Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Μια ερωτηση, τα καινουργια γηπεδα σπορτινγκ εχουν ολοκληρωθει, η ειναι ακομα στη φαση κατασκευης?
Αν και πήγα μια εβδομάδα πριν τα παιδιά παραπάνω (και δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι σε 7 ημέρες χαχαχ) είναι σε φάση κατασκευής.
 
Αυτό μας έλειπε να μέτραγες και συ.. .big smile.
Σε εμένα την"λές"??? hippo
Σε έναν χομπίστα αυτοχορηγούμενο αιμοδότη της ταπεινής Γ κατηγορίας?? :cool:
Εσύ ένας αθλητής της εθνικής που αυτην την ώρα θα έπρεπε να ρίχνεις τα πιάτα στα Ψαχνά ενόψι της 5 δεκέμβρη μπάς και κάνεις καμιά προκοπή?? :)
Μη τυχόν σου περάσει από το μυαλό να ανέβεις άριχτος πάνω γιατί τα είδες τα αποτελέσματα....yel.
Ααα..και παρακάλα μην κατέβουν οι Λαρισαίοι στον αγώνα 'αριχτοι"και αρχίσουν το μέτρημα....:p.yel..yel..


(σου έτρωγε ο κ@λος να τ ακούσεις) .big smile.
 
Last edited:
Σε εμένα την"λές"??? hippo
Σε έναν χομπίστα αυτοχορηγούμενο αιμοδότη της ταπεινής Γ κατηγορίας?? :cool:
Εσύ ένας αθλητής της εθνικής που αυτην την ώρα θα έπρεπε να ρίχνεις τα πιάτα στα Ψαχνά ενόψι της 5 δεκέμβρη μπάς και κάνεις καμιά προκοπή?? :)
Μη τυχόν σου περάσει από το μυαλό να ανέβεις άριχτος πάνω γιατί τα είδες τα αποτελέσματα....yel.
Ααα..και παρακάλα μην κατέβουν οι Λαρισαίοι στον αγώνα 'αριχτοι"και αρχίσουν το μέτρημα....:p.yel..yel..


(σου έτρωγε ο κ@λος να τ ακούσεις) .big smile.


Οχι ρε γιατί να την πω σε έναν χομπίστα αυτοχορηγούμενο αιμοδότη της ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ Γ κατηγορίας..? .big smile. Δεν βρίσκω κάποιο λόγο..

Σίγα τον αγώνα στις 5 Δεκέμβρη ρε συ Μπο που κάθεσαι και τον σχολιάζεις κιόλας.. Όσο για το άριχτος που λες, εγώ τουλάχιστον έχω τα καλαμπαλίκια κατεβαίνω απροπόνητος, δοκιμάζω πράγματα και τσαλακώνομαι..

Φιλική συμβουλή: Δοκίμασε και το Τραπ και το Universal Trench για να δεις που μπορείς να σπάς περισσότερα πιάτα και καταστάλαξε τελοσπάντων...yel. hippo

Φιλική συμβουλή 2: Άσε τον κόσμο, τους Λαρισαίους, εμένα, τον έναν τον άλλον και κοίτα τον εαυτό σου. ;)
 
Ρε δεν πάτε καλά μου φαίνεται .yel.

Χαλάστε τώρα τις καρδιές σας για τα πιατάκια

Ησύχασα λεμεεεε :cool:
Για τα πιατάκια έχουν γίνει ομηρικοί καβγάδες , έχουν χαλάσει φιλίες χρόνων και χρόνων , για μια αψιμαχία της στιγμής ρε συ Παύλε μην ανησυχείς , δίνει και λίγο "πιπέρι" στον διάλογο ;) ;)

αλήθεια εσύ που χάθηκες και δεν σε βλέπω στα γήπεδα ??
 
