Σκοπευτήριο Σχιστού

Περσι περιεργαστηκα απο κοντα ενα τετοιο. Ομορφο οπλο, δεν εριξα ομως
δεν ξέρω , αλλά από ότι λένε μάλλον καλά έκανες και δεν έριξες. Γλύτωσες από ΜΕΓΑΛΟΥΣ μπελάδες.
και για την ιστορία , όλα τα "καλά" PERAZZI έχουν πάει Ιταλία στον εν λόγω κύριο και έχουν φτιάξει εκεί κάννες.
 
δεν ξέρω , αλλά από ότι λένε μάλλον καλά έκανες και δεν έριξες. Γλύτωσες από ΜΕΓΑΛΟΥΣ μπελάδες.
και για την ιστορία , όλα τα "καλά" PERAZZI έχουν πάει Ιταλία στον εν λόγω κύριο και έχουν φτιάξει εκεί κάννες.
Ηταν αλλου το μυαλο μου εμενα...
 
Αυριο,πρωτα ο Θεος, θα παμε να δοκιμασουμε κατι καινουργια που πιθανως να τα χρισιμοποιησουμε στην εναρξη.. Αν εχουμε εναρξη, ετσι οπως εξελισεται η κατασταση...
 
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.. Αν και δεν είχα δει τα πιάτα το 95 στο Σχιστό θέλει @@.. Μόνο και μόνο λόγω φόντου.
Δυσκολο φόντο το χώμα σε μερικά άτομα, εγώ πχ δεν βλέπω καθόλου πιατα σε αυτό το φόντο, χάνονται από τα μάτια μου
 
Σήμερα ούτε τσίγκους...Πάλι έκαψα πούλα για προσωπικούς λόγους...
Το καλό είναι ότι είμαι μέσα στα "θέλω μου" για φέτος . 86/100
Φάνης Στάμου - Α Ρ Ι Σ Τ Α με 97/100 !!!!
Ψυλλάκης σταθερή αξία και αν δεν έκανε ένα double zero από μ@λ@κία θα ήταν στα 97.(Διπλοτουφέκισε το 1ο πιάτο σε on reporte)
Κoύρτης Γ. (matareze) κούπα (1ος)!!στους senior με 86/100 stόn 3o του αγώνα, άξιος συγχαρητηριων!!!!
 
Last edited:
Σήμερα ούτε τσίγκους...Πάλι έκαψα πούλα για προσωπικούς λόγους...
Το καλό είναι ότι είμαι μέσα στα "θέλω μου" για φέτος . 86/100
Φάνης Στάμου - Α Ρ Ι Σ Τ Α με 97/100 !!!!
Ψυλλάκης σταθερή αξία και αν δεν έκανε ένα double zero από μ@λ@κία θα ήταν στα 97.(Διπλοτουφέκισε το 1ο πιάτο σε on reporte)
Κoύρτης Γ. (matareze) κούπα (1ος)!!στους senior με 86/100 stόn 3o του αγώνα, άξιος συγχαρητηριων!!!!
Μας έκανε τον δυσκολο ο Άντονυ αλλά την τσίμπησε την κουπα, κ εσυ έριξες πολυ καλα, η τελευταία πουλα σε έριξε μονο, συγχαρητήρια κ στους δυο
 
Σήμερα ούτε τσίγκους...Πάλι έκαψα πούλα για προσωπικούς λόγους...
Το καλό είναι ότι είμαι μέσα στα "θέλω μου" για φέτος . 86/100
Φάνης Στάμου - Α Ρ Ι Σ Τ Α με 97/100 !!!!
Ψυλλάκης σταθερή αξία και αν δεν έκανε ένα double zero από μ@λ@κία θα ήταν στα 97.(Διπλοτουφέκισε το 1ο πιάτο σε on reporte)
Κoύρτης Γ. (matareze) κούπα (1ος)!!στους senior με 86/100 stόn 3o του αγώνα, άξιος συγχαρητηριων!!!!
Μήν είσαι απόλυτος ότι πρόκειται περί λάθους να διπλοτουφεκίσει τον ίδιο δίσκο .
Δυό φορές είδα τον Digweed να ρίχνει στον ίδιο going away αφου τον έχασε στην 1η ανκαι ο 2ος δίσκος φαινομενικά ήταν πιό εύκολος .
Εμάς το Σαββάτο στον αγώνα compak πέτυχαν το απόλυτο 100/100 .
Ξέφυγε εντελώς η κατάσταση ....o_Oo_O
 
Back
Top