Σκοπευτήριο Πύργου (Α.Καλυκάς)

Ενας πολυ ομορφος κ ιδιαιτερος χωρος που αξιζει να επισκεφτει κανεις... Η γεωγραφικη θεση του προσφερεται για αρκετες εναλλαγες στα σχηματα του Sporting ενω οι ιδεες και το μερακι του ιδιοκτητη, Αγγελου Καλυκα ειναι αξιοσημειωτες...
Η φιλοξενια του και το παθος του για να ικανοποιηθει ο σκοπευτης-κυνηγος που το επισκεπτεται ειναι απο τα πολυ θετικα του χωρου...
Διαθετει γηπεδο Skeet και Sporting, compak και fitasc...





























 
Βολτα εχθες το απογευμα απο το σκοπευτηριο του Καλυκά και ξεκαπνισα πραγματικα... Ευχαριστηθηκα τουφεκιες κ καπνισματα και το οπλο μου στο Sporting που τοσο μου ειχε λειψει...
Ευχαριστω κ παλι τον Αγγελο που οταν το γυρισαμε σε Fitasc μου εριχνες υπομονετικα οτι μ@λ@κι@ του ζηταγα για να ευχαριστηθω καμια μακρινη κυνηγετικη βολη...
Γιωρικα, ναταν κι αλλα τα Rm... .sarcastic.
To σκοπευτηριο ειναι πραγματικα μοναδικο κ αξιζει να το επισκεφτει κανεις... ;)














 
Bολτα εχθες στο σκοπευτηριου του Αγγελου Καλυκά στον Πυργο με τον Γιωρικα και τον Ακη... Τα ριξαμε τα φυσιγγακια μας και περασαμε και ομορφα... ;) Ειδα κ απο κοντα και το καινουργιο αποκτημα του Σωτηρη, μια A400 Χcel με 81 ποντους καννη κ η αληθεια ειναι οτι εντυπωσιαστικα με το ζυγισμα της... Ωραιο οπλο...
Ξεκινησαμε με Compak και μετα το γυρισαμε σε Fitasc που η αληθεια ειναι οτι στον συγκεριμενο χωρο το απολαμβανω απιστευτα... Τα δεντρα, τα χορτα και τα φυσικα εμποδια κανουν σε πολλα σημεια την εμφανιση των δισκων ξαφνικη και πολυ κυνηγετικη...
Αγγελε ευχαριστουμε...




































Αυτος ο Χουνταλας ολο παραπονα ηταν, μια του εφταιγε ο ηλιος, μια του εφταιγε ο αναδρομος ερμης και δεν σταματησε τα ειρωνικα σχολια....yelling.


Οπου εβλεπε καμερα ομως, κορδωνοταν ο πρωταθλητης....sarcastic.

 
αχαχαχαχαχαχαχαχα σα να τον έχω μπροστά μου Αρη...
αχαχαχα
Τα μούτρα του το πρωι όταν είναι από το ξύπνημα και έχω πάει να τον παραλάβω για κυνήγι να δείς....
Μιλάμε ο τύπος είναι γεννημένος μυστήριος και τσαντίλας.... αλλά γι αυτό τον εκτιμάμε..

Παναγιώτη τα περιστέριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


Μπράβο φίλοι που περνάτε καλά...
ΥΓ κάποια στιγμή κανε κάποια δοκιμή με τα RM ta 8 1/2 να μου πείς...
Στην τσίχλα τα δουλεύουμε πολύ κύριως με τον Τζέρυ αλλά καμιά φορά τα βαράει και ο περίεργος...
 
Καλως τα τα φωτομοντελα!!!Μια χαρα τα καπνισατε!!!Εδω εμεις που τετοια τυχη.Εχουμε να πιασουμε τουφεκι στο χερι....
Εμείς εδώ πάνω δεν έχουμε σκοπευτήριο;;.xm.
 
Βασιλη καποτε ειχαμε ενα.Μην φανταστεις σκοπευτηριο σαν αυτα που υπαρχουν στα "νοτια".Ειχε μια μηχανη του τραπ και λιγο παραπερα μια μηχανη σπορτινκ.Δεν ηταν τιποτα το σπουδαιο με μια μονο μηχανη αλλα παλι ριχναμε αυτη την νεκρη εποχη καμια τουφεκια.Εδω και 3-4 χρονια ομως δεν λειτουργει.

Που βρισκεσαι τωρα?Εδω πανω η κατω?
 
Μάλιστα, κρίμα νόμιζα ότι υπήρχε και σκοπεύαμε να πάμε με ένα φίλο...
Εδώ πάνω είμαι τώρα από το Πάσχα..
 
Ενα "περιεργο" πραμα.....περισσοτερες οι φωτο του χουνταλα απο ολων μαζι.....yelling..big smile.

P.s Φιλαρακι εμενα ναι μαρεσει η γαλαζια..πειραζει? Η δεν τα περναω τα συνορα με δαυτη??.my man. .hit..victory.
 
Back
Top