Οχι ρε γιατί να την πω σε έναν χομπίστα αυτοχορηγούμενο αιμοδότη της ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ Γ κατηγορίας..? .big smile. Δεν βρίσκω κάποιο λόγο..
Μου την είπες όμως.!!! :) (Εσύ σε ποια κατηγορία ήσουν πριν 10 !!!χρόνια)?:p....(ενα καράβι φυσίγγια έχεις ρίξει)....hippo
Σίγα τον αγώνα στις 5 Δεκέμβρη ρε συ Μπο που κάθεσαι και τον σχολιάζεις κιόλας..
Κυριολεκτικά.....Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια..;) :)
εγώ τουλάχιστον έχω τα καλαμπαλίκια κατεβαίνω απροπόνητος, δοκιμάζω πράγματα και τσαλακώνομαι..
Αλλοι ΜΠΟΡΟΥΝ να ρίχνουν άριχτοι,να αποκωδικοποιούν τα πιάτα;) και δεν τσαλακώνονται;).
Φιλική συμβουλή: Δοκίμασε και το Τραπ και το Universal Trench για να δεις που μπορείς να σπάς περισσότερα πιάτα και καταστάλαξε τελοσπάντων...yel. hippo
Σε είδαμε και σένα που σπάς πολλά στο σπορτινγ που βγήκες με 14 πούλα... hippo .big smile.
Για πεταλούδες πιάτα καλοί είναι όλοι....:p
Οσο για το σκήτ που έχω ξεκινήσει έλα πάρε ένα νουμεράκι να σου πάρω τα μέτρα κανονικά..;) .big smile. Το εννοώ αυτό αν θέλεις κοντρούλα...
Φιλική συμβουλή 2: Άσε τον κόσμο, τους Λαρισαίους, εμένα, τον έναν τον άλλον και κοίτα τον εαυτό σου. ;)
Είμαι από τους λίγους που κάνω αυτοκριτική με ότι αποτέλεσμα και να φέρω.
Εσύ μιλάς ΜΟΝΟ στις επιτυχίες σου που κακά τα ψέματα είναι αρκετές!
Οταν χάνεις ..μούγγα και σποντούλες...;).Τις σποντούλες ξέρεις, δεν τις αφήνω να τις πάρει ο αέρας...(Είσαι μικρός θα στρώσεις σιγά σιγά)
Συμβουλή από μεγαλύτερο.Μάθε να χάνεις γιατί δεν γίνεται να κερδίζεις συνέχεια. Ταλέντο έχεις, είσαι ΠΟΛΥ καλός αλλά θα χάσεις κιόλας.
Τεσπα..ξέρεις το χιουμορ μου γιατί βρισκόμαστε κ εκτός γηπέδων και αυτο το γράφω να μην νομίζουν τα παιδιά εδ΄που μας διαβάζουν ότι έχουμε κόντρα. :)
 
Μου την είπες όμως.!!! :) (Εσύ σε ποια κατηγορία ήσουν πριν 10 !!!χρόνια)?:p....(ενα καράβι φυσίγγια έχεις ρίξει)....

Στην είπα γιατί είσαι όλο μπιχτές και χωρίς λόγο.. Δλδ για σένα στο μυαλό σου τι νομίζεις οτι μια ζωή σε όλους τους αγώνες θα κερδίζει ο Ψυλλάκης ο Στάμου και γω? (Βάζω τα μέλη της Εθνικής οχι οτι δεν υπάρχουν άλλοι αντάξιοι σκοπευτές που παίζουν ψηλά).. Πριν 10 χρόνια έριχνα με καραμπίνα στο μαγευτικό πρωτάθλημα του Σχιστού! .yel.
Αλλοι ΜΠΟΡΟΥΝ να ρίχνουν άριχτοι,να αποκωδικοποιούν τα πιάτα;) και δεν τσαλακώνονται;).
Συμφωνώ και συγχαρητήρια σε όσους μπορούν να το κάνουν.. Εγω το παλεύω.. Εχω μάθει πάντα να προσπαθώ και να βελτιώνομαι.. Όπως και άλλοι κάνουν καράβια προπόνηση χωρίς να φέρνουν αποτέλεσμα..
Σε είδαμε και σένα που σπάς πολλά στο σπορτινγ που βγήκες με 14 πούλα... hippo .big smile.
Για πεταλούδες πιάτα καλοί είναι όλοι....:p
Οσο για το σκήτ που έχω ξεκινήσει έλα πάρε ένα νουμεράκι να σου πάρω τα μέτρα κανονικά..;) .big smile. Το εννοώ αυτό αν θέλεις κοντρούλα...
Ας μην μιλήσουμε για πούλες και νούμερα δεν σε συμφέρει.. Οσο για το Σπορτινγκ όταν και αν γίνει πρωτάθλημα στην Ελλάδα τότε θα μπορέσουμε να δούμε τι και πως.. Για το σκήτ ασχολίαστο, άστο καλύτερα.. θα στεναχωρηθείς και μετά θα πηγαίνεις μόνο για τσίχλες. .big smile.

