Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Το πρωί πήγα μια βόλτα και σε σχέση με πέρυσι που είχα να πάω πριν φύγω, το σκοπευτήριο έχει μεταμορφωθεί. Καινούργια γήπεδα για compak sporting με πολλές μηχανές και δίσκους για όλα τα γούστα. Τέλειο περιβάλλον...μπράβο στους υπεύθυνους.
 
Καλησπέρα επειδή το σκέφτομαι σοβαρά να γραφτώ σκοπευτήριο για να βελτιωθώ και για όταν τελειώσει το κυνήγι να μπορώ να ρίχνω με το όπλο μπορεί να μου εξηγησει κάποιος πέρα από τα χαρτιά για την άδεια που χρειάζονται τα γύρω γύρω πχ δλδ φυσίγγια έχουμε μαζί η τα αγοράζουμε εκεί;
 
Καλησπέρα επειδή το σκέφτομαι σοβαρά να γραφτώ σκοπευτήριο για να βελτιωθώ και για όταν τελειώσει το κυνήγι να μπορώ να ρίχνω με το όπλο μπορεί να μου εξηγησει κάποιος πέρα από τα χαρτιά για την άδεια που χρειάζονται τα γύρω γύρω πχ δλδ φυσίγγια έχουμε μαζί η τα αγοράζουμε εκεί;
Από όπου θέλεις αγοράζεις.
 
Σημερα βρεθηκα εστωκαι γιαλ ιγο με τον πιατοκιλερ τον βασιλη gvp9000 .Πρεπει να ομολογησω οτι ειναι δυνατος!!!!! με καποια πολυ καλα σκονισματα;) Για το σκοπευτηριο της μαλακασας δεν εχω λογια εξαιρετικο!!!!!!!!20221216_101643.jpg20221216_101649.jpg20221216_101739.jpg
 
Σημερα βρεθηκα εστωκαι γιαλ ιγο με τον πιατοκιλερ τον βασιλη gvp9000 .Πρεπει να ομολογησω οτι ειναι δυνατος!!!!! με καποια πολυ καλα σκονισματα;) Για το σκοπευτηριο της μαλακασας δεν εχω λογια εξαιρετικο!!!!!!!!View attachment 62927View attachment 62928View attachment 62929
Έφυγες, δεν είδες το 24άρι στο γήπεδο 3.
Έχασα ένα μονό, άχαστο, πριν τον τελευταίο ντουμπλέ🤪
 
Το Ε

Υ.γ. Κι επειδή είσαι τσιφουτης με τα μυνήματα, καρδούλα αν το βρήκα και οτιδήποτε άλλο αν δεν το βρήκα!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Δεν θυμάμαι.
Έριχνα με άλλους 2, ένας είχε ένα blaser f3 και ένας φίλος του ... πολύ δυνατοί.
Ήταν η προτελευταία βολή.
Μόλις τελείωσα μου λέει ο ένας όχι ρε φίλε, για ένα 🤣
Δεν ηταν πάντως αυτό που περνά πολύ κοντά με πορεία προς τα αριστερά.
Αυτό το έκανα πάντα σκόνη.
Στο γήπεδο 3, τελευταίος βατήρας, προτελευταία βολή.
Μάθε αύριο αν μπορείς.
 
Δεν θυμάμαι.
Έριχνα με άλλους 2, ένας είχε ένα blaser f3 και ένας φίλος του ... πολύ δυνατοί.
Ήταν η προτελευταία βολή.
Μόλις τελείωσα μου λέει ο ένας όχι ρε φίλε, για ένα 🤣
Δεν ηταν πάντως αυτό που περνά πολύ κοντά με πορεία προς τα αριστερά.
Αυτό το έκανα πάντα σκόνη.
Στο γήπεδο 3, τελευταίος βατήρας, προτελευταία βολή.
Μάθε αύριο αν μπορείς.
Όπως και να'χει, πολύ δυνατό σκορ!
 
Back
Top