Σκοπευτήριο Πύργου (Α.Καλυκάς)

το σκοπευτηριο της πολης μου δεν εκλεισε και ουτε μπηκε λουκετο όπως γραφτηκε , την τεταρτη το απόγευμα θα λειτουργησει μαλλον κανονικα , το θεμα που προεκυψε θα επιλυθεί αυριο
 
Πήρε το αυτί μου ότι είχε λήξει η άδεια του.
Μακάρι να τελειώσει η ιστορία γρήγορα.

***ποιος είχε γράψει για γκαντεμιά ακτίνας διακοσιων χιλιομέτρων;
Εδώ πλέον μιλάμε για διακόσια εξηντα χιλιόμετρα....

***Τι αλλο έμεινε ;
Χανιά, Σκυδρα, Ρόδος, Βόλος, Καλαμάτα, Λάρισα και τελειώσαμε.....

***Αντε μετά ευκαιρία για ταξίδια στην Κυπρο.
 
Last edited:
Αντε να τα πουμε απο κοντα συντομα....shake hands.
Αρι όπου πας με την παρέα σου κλείνετε τα μαγαζιά. .ha ha ha.
Δεν κάθεσαι καλύτερα σπίτι να μας φτιάξεις καμμια κούτα με Granular γιατί πολυ γουσταρα την κατανομή.goodboy..
 
Με επιτυχια ολοκληρωθηκε ο αγωνας Εnglish sporting στο σκοπευτηριο του συλλογου μας , τα τελικα αποτελέσματα είναι τα εξης . Α κατηγορια . 1ος .Νικολόπουλος Δημητρης - ΑΣΚΟΖ - 49/50 . 2.ος Κοσσαρας Γιωργος κ Καλικουρδης Αντώνης ισοβαθμια με 45/50 3.ος Αργυρόπουλος Φωτης 44/50 . Β κατηγορια . 1ος Καλογερόπουλος Βασιλης -ΑΣΚΟΖ 38/50 . 2 ος Κουρεας Γιωργος ισοβαθμια με Κεφαλόπουλος Παναγιωτη 37/50 3.ος Τζουβελεκης Παναγιώτης 36/50 , σας ευχαριστούμε ολους για την συμμετοχη σας !!! /
Απ το fb του Αγγελου Καλυκα, αρα έγινε ο αγωνας... απ ότι εμαθα σημερα μεσα στην εβδομαδα θα ξανανοιξει, ας το ελπισουμε
 
  • Like
Reactions: jnp
Και συ με το δάχτυλο στην σκανδαλη είσαι αδερφάκι μου, άσε να περάσει μια μέρα... :)
 
Και συ με το δάχτυλο στην σκανδαλη είσαι αδερφάκι μου, άσε να περάσει μια μέρα... :)

Όχι Γιώργο ούτε μισή μέρα..Και αυτό γιατί θέλω να αποδείξω πως γενικά στο θέμα με το κλείσιμο των σκοπευτηρίων υπάρχει πολύ ΘΑ στην υπόθεση..
 
Νομιζω πως για το ΘΑ στο θεμα στων σκοπευτηριων δεν εχει κανενα μεριδιο ευθυνης ο ιδιοκτητης αλλα ολο αυτο το συστημα που κανει τα ευκολα δυσκολα και τα αυτονοητα... δυσνοητα... Λετε να υπαρχει κανενας που δεν θελει το σκοπευτηριο του ανοιχτο? Παλευουν κ αυτοι μπας κ βγαλουν ακρη...
 
Last edited:
Με τέτοιους νόμους και τέτοια συμπεριφορά του κράτους ακόμα και σε μια τόσο αθώα μικρή επιχείρηση είναι δυνατόν να περιμένουμε ανάπτυξη;
Εκτός κιαν παίζονται πράγματα και συμφέροντα που δεν ξέρουμε.
Κάτι τέτοιο υποπτεύομαι για το Σχιστό τουλάχιστον.
 
Γιατί ξηγιέσαι έτσι; Ωραία δεν ρίξαμε την τελευταία φορά που βρεθήκαμε εκεί; Τι εννοείς θα το ανοίξετε αποκλειστικά για μένα;
Εννοεί ότι είσαι ασυμφορος, σπας όλα τα δισκάκια και δεν γλυτωνει κανένα!
 
Back
Top