Είμαι από τους λίγους που κάνω αυτοκριτική με ότι αποτέλεσμα και να φέρω.
Εσύ μιλάς ΜΟΝΟ στις επιτυχίες σου που κακά τα ψέματα είναι αρκετές!
Οταν χάνεις ..μούγγα και σποντούλες...;).Τις σποντούλες ξέρεις, δεν τις αφήνω να τις πάρει ο αέρας...(Είσαι μικρός θα στρώσεις σιγά σιγά)
Συμβουλή από μεγαλύτερο.Μάθε να χάνεις γιατί δεν γίνεται να κερδίζεις συνέχεια. Ταλέντο έχεις, είσαι ΠΟΛΥ καλός αλλά θα χάσεις κιόλας.
Τεσπα..ξέρεις το χιουμορ μου γιατί βρισκόμαστε κ εκτός γηπέδων και αυτο το γράφω να μην νομίζουν τα παιδιά εδ΄που μας διαβάζουν ότι έχουμε κόντρα.
Κάνεις μεγάλο λάθος.. Τι εννοείς μούγγα και σποντούλες? Εγω φίλε μου όταν χάνω το παραδέχομαι και θα παω να πω και συγχαρητήρια σε αυτόν που κέρδισε.. Και τα βάζω μόνο με τον εαυτό μου.. Λέω είμαι μαλάκας και τέλος.. Δεν μου φταίνε ούτε οι καιρικές συνθήκες ούτε οι τσίχλες ούτε οτι με στραβώνει ο ήλιος ούτε επειδή έκλασε ο μπροστινός.. Σποντούλες μόνο σε αυτούς που περιμένουν τους "καλούς" στην γωνία όταν χάσουν έναν αγώνα για να πούνε την μαλακία τους.. Ααααα αυτός έχασε, ααααα τι σου έκανε αυτός!!!!
Δυστυχώς για να λες αυτά τα πράγματα πραγματικά δεν με ξέρεις καθόλου.. Εννοείτε πως ξέρω το χιούμορ σου και εσυ το δικό μου αλλά δίνεις λάθος εντύπωση προς το πρόσωπο μου σε ανθρώπους που δεν με γνωρίζουν.. Δεν λέω οτι το κάνεις επίτηδες απλά δεν υπάρχει λόγος..
@BeReT aKa RoBo και εγώ σ αγαπάω.:)
Ακου και αυτό..
Ψήνεται τρίαθλος αγώνας στην Μαλακάσσα...κοίτα να έρθεις να σου πάρω τα μέτρα μπάς κ σου κοπεί ο βήχας
Φοβάμαι δεν έρχομαι!
 
Στην είπα γιατί είσαι όλο μπιχτές και χωρίς λόγο
Εσύ ξεκίνησες με το "μέτρημα". :) (δεν συφωνούμε)
Δλδ για σένα στο μυαλό σου τι νομίζεις οτι μια ζωή σε όλους τους αγώνες θα κερδίζει ο Ψυλλάκης ο Στάμου και γω?
Οχι βέβαια.Εχετε κερδίσει πολλους και σας έχουν κερδίσει πολλοί.(συμφωνούμε)
Πριν 10 χρόνια έριχνα με καραμπίνα στο μαγευτικό πρωτάθλημα του Σχιστού! .yel.
Εκανες καμιά προκοπή΄εκεί (στα ξεκινήματα)??Γιατί εγώ τώρα στα ξεκινήματα κάτι έκανα..άλλο που δεν το διατυμπάνισα...;)
Συμφωνώ και συγχαρητήρια σε όσους μπορούν να το κάνουν..
Σίγουρα τ αξίζουν!!(Συμφωνούμε).
Εγω το παλεύω.. Εχω μάθει πάντα να προσπαθώ και να βελτιώνομαι..
Kαλά κάνεις.(σε καμιά 10αριά χρόνια ακόμα θα βελτιωθείς ακόμα ...yel.(αυτή είναι σπόντα..το παραδέχομαι) :)
Όπως και άλλοι κάνουν καράβια προπόνηση χωρίς να φέρνουν αποτέλεσμα..
Κοίτα τον εαυτό σου.....άσε τους άλλους...;) :)
Ας μην μιλήσουμε για πούλες και νούμερα δεν σε συμφέρει.. Οσο για το Σπορτινγκ όταν και αν γίνει πρωτάθλημα στην Ελλάδα τότε θα μπορέσουμε να δούμε τι και πως..
Το σίγουρο είναι ότι έχεις πολύ παραπάνω πείρα από αρκετούς και δεν υπάρχει σύγκριση.(συμφωνούμε) .
Για το σκήτ ασχολίαστο, άστο καλύτερα.. θα στεναχωρηθείς και μετά θα πηγαίνεις μόνο για τσίχλες. .big smile.
Εδώ είμαι και σε προκαλώ.. :).(δεν συμφωνούμε).
Κάνεις μεγάλο λάθος.. Τι εννοείς μούγγα και σποντούλες? Εγω φίλε μου όταν χάνω το παραδέχομαι και θα παω να πω και συγχαρητήρια σε αυτόν που κέρδισε..
Δεν το έκανες από εδώ μέσα.(δεν συμφωνούμε)
αλλά δίνεις λάθος εντύπωση προς το πρόσωπο μου σε ανθρώπους που δεν με γνωρίζουν.. Δεν λέω οτι το κάνεις επίτηδες απλά δεν υπάρχει λόγος..
Αν έχει περάσει τέτοιο μήνυμα πρός το πρόσωπό σου σίγουρα δεν έγινε επίτηδες κ ανακαλώ.
Αν σε είχα για "κωλοπαιδάκι" μία που θα σε κοιτούσα και μία που δεν θα σε έβλεπα καθόλου!!!;)


