Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Εχε κατά νου ότι δεν αρκεί το δελτίο σκοπευτή. Μέχρι πρόσφατα ζητάγανε και μια ιατρική βεβαίωση για τον covid δεν ξέρω αν το ζητάνε ακόμα. Τσέκαρε το μην πας άδικα.

Θα πάρω τηλ γιατί αλλάζουν μέρα με την μέρα
 
Nα πάς στον κ Νίκο στην Σάμο που έχει κ ταχογράφο... ;) :)
Πέφτει κομματάκι μακρυά ο Νίκος ...

Είχε θυμάμαι την τελευταία φορά λαμαρίνες.
Θέλω να δω αν χτυπάω πρώτα αυτές και μετά να πάω στα πιάτα :)
 
Ωραία θα κάνω ένα στρογγυλό 25/25.
Με βάλατε στο τρυπάκι.
Θα ρίξω μετά από 25 χρόνια :)
Η Μαλακάσα μπορεί να έχει μόνο ένα γήπεδο compak αλλά συνήθως είναι στημένο πολύ τεχνικά. Οι μοντέρνες μηχανές Sporting έχουν tilt που κάνει τα πιάτα να ακολουθούν καμπύλες τροχιές, το οποίο στην πρώτη επαφή λογικά θα σε ξενίσει.

Σε τέτοια πιάτα που σου δείχνουν περισσότερο προφίλ από ότι έχεις συνηθίσει μην λυπηθείς την προσκόπευση.

Όταν πας, γράψε μας πώς σου φάνηκε.
 
εκτος την ταυτοτητα, και την καρτα υγειας,θελη λεει και χαρτη,κοβιντ.αν δεν το χεις δεν ριχνης.
Τι εννοείς χαρτί covid; εμένα δεν μου έχουν ζητήσει τίποτα. Εννοείτε πως ταυτότητα πρέπει να έχεις.
 
Καλημέρα επειδή πήγα πρόσφατα για την δοκιμή οπλου που ήθελα να αγοράσω μου επέτρεψαν μεν να ρίξω στον πίνακα αφού συμπλήρωσα τα στοιχεία μου σε βιβλίο στην είσοδο . αλλά για να ρίξεις πούλα χρειάζονται ιατρική βεβαίωση. αυτό βέβαια συνέβη πριν 20 ήμερες περίπου. Μπορεί τώρα με την χαλάρωση να άλλαξαν τα πράγματα.
 
Και που βασίζεται αυτό ρε παιδιά; Είμαστε αθλητές και έχουμε θεωρημένη την κάρτα υγείας μας από καρδιολόγο. Πού αναφέρεται ότι πρέπει να έχω έξτρα βεβαίωση για covid? αν είναι προσωπική επιλογή της ιδιοκτησίας οκ να το πει να το ξέρουμε.
 
Και που βασίζεται αυτό ρε παιδιά; Είμαστε αθλητές και έχουμε θεωρημένη την κάρτα υγείας μας από καρδιολόγο. Πού αναφέρεται ότι πρέπει να έχω έξτρα βεβαίωση για covid? αν είναι προσωπική επιλογή της ιδιοκτησίας οκ να το πει να το ξέρουμε.
Εγω πάντως έδειξα και την σκοπευτική άδεια και την πρόσφατη σφραγίδα του καρδιολόγου . Ο ένας στην αρχή με προφορά ξενική μου είπε οκ στον πίνακα μπορείς να πάς και μόνο , έπειτα έσκασε μύτη ένας άλλος και αυτός με προφορά ξενική μου λέει οπα φίλε με εμένα μιλάς ο άλλος δεν ξέρει του εξήγησα πως έχουν τα πράγματα μου λέει οκ για τον πίνακα και μόνο απλά πρέπει να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου στο βιβλίο . Ήταν πάντως ευγενικοί και οι δύο απλώς φάνηκε να τηρούν το πρωτόκολο όπως τους το είχαν υποδείξει. Αλλά όλα αυτά πριν από 20 μέρες και πάνω αν κάποιος πάει να μας ενημερώσει για το τι ισχύει τελικά τώρα..
 
Back
Top