Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Πάντως κάτι ακούγεται ως προς την κάρτα που αναφέρεις ώστε να μπορεί ο κυνηγός με ένα μικρό ποσό να μπαίνει στο σκοπευτήριο και να ρίχνει sporting.
Όταν πέρα του καρδιολόγου το δελτίο σκοπευτή μου στοίχισε 45 ευρώ για τι πόσο μιλάμε θα βάλει ο ΚΣΕ? 10 ευρώ?Γιατι αν βάλει 30-40 ευρώ μιλάμε τσάμπα τόση ωρα
 
Όταν πέρα του καρδιολόγου το δελτίο σκοπευτή μου στοίχισε 45 ευρώ για τι πόσο μιλάμε θα βάλει ο ΚΣΕ? 10 ευρώ?Γιατι αν βάλει 30-40 ευρώ μιλάμε τσάμπα τόση ωρα
Τι να σου πω βρε Σταυρο,το ΣΚ είχε αγώνες ο κυνηγετικός σύλλογος Αμαρουσίου με το που ενυμερωθηκε ο ΣΚΟΕ τον ακύρωσε ,έγινε σουσουρο όπως καταλαβαίνεις και έτσι το έμαθα το παραπάνω που αναφέρω ,όπως είπε ο Altair το όλο θέμα ότι από τους κυνηγούς χωρίς δελτίο ο σκοε δεν έβγαζε Φράγκο Ε τώρα κάτι θέλει να βγάλει και από εκεί
 
Ξέρει κανείς εάν είναι ανοιχτό ; Λογικά κλειστό θα είναι .
Κλειστα ειναι ολα τα σκοπευτηρια της Αττικης.Φανταζομαι και τα εκτος Αττικης κλειστα θα ειναι.
 
Το Σαββατο που μας περασε καφε να πιουμε δεν ειχε.. κυνήγι να πάμε δεν ειχαμε..πηγα λοιπον για χορτα στο Κορωπί...στο Ολυμπιακο κεντρο σκοποβολης λοιπον καποιος η κάποιοι εκαναν κανονικά προπονηση!...Τωρα μηπως ισχυει κατι διαφορετικο για εκει δε ξερω...κατι ειχα ακουσει πως επιτρέπονται οι "personal" προπονησεις...πχ η Κορακακη επιτρέπεται να παει να προπονηθει (φερνω χοντρο παραδειγμα για να συνεννοούμαστε!)
 
Το Σαββατο που μας περασε καφε να πιουμε δεν ειχε.. κυνήγι να πάμε δεν ειχαμε..πηγα λοιπον για χορτα στο Κορωπί...στο Ολυμπιακο κεντρο σκοποβολης λοιπον καποιος η κάποιοι εκαναν κανονικά προπονηση!...Τωρα μηπως ισχυει κατι διαφορετικο για εκει δε ξερω...κατι ειχα ακουσει πως επιτρέπονται οι "personal" προπονησεις...πχ η Κορακακη επιτρέπεται να παει να προπονηθει (φερνω χοντρο παραδειγμα για να συνεννοούμαστε!)
Αυτό το κέντρο Στέφανε ανήκει στην αστυνομία, και στις ειδικές δυνάμεις της. Μόνο εκείνοι εκπαιδεύονται εκεί.
 
Εχει παει κανενας τον τελευταιο μηνα στη Μαλακασα; Για πηλινο στοχο εννοω. Παιζουν ολες τις μερες της εβδομαδας;
 
Να ξέρεις πάντως ότι για να ρίξεις πρέπει να έχεις κανονικά την βεβαίωση παθολόγου ,θερμομετρηση σου κάνουν κανονικα και υπογράφεις ώρα εισόδου και εξόδου ,πρόβλεπε κανονικά δηλαδή .
Μέχρι και διεύθυνση κατοικίας γράφεις
 
Τα χαρτια τα εχω ολα, απλα δεν ηξερα ποτε παιζει ο στιβος με τα πηλινα. Παντως ευχαριστω.
 
Back
Top