Φοβάμαι δεν έρχομαι!
Σιγά μην ερχόσουν.Αλλά αν με το καλό γίνει ο αγώνας και αλλάξεις γνώμη κοίτα να κάνεις 25άρι στο κόμπακ μπάς και σώσεις τις τοξοβολίες στο σκήτ κ στο τράπ....δε έχει πεταλούδες εκεί..my man..yel.:).
 
Last edited:
fat-man-with-beer-belly-front-tv-eating-popcorn_262114-190.jpg
 
Εσύ ξεκίνησες με το "μέτρημα". :) (δεν συφωνούμε)

Οχι βέβαια.Εχετε κερδίσει πολλους και σας έχουν κερδίσει πολλοί.(συμφωνούμε)

Εκανες καμιά προκοπή΄εκεί (στα ξεκινήματα)??Γιατί εγώ τώρα στα ξεκινήματα κάτι έκανα..άλλο που δεν το διατυμπάνισα...;)

Σίγουρα τ αξίζουν!!(Συμφωνούμε).

Kαλά κάνεις.(σε καμιά 10αριά χρόνια ακόμα θα βελτιωθείς ακόμα ...yel.(αυτή είναι σπόντα..το παραδέχομαι) :)

Κοίτα τον εαυτό σου.....άσε τους άλλους...;) :)

Το σίγουρο είναι ότι έχεις πολύ παραπάνω πείρα από αρκετούς και δεν υπάρχει σύγκριση.(συμφωνούμε) .

Εδώ είμαι και σε προκαλώ.. :).(δεν συμφωνούμε).

Δεν το έκανες από εδώ μέσα.(δεν συμφωνούμε)

Αν έχει περάσει τέτοιο μήνυμα πρός το πρόσωπό σου σίγουρα δεν έγινε επίτηδες κ ανακαλώ.
Αν σε είχα για "κωλοπαιδάκι" μία που θα σε κοιτούσα και μία που δεν θα σε έβλεπα καθόλου!!!;)



Σιγά μην ερχόσουν.Αλλά αν με το καλό γίνει ο αγώνας και αλλάξεις γνώμη κοίτα να κάνεις 25άρι στο κόμπακ μπάς και σώσεις τις τοξοβολίες στο σκήτ κ στο τράπ....δε έχει πεταλούδες εκεί..my man..yel.:).

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σχόλια και τον τρόπο που έθεσες τα πράγματα.. Θα προσπαθήσω για το καλύτερο.. Ελπίζω το ίδιο να κάνεις και συ..

Υ.Γ: Απλά ρώτησα αν μας μέτρησες γιατί δεν ήμασταν 45 άτομα..Αλλά οποίος έχει την μύγα πέφτει στα σκατά.
 
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σχόλια και τον τρόπο που έθεσες τα πράγματα.. Θα προσπαθήσω για το καλύτερο.. Ελπίζω το ίδιο να κάνεις και συ..

Υ.Γ: Απλά ρώτησα αν μας μέτρησες γιατί δεν ήμασταν 45 άτομα..Αλλά οποίος έχει την μύγα πέφτει στα σκατά.
.my man.:oops::cool: :).
 
Back
Top