Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

Μετά την βόλτα που έκανα για τρυγόνια,πήγα για καφεδάκι και προπόνηση στο σκοπευτήριο.
Μόνος μου ήμουν και το απόλαυσα!
Προς ενημέρωση το σκοπευτήριο κλείνει αύριο για μια εβδομάδα περίπου.

photo upload
ωραιως ο γιωργοςςςςς βλεπω τα wolf sporting 28gr n8,5 σε βωλεψαννννν.shake hands..shake hands. και εγω τα ερηξα γιωργο στο σκοπευτηριο και μου αρεσανε αρκαιταααααα αλα οχι η τιμητους στα 6,50 ευρω το κουτι.hair.
 
Μετά την βόλτα που έκανα για τρυγόνια,πήγα για καφεδάκι και προπόνηση στο σκοπευτήριο.
Μόνος μου ήμουν και το απόλαυσα!
Προς ενημέρωση το σκοπευτήριο κλείνει αύριο για μια εβδομάδα περίπου.

photo upload
Γιώργο φραπεδαρα βλέπω?
 
Ξέρει κανείς για τις μέρες και ώρες λειτουργίας του σκοπευτηριο; Λέμε μιας και τσίχλες γιοκ να πάμε για κάνα πιατάκι...
Αν υπάρχουν κ αλλοι από το φόρουμ που έχουν όρεξη για καμιά πουλα μπορούμε να κανονίσουμε.
 
Ξέρει κανείς για τις μέρες και ώρες λειτουργίας του σκοπευτηριο; Λέμε μιας και τσίχλες γιοκ να πάμε για κάνα πιατάκι...
Αν υπάρχουν κ αλλοι από το φόρουμ που έχουν όρεξη για καμιά πουλα μπορούμε να κανονίσουμε.
λητουργη κανονικαααα φιλαρακι ολες της μερες,,οταν τελειωση το κυνηγι θα κανουμε της βωλτεσμαςςς.hunter..hunter. .my man..love.
 
Εχθές ήταν μια πολύ ωραία ημέρα επάνω στο σκοπευτήριο!
Ήπιαμε το καφεδάκι μας,ρίξαμε και τις πούλες μας!

Παρότι είχα να ρίξω από πέρσι τέτοιο καιρό στο σκοπευτήριο,τα πήγα πολύ καλά και το ευχαριστήθηκα!
Πρώτη πούλα με Fabarm H38,κοντάκι made by Σκριβάνος,τσόκ Brain MR και φυσίγγια Fantom Sporting νούμερο 8 1/2 και έπιασα 24/25 χάνοντας από βλακεία ένα Mark!
Δεύτερη πούλα αυτή την φορά με μαμά τριάρι και φυσίγγια Wolf Trap και έκανα 23/25 χάνοντας ένα Pull και ένα Mark.
Μας έκανε και καλό καιρό όλα ήταν τέλεια!
 
Εχθές ήταν μια πολύ ωραία ημέρα επάνω στο σκοπευτήριο!
Ήπιαμε το καφεδάκι μας,ρίξαμε και τις πούλες μας!

Παρότι είχα να ρίξω από πέρσι τέτοιο καιρό στο σκοπευτήριο,τα πήγα πολύ καλά και το ευχαριστήθηκα!
Πρώτη πούλα με Fabarm H38,κοντάκι made by Σκριβάνος,τσόκ Brain MR και φυσίγγια Fantom Sporting νούμερο 8 1/2 και έπιασα 24/25 χάνοντας από βλακεία ένα Mark!
Δεύτερη πούλα αυτή την φορά με μαμά τριάρι και φυσίγγια Wolf Trap και έκανα 23/25 χάνοντας ένα Pull και ένα Mark.
Μας έκανε και καλό καιρό όλα ήταν τέλεια!
Skeetακι ρίχνεις Γιώργο;
 
Εχθές ήταν μια πολύ ωραία ημέρα επάνω στο σκοπευτήριο!
Ήπιαμε το καφεδάκι μας,ρίξαμε και τις πούλες μας!

Παρότι είχα να ρίξω από πέρσι τέτοιο καιρό στο σκοπευτήριο,τα πήγα πολύ καλά και το ευχαριστήθηκα!
Πρώτη πούλα με Fabarm H38,κοντάκι made by Σκριβάνος,τσόκ Brain MR και φυσίγγια Fantom Sporting νούμερο 8 1/2 και έπιασα 24/25 χάνοντας από βλακεία ένα Mark!
Δεύτερη πούλα αυτή την φορά με μαμά τριάρι και φυσίγγια Wolf Trap και έκανα 23/25 χάνοντας ένα Pull και ένα Mark.
Μας έκανε και καλό καιρό όλα ήταν τέλεια!
απιαστως εισαι γιωργο .shake hands..shake hands. το μωρακι ητανε εκη;;;.love..sarcastic..sarcastic.
 
Πολύ ωραία περάσαμε επάνω και παρόλο τον αέρα που είχε έριξα πολύ ωραία και τις δύο πούλες με σταθερά πάνω από 20/25 πιάτα!
Πρώτη φορά έριξα τα Lambro Series 2 συμπαθητικό φυσίγγι αλλά εκεί που έπαθα πλάκα ήταν με το NSI Japan Trap!
Φοβερά σπασίματα στα πιάτα σε όλες τις αποστάσεις και γενικά πολύ ''φιλικό'' φυσίγγι!
 
Πολύ ωραία περάσαμε επάνω και παρόλο τον αέρα που είχε έριξα πολύ ωραία και τις δύο πούλες με σταθερά πάνω από 20/25 πιάτα!
Πρώτη φορά έριξα τα Lambro Series 2 συμπαθητικό φυσίγγι αλλά εκεί που έπαθα πλάκα ήταν με το NSI Japan Trap!
Φοβερά σπασίματα στα πιάτα σε όλες τις αποστάσεις και γενικά πολύ ''φιλικό'' φυσίγγι![ θα ερχωμουνα και εγω γιωργο αλα ειδα τον αερααααα και λεω τσαμπα τα χιλιομετρα που θα κανωthink δεν πηραζη εχουμε μερες μπρωσταμας για να γουσταρουμεεεε.shake hands.
 
Πολύ ωραία περάσαμε επάνω και παρόλο τον αέρα που είχε έριξα πολύ ωραία και τις δύο πούλες με σταθερά πάνω από 20/25 πιάτα!
Πρώτη φορά έριξα τα Lambro Series 2 συμπαθητικό φυσίγγι αλλά εκεί που έπαθα πλάκα ήταν με το NSI Japan Trap!
Φοβερά σπασίματα στα πιάτα σε όλες τις αποστάσεις και γενικά πολύ ''φιλικό'' φυσίγγι!
θα ερχωμουνα και εγω γιωργο αλα απο το πρωι ειχαμε τρελο αερααααα και εδωσα ακηρον,,,δεν πηραζη εχουμε ακωμη μερες μπρωσταμας για να κανουμε της τουφεκιεσμαςςς.my man.
 
Μιας και τέλος για μένα για την κυνηγητική σεζόν, θα ήθελα να μάθω τι χρειάζεται να κάνω για να μπορώ να πηγαίνω στο εν λόγο σκοπευτήριο για πήλινους δίσκους χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα για την μεταφορά του όπλου σε πιθανό έλεγχο των αρχών?
Επίσης τι χαρτιά χρειάζονται και που να απευθυνθώ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
 
Back
Top