Εχω πολλα ραμματα για τη γουνα σου εσενα, θα το φυσας κ δεν θα κρυωνει... .cofee.
Πληροφορίες λένε ότι ρίχνεις και τον ντουμπλε ανάποδα με το ένα χέρι ισχύει ή παντού υπάρχει ένας μύθος? .yelling.
 
Πληροφορίες λένε ότι ρίχνεις και τον ντουμπλε ανάποδα με το ένα χέρι ισχύει ή παντού υπάρχει ένας μύθος? .yelling.
Oτι ακους για μενα να ξερεις ειναι η μιση αληθεια... Υπαρχουν αλλα τοσα που μπορω να κανω απλα δεν θελω να προκαλω... peng .love.

Το μ@μησ@με το θεμα του Σχιστου .pray to God.
 
Back